Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/28 15:08 #4175

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Ja dobrze wiem ,ze tak samo można trafić na dzwona we francji,wloszech ,niemczech czy innym kraju i naprawde wiele było wczesniej mniej lub bardziej uszkodzonych bo ceny w tych krajach naprawde samochodow w dobrym satnie technicznym przewyższają ceny aut w Polsce.Co do samochodow ze stanów to większośc była uszkodzona i to dośc poważnie skoro doliczając koszta transportu i naprawe to auta dalej są atrakcyjne cenowo i więkzości sprowadzone na mienie przesiedleńcze i osobiście -bo to jest takie proste jak wsiąść w busa za 250zl i pojechać po wymarzony samochód do niemiec do komisu.Prawda jest taka ,ze wielu chcących kupić samochód patrzy na najniższą cene danego samochodu w roczniku,chce wierzyć w bajki ,że diesel 10-letni ma przejechane 150k bo "tam" to ktos jezdzil do sklepu po zakupy i było kilka aut w rodzinie.Chcą wierzyć ich sprawa ale jak ktos mi w żywe oczy mówi kiedy auto było naprawde pierd... i zostało zdjete koło do wyceny i odkrecone drzwi bo wszystko było dobre to jak się z tym nie zgadzam to pisze i tyle.I teksty typu bo cena jet niska można sie domyslac dlatego bo wczesniej było uszkodzone i auto przeszlo przegląd co potwierdza jego idealny stan ja tego niełykam ale dla kogoś kto ma mało do czynienia z naszym rynkiem używanych samochodów,kto szuka takiego samochodu to jest niemal jak odpowiedz na jego modlitwe:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 00:29 #4192

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Kolego Krzysiek...
Ale niestety auta z USA często mają pościągane błotniki czy koła. Nawet po to, aby rzeczoznawca mógł wycenić uszkodzenia. I dla mnie auto ze ściągniętym błotnikiem jest jak najbardziej interesujące - to tylko błotnik!
Tutaj opona była ściągnięta, trudno powiedzieć co z felgą - pewnie po prostu była uszkodzona felga, co nie zmienia faktu - wg mojej oceny auto nie było MOCNO uszkodzone. Przecież części do tego auta są nawet na tylnim siedzeniu... Zderzak lampa itd. AIRBAG nie wypalił. Dla mnie z takimi uszkodzeniami auto jest do przyjęcia, zwłaszcza za cenę 35 tys zł.
Wierz mi lub nie - widziałem naprawde wraki.
To auto powinno nadawać się do naprawy i dalszej eksploatacji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 08:06 #4198

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Kolego Kris75

Ja wiem ,ze auto nadaje sie do naprawy i dalszej eksploatacji ,jak widac po postach na tym forum wszystkie ściągnięte nadawaly sie do naprawy bo przeeciez na częsci ich nie przywieżli .Fakt jest ze uderzenie mogło być w zawieszenie ja bym go nie kupił ale w tej kasie napewno znajdzie sie jakiś łowca okazji i tyle na temat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 08:57 #4201

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Takie małe wtrącenie się :)

forum nie służy temu że pokazać auta które są od razu na złom i nie nadają się do jazy, służy temu żeby pokazać np. jak auto wyglądało przed naprawą i kupujący był świadom tego co kupuje, oczywiście jest sporo aut co mają tylko lekkie stłuczki ale są i takie których bał bym się dotknąć kijem :) Decyzja o kupnie zawsze zostaje w kwestii klienta i to on decyduje czy jemu to pasuje czy nie.

Przy okazji chętnie poznamy opinię sprzedawców wystawiających samochody na sprzedaż, nie każdy sprzedający to od razu krętacz i oszust :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 12:43 #4204

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Nie zrozumiałeś mnie tak do końca... Nie mówie o wszystkich autach, bo czasem to co przywieźli nie nadawało się tak naprawde na złom, a co dopiero na naprawę.
Ale akurat te auto wg mnie po prostu można było naprawiać.
Tyle :)

BTW - uważam że zawieszenie mogło być nieuszkodzone a tylko opona zdjęta sugeruje Tobie uszkodzenie zawieszenia.

Oczywiście nie jestem w żaden sposób związany ze sprzedawcą - po prostu staram się logicznie myśleć.
Ostatnio zmieniany: 2010/11/29 12:44 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 12:52 #4205

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Nie da sie tak powiedziec o wszytkich,niedawno byl watek o jeepie co byl lekko nadpalony i wg.mnie nie byl jakis najgorszy.Ja bym tej Jetty nie kupil i nie dlatego bo jest z USA tylko nie podobaja mi sie jej uszkodzenie ,jak komus nie przeszkadzac to bedzie to jego indywidualna sprawa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 12:58 #4206

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
O to to to :)
Dokładnie tak.
Niektórym przeszkadza polakierowany zderzak, inni nie robią problemów z błotnika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] volkswagen jetta gti gli Koszalin 2010/11/29 13:29 #4207

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
No dokladnie a innym nawet nie przeszkadza zdemontowane koło razem z lakieowanym błotnikiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport