Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: [Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE

[Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE 2016/05/31 21:24 #77017

  • joker817
  • joker817 Avatar
witam proszę uważać na samochód VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie poniżej link:

olx.pl/oferta/vw-polo-1-4-16v-klima-wspo...ie-CID5-IDfJAkR.html

Wczoraj jeszcze link zawierał,informację iż samochód posiada 227800km dziś już ma 197800km? cud że licznik się przekręcił do tyłu? ponadto po oględzinach samochodu stwierdzono:

- korekta licznika z 227 tyś na 197km (cuda się dzieją przekręca się do tyłu)?
- licznik wyciągany i grzebany w liczniku pozaklejane okienka czarną taśmą izolacyjną aby nie było widać święcących się kontrolek jak auto jest uruchomione
- prawa strona całkowicie robiona malowana hm sposobem chałupniczym domowym (spray itd)
-przód robiony zderzak malowany wraz z wargą pod spodem (tzw hokejem) tak samo jak w przypadku prawej strony
- sprzedawca twierdzi iż linka sprzęgłą została wymieniona dokładnie tak jest na najtańszy zamiennik harta i została źle wyregulowana (bzdura gdyż sprzęgło totalnie przy podłodze nie idzie nawet go wcisnąć) biegi bardzo ciężko wchodzą
- hamulec ręczny całowicie zgnity do wymiany szczęki i bębny oraz linki, po uruchomieni silnia po ok 5 minutach miga kontrolka hamulca może to być spowodowane niesprawną pompą abs - stwierdziłem to po braku łączności ze sterownikiem absu poprzez interfejs VAG
- gniazdo do połączenia z komputerem dianostycznym totalnie wyrwane wisi na kablach
- obroty po załączeniu silnika nie spadają poniże 1900obr/min nawet przy dużym obciązeniu (włączone światła oraz klimatyzacja)
- opony popękane tragiczny stan wsadzone na tzw sztukę
itd więcej już nie ogladałem bo to bez sensu

Odradzam zakup tego samochodu chyba że na części

Pozdrawiam czekam na wasze opinie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE 2016/05/31 21:37 #77018

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Generalnie cenne uwagi, ale mimo, że sam jestem bardzo wymagający to czego można oczekiwać po aucie za wyjściowo 1900zł, bo jak byłoby "bdb" na te lata to chyba masz świadomość, że cena powinna być inna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE 2016/05/31 21:44 #77019

  • joker817
  • joker817 Avatar
Nie chodzi o cene, lecz o to że licznik przekecony tydzień stał z takim licznikiem jak pisałem 227 a teraz 198 dopiero po wskazaniu tego faktu sprzedającemu nei wiedział co powiedzieć i zmienił przebieg w ogłoszeniu a na latane ponad 300 lub 400 tyś widać to po kierownicy pozatym jak ktoś kupuje auto nawet za 1900zł chce by było sprawne a nie od razu na warsztat wstawiać i naprawiać bo przy tej kwocie sprzedaży oraz naprawach cena samochodu wzrośnie dwukrotnie a i tak nie wiadomo czy inne chochliki jeszcze nie wyjdą.

Pozdrawiam i bardzo dziękuje że pan odpowiedział na mój post
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE 2016/06/03 12:13 #77058

  • kubski
  • kubski Avatar
joker817 napisał:
jak ktoś kupuje auto nawet za 1900zł chce by było sprawne a nie od razu na warsztat wstawiać i naprawiać

masz wymagania przy blisko 20-letnim samochodzie :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga] VW Polo 1.4 16v. Klima,Wspomaganie. + KOREKTA LICZNIKA oraz INNE 2016/06/03 16:31 #77059

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
joker817 napisał:
Nie chodzi o cene, lecz o to że licznik przekecony tydzień stał z takim licznikiem jak pisałem 227 a teraz 198 dopiero po wskazaniu tego faktu sprzedającemu nei wiedział co powiedzieć i zmienił przebieg w ogłoszeniu a na latane ponad 300 lub 400 tyś widać to po kierownicy pozatym jak ktoś kupuje auto nawet za 1900zł chce by było sprawne a nie od razu na warsztat wstawiać i naprawiać bo przy tej kwocie sprzedaży oraz naprawach cena samochodu wzrośnie dwukrotnie a i tak nie wiadomo czy inne chochliki jeszcze nie wyjdą.
Pozdrawiam i bardzo dziękuje że pan odpowiedział na mój post

Ja powiem Ci inaczej - ludzie w takich cenach nie sprzedają sprawnych aut. Każde ma mniej lub więcej do dołożenia, a właściciel nie chce tego robić, bo to podwoi wartość auta :D
Sam zresztą zobaczysz kiedyś w przyszłości, jak auto się będzie sypać i czy wtedy będziesz tak fajnie gadał kupującemu jaki złom użytkowałeś :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport