Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Serwis OMT Tarnów Nie polecam!

Serwis OMT Tarnów Nie polecam! 2011/07/16 12:23 #14401

  • tcaktnw
  • tcaktnw Avatar
Witam. Z góry przepraszam jeżeli temat w złym dziale i jeżeli tak jest to proszę o przeniesienie do właściwego ;). Więc od począdku. Chciałem ostrzec wszystkich przed tym serwisem w Tarnowie. Opowiem tu sowją historię i dodatkowo umiescze pare linków do również całkiem ciekawych wpadek tego warsztatu. Korzystam, a w zasadzie korzystałem z usług serwisu OMT od początku jego istnienia, naprawiałem tam każdy samochód jaki miałem oraz jaki posiada ktokolwiek ode mnie z rodziny, mało tego polecałem zakład kazdemu napotkanemu koledze który miał samochód i potrzebował coś w nim "podłubać" zmienić olej czy nawet same opony. Bardzo podobało mi się ich podejście do klienta bo nie oszukujmy sie nie naprawiałem nowego samochodu, a kilku lub kilkunastoletni pojazd ale pojazd który darzyłem powiedzmy szacunkiem (choć tak bym tego nie nazwał ale brakuje mi słów) ponieważ jest to moja osobista rzecz mająca na celu wygodnie i przedewszystkim bezpiecznie (z naciskiem na bezpiecznie) przemieszczać moje dupsko po całej Polsce a nawet Europie! Na początku byli wobec mnie bardzo mili i super się można było dogadać wkońcu pozyskiwali własnie przyszłych klientów. Z perspektywy czasu mając już klientów całą mase zapomnieli jakimi zasadami kirowali się na początku i jakość obsługi klienta uległa znacznemu obniżeniu. Wróćmy do tematu bo sie z tego zaczyna robić biografia a nie wyjasnienie. Chodzi o to, że będąc stałym klientem od paru lat powinienem być troszke bardziej szanowany nie zależnie od tego czy przyjechałem Cinkłeczento śporting 700 B&G czyli benzyna plus gaz (wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać od szydery) czy nowym Ferrari. Sytuacja wyglądała w zasadzie identycznie jak to opisał lukaszb plus dodam od siebie jako uczestnik całego zdarzenia, że trochę "mięsem rzuciłem" ale kto by się zdeczka nie zdenerwował widząć jak spod maski jego samochodu leci fontanna płynu chłodzącego. Mało tego po upływie paru dni od naprawy mam jeszcze pare zastrzeżeń do jakości wykonanej usługi ale nie będę sie wypowiadał. Nie było tematu... Wracając do sprzeczki z mechanikiem po trochę nerwowym zwróceniu uwagi osobie która zajmowała się moim autem zostałem bardzo zbesztany ze strony kierownictwa i mechanika który swoją drogą jest tam podobno szefem mechaników czyli osobą od której najbardziej po za kierownictwem wymaga się opanowania, obiektywności i pohamowania emocji podczas wyjaśniania jakichkolwiek niemiłych sytuacji i nieporozumień. Mało tego tekst typu, cytuję "tutaj mogę robić sobię z tym samochodem co chce a tobie gówno do tego" jest bardzo nie na miejscu. Jeżeli chodzi o właścicieli to również spodziewałem sie po nich trochę więcej klasy niż wówczas zaprezentowali. Fantastyczne też było stwierdzenie mające wytłumaczyć to co zaszło na placu: "tak się odpowietrza układ chłodzenia" no bez jaj może nie jestem zawodowym mechanikiem i na pewno nie mam tyle pojęcia o mechanice co oni ale co nie co się orientuje przecież wkońcu chodziłem 3 lata do szkoły o profilu mechaniki samochodowej i chcąc nie chcąc minimalne pojęcie na ten temat muszę mieć a już napewno wiem jak się odpowietrza układ chłodzenia i z mojej wiedzy wynika, że na pewno takie zdarzenie nie jest normalne ale coż wpadki się zdarzają i niebędę nikomu szarpał reputacji za taką błahostkę. Myślę, że poprostu najzwyklejszy tekst typu spoko wszystko już jest wporządku wyszlo tak a nie inaczej zdarza się itp byłby wystarczający nawet bez tego jeba.ego przepraszam chociaż jeżeli się mają za taki "serwis na poziomie" to taki zachowanie byłoby jak najbardziej odpowiednie. Mniejsza z tym nikt nikogo już nie będzie denerwował. Ja rezygnuję z ich usług więc nie będe się musiał z nimi użerać a oni nie będą musieli się wykłócać ze mną. Trochę się rozpisałem ale cóż chciałem żeby wszystko było jasne i klarowne. Tak na koniec w skrócie nie będe robił antyreklamy ani reklamy poprostu ja sam nie będę juz korzystał z usług zakładu, każdy z Was zrobi jak uważa i osobiście później wysnuje z tego odpowiednie wnioski. Dodam jeszcze, że z perspektywy czasu okazało się: wymieniono sprzęgło i od czasu wymiany zaczęło wydawać dziwne zgrzyty które po wciśnięciu pedału sprzęgła ustępują (wstępna opinia innego serwisu albo coś jest nie dokręcone albo podczas spuszczania oleju ze skrzyni trochę go ubyło a braku nie uzupełniono), druga kwestia rozrząd: do wymiany potrzeba było rozebrać kawałek silnika po wykonaniu naprawy złożono go niewłaściwie silnik gdzieś łapie "lewe" powietrze czyli coś gdzieś nie jest do końca zrobione, napełniono klimatyzacje bez sprawdzenie szczelności choć o to prosiłem efekt, klima gdzieś puszcza i wycieka olej do klimy (taki koloru jasno zielonego, seledynowy) pewnie trzeba to będzie naprawić i znowu zapłacić komuś innemu za ponowne napełnienie. Z góry dodam, że wymienionych wcześniej problemów z silnikiem przed wymianą nigdy nie było, a usterki wynikłe ze złej naprawy stwierdził inny mechanik który wychodzi na to ma dużo lepsze pojęcie o tym niż ten super serwis. Mało tego samochód jest świeżo sprowadzony z zagranicy i przed wymianą przeszedł pełny pierwszy przegląd na którym nie została stwierdzona żadna (dosłownie ani jedna!) usterka! W sumie posiadał również nowy przegląd Dekry z Niemiec wiec musial byc sprawny bo jak wiadomo tam przeglądy są dość rygorystyczne. Na osłodę mogę dodać historie mojej dziewczyny z czasów gdy nie byliśmy jeszcze razem, czyli opowieść z przed dosłownie 1.5roku bo zaraz przed naszym zejściem była tam naprawiać auto. Pojechała z niesprawnym pająkiem (krzyżakiem) od świateł, kierunków, wycieraczek itd pojazdem marki Fiat Brava 1997r. koszt takiej naprawy w "normalnym serwisie" to nowy pająk : 400zł juz z montażem oraz używany 200-250zł również z montażem. Panowie wykorzystując niewiedze dziewczyny zażądali za nowy (i tu uwaga ludziska trzymać się mocno krzeseł!) 850zł!!!! Więć zdecydowała się żeby założyli używany i tu rownież się nie popisali bo za robote sobie krzykneli 350zl!!! Niewiem dlaczego po tak przykrych doświadczeniach zdecydowała się tak jechać po raz drugi ale stało się, centralny zamek się otwierał całyu oprócz lewych tylnych drzwi więć do wymiany co najwyżej popmpka czy sterownik nieważne cała centralka sprawna opróćz jednych drzwi wiec naprawa tych jednych nie powinna przekroczyc 100zl i tu znowu wykorzystujac jej niewiedze zalozono nowy i skasowano 250zl!! Kolejna szybka opowieść jest mojego kolegi z bloku obok i nie żebym bawił się w głuchy telefon bo na moją prośbe może potwierdzić zajście kazdemu chętnemu do konwersacji, rownież pojechał nabić klime i poprosil o sprawdzenie szczelnosci, oczywiscie tej nie sprawdzono, nabito i zażądano 200zł za usługe! Klima pochodziła miesiąć może gora półtorej wiec pojecahał to zareklamować, tekst kierownictwa to 200 za naprawe i 200 za ponowne nabicie!! Naprawa oczywiscie nie bylaby wykonywana u nich tylko samochod mial jechac do serwisu ze Zbylitowskiej Góry wiec kolega pojechal sobie tam osobiscie i stwierdzono nie szczelny zawor a za naprawe razem z napelnieniem zapłacił 210zł!!! To tyle. Myślę, że administratorzy nie mają za złe, że dodałem taką epopeje i komentarz okaże się przydatny innym. Pozdrawiam!

Czytaj więcej:

www.forum.alfaholicy.org/malopolska_gorn...2.html#ixzz1SGiSjTGS

tuningteam.tarnow.pl/viewtopic.php?t=3151

oprócz tego polecam wpisanie w wyszukiwarce opini o tym serwisie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Serwis OMT Tarnów Nie polecam! 2015/04/28 09:03 #70669

  • charybda
  • charybda Avatar
Witam,
UWAGA!!!! na serwis OMT mieszczącego się przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. To złodzieje. W sposób znaczący zawyżają ceny za wykonane usługi. Stanowczo odradzam korzystanie z tego serwisu!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Serwis OMT Tarnów Nie polecam! 2015/04/28 12:00 #70676

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
charybda napisał:
Witam,
UWAGA!!!! na serwis OMT mieszczącego się przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. To złodzieje. W sposób znaczący zawyżają ceny za wykonane usługi. Stanowczo odradzam korzystanie z tego serwisu!!!

A jakieś konkrety czy tylko piszesz bo piszesz?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport