Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !!

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/03/23 17:59 #24142

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Na temat tego pseudo sprzedawcy można poczytać tutaj !

Przeczytaj czego się możesz spodziewać po firmie i OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !!


www.nie-daj-sie-oszukac.za.pl/


Sprawę w najbliższych dniach prawdopodobnie oddaje do sądu.


AUTO HANDEL PIOTRUŚ
ul. Biniew 8
63-450 Biniew

+48 797-237-986
+48 509-785-431


automm.otomoto.pl/

Samochody sprzedaje w
Czerminku 5a/2
63-322 Gołuchów
Ostatnio zmieniany: 2012/03/23 21:19 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/03/23 18:29 #24143

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Bardzo mi(mnie)szkoda sytuacji jakiej doświadczyłeś i to nie jest ironia, dobrze ze zamieściłeś tę informację - oczywiście,
natomiast naprawdę trzeba być niedoinformowanym medialnie, o tym jakie to przewały ludziska robią na autkach. Coraz częściej i więcej widzi się tego typy artykuły, czy reportaże we wszelakich mediach.

Więc Sorki, ale nie którzy sani się za sznurówki łapią, żeby pierdyknąć kozła :S

w życiu,- nawet nie pomyślałbym, żeby w ten sposób załatwiać sprawę !! a ty ją przeprowadziłeś finalnie do końca.
Ostatnio zmieniany: 2012/03/23 18:33 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/03/24 08:54 #24154

  • van
  • van Avatar
moim skromnym zdaniem sam jesteś sobie winien za te stracone nerwy i kasę, bo w naszych czasach pieniądze za wykonane czynności DO PRZODU SIĘ NIE DAJĄ :)
Nauczka dla Ciebie i innych którzy jeszcze o tym nie wiedzą.
Dzięki za zamieszczenie tematu o handlarzu-oszuście, takich niestety jest full w Polsce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/03/31 15:02 #24393

  • gość2
  • gość2 Avatar
ja oddaję w poniedziałek sprawę do sądu i niech się martwi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/01 19:14 #24432

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
gość2 napisał:
ja oddaję w poniedziałek sprawę do sądu i niech się martwi


Czyżby pokrzywdzony sprzedawca się odezwał ????

W takim razie to będzie bardzo ciekawa rozprawa, zapewniam że będę zdawał szczegółową relacje.

Jak można jeszcze być tak bezczelnym i chamskim.

Oddałeś kupę złomu i dobrze o tym wiedziałeś.

Teraz będziesz kłamał ze ufoludki naprawiały auto??

I na co liczysz?? Chyba jeszcze w sądzie nie byłeś, że tak cwaniakujesz.

Słuchaj... jedynie z mojej dobrej woli nie mówię publicznie o wszystkich rzeczach które wiem i które mi mówiłeś. Więc nie podskakuj.

Wydymałeś mnie na kasę i zostałeś przykładnie ukarany. Ostrzegałem. Nie odpuszczę ci.

CZEKAM !!
Ostatnio zmieniany: 2012/04/01 20:29 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/06 06:12 #24578

  • gość2
  • gość2 Avatar
LUDZIE!! Nie kupujcie od oszusta i cwaniaka .Będziecie mieć same kłopoty i wydatki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/16 12:34 #24975

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Odezwał się sprzedawca. Twierdzi że przed odbiorem samochodu OBOJE udaliśmy się na stacje diagnostyczną gdzie w mojej obecności został wykonany pierwszy przegląd hah dobry żart. A diagnosta go podbił bo samochód był w 100 % sprawny technicznie i wizualnie ;) Wierutne tanie kłamstwo.

Ciekawe czy przyśle kopie tego lewego przeglądu. I jeżeli już to kto był tak głupi z diagnostów żeby się podpisać pod tym sfałszowanym przeglądem imieniem i nazwiskiem i jeszcze wystawić go ze wsteczną data. Bo jak kupowałem auto nie było do niego zrobione z dokumentacji nic po za akcyza jak się później okazało.

Co najlepsze pierwszy przegląd robiłem sam jak wszystkie usterki zostały naprawione przed rejestracja i mam na to wydruki. Czekam panie sprzedawco więc na ten wydruk z przeglądu. Chyba pakuje się pan w coraz większe maliny...


Kodeks karny Art. 270
Ustawy dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej Art.2 pkt. 2
Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług Art. 5
Ostatnio zmieniany: 2012/04/16 13:02 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/16 20:46 #24993

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Eeeeeeee, czegoś nie rozumiem...
Najpierw piszesz, że auto miało przegląd zrobiony, teraz piszesz, że auto nie miało przeglądu zrobionego, a Ty robiłes 1 przegląd... To jak to w końcu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/17 05:14 #24995

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Tak czytałem za 1200zl miał to wszystko naprawić i pomalować?-następna okazja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/04/17 09:05 #24998

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Nigdzie nie napisałem że auto miało przegląd zrobiony, wręcz przeciwnie miał być zrobiony ale go nie było jak kupowałem. Miał być przegląd,akcyza,recykling,znaczki skarbowe,tłumaczenia itp natomiast okazało się że jest tylko akcyza, znaczki i tłumaczenie i skasowane za to 1200 zł.

Samochód naprawiłem, udałem się na stacje diagnostyczną i dopiero ja osobiście już długo po tej aferze zrobiłem pierwszy przegląd sam.

krzysieksel1969
Koszt naprawy ,,na gotowo,, jak to pisze w ogłoszeniach wycenił na 1200 zł (powtarzam wycenił). To nie ja powiedziałem dam panie 1200 i ma być zrobione. Ani też nie było że chciał za naprawę 2000 zł a ja kazałem zrobić za 1200 bo więcej nie dam. Pytanie było krótkie: Ile będzie kosztowała naprawa żeby było to porządnie zrobione?? Odpowiedź: 1200 zł

To co ?? ja miałem powiedzieć dorzucę jeszcze 1000 zł bo źle sobie to pan skalkulował.

Jeżeli wiedział bym że było by zrobione dobrze dał bym i 2000zł. Dlatego się umówiłem z nim że po tygodniu jestem sprawdzić co oni tam wkładają. Tylko sprzedający odezwał się już po odwalonej fuszerce, a nie tak jak się umawialiśmy. I myślał że to przejdzie.

Teraz przysłał pismo że rzekomo ja w dniu odbioru pojechałem z nim na stacje diagnostyczna i zrobiłem z nim przegląd. Co jest kłamstwem w żywe oczy. Ciekawe czy pokaże dokumenty na to. A samochód sam sobie uszkodziłem z nudów.

Przed całą tą aferą próbowałem się jeszcze kilkukrotnie z nim dogadać, zwodził mnie że wszystko naprawi i tak czas leciał bo pomyślałem że każdemu się może noga powinąć w życiu to dam mu szanse. Tylko jak moja cierpliwość się skończyła i zadzwoniłem że ja już człowieku nie mam czasu latać za tobą robić do ciebie kilometrów i czekać aż łaskawie znajdziesz czas.Z umówionych 2 tygodni zrobiło się 6 + jeszcze czas kiedy miał wszystko poprawiać(pewnie znowu z 2 tyg). ŻE załatwiamy to i rozliczamy się dzisiaj tu i teraz ostatecznie, żadnych obiecanek. Kontakt się urwał po telefonie w stylu: "To jest twój problem, nie dzwoń do mnie więcej. Cześć"

Później kilkukrotnie próbowałem się jeszcze z nim skontaktować i spróbować jakoś się ugadać w tej sprawie żebym i ja miał kłopot z głowy i on, jednak nawet nie dało się pogadać bo odkładał słuchawkę.

I tak o to zaistniała strona w internecie i na forum......

Myślę że jak przy 10 autach się zarobi a przy jednym się coś skopie to można na nim zarobić trochę mniej? Widocznie nie można, trzeba ciągnąć złotówy od każdego bez względu na konsekwencje.

A podobno mówią że lepiej dwa razy stracić niż raz się wpier@!##ć.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/17 09:41 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/05/08 11:54 #25624

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Sprawa zaczyna robić się rozwojowa !

Zaczęli się do mnie zgłaszać inni klienci tego pseudo komisu.

Aż przecierałem oczy ze zdziwienia jak się okazywało że model działania był dokładnie IDENTYCZNY jak u mnie!!!!

Teraz już wiem że to nie był przypadek tylko działanie z pełną świadomością i premedytacją.

Jedna z osób też opublikowała zakup w AUTO KOMISIE PIOTRUŚ U NIEJAKIEGO MARIUSZA M.

http://zapodaj.net/771db2a080a0.jpg.html


zapodaj.net/771db2a080a0.jpg.html


poznan.naszemiasto.pl/forum/watek/832433,1007767,fwid,fkid.html

Sprawa faktycznie nadaję się do prokuratury.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2012/05/08 12:00 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/05/08 12:16 #25625

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Kolego troszke realnie trzeba było spojrzec na naprawe ale stało sie już absolutnie nie jestem za komisem bo czytając informacje o nim nie jest to przypadek.Czy na to 1200zl masz jakies pokwitowanie? Kiedys naprawialem samochod w warsztacie miało byc wymienione wiele czesci w zawieszeniu i co sie akazuje ? po 3 dniach znowu zaczelo cos stukac zajezdzam na inny warsztat mówie k... wydałem tyle kasy na praktycznie generalny remont zawieszenie i coś znowu stuka......okazalo sie ,ze wiele rzeczy z tych jakie miało być wymienione nie naprawione.Pojechałem porozmawiałem grzecznie zacząłem od tego ,ze pójde do U.Skarbowego z karteczka na ktorej była suma napisana/pewnie nieopodatkowana/ i załatwiłem sprawe jak trzeba naprawa wyszła mnie w sumie gratis.Ciekawe ilu klientów niezorientowało sie co było wymienione?Teraz przed naprawami prosze o stare czesci do bagaznika i oczywiscie karteczke z pieczatka i data co było naprawiane i kiedy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/06/19 22:20 #27042

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2012/07/09 12:49 #27503

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
never ending story.....





Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2012/07/09 12:50 przez Stefan007.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/06 21:39 #39527

  • bbrbutch
  • bbrbutch Avatar
Chciałem ostrzec o nieuczciwym handlarzu.Uwaga na niejakiego "AUTO HANDEL PIOTRUŚ" z Czerminka.Handluje zlomem po wypadkach,a zachwala jakie to bez wypadki i igielki.Pojechałem do niego obejrzeć auto-na podwórku same rozczaskane furki,w opisie było full opcja ,bez wypadkowy,2005r,na pierwszy rzut oka auto ok, cena dobra-myślę sobie biorę te auto.Gość poprosił o zaliczkę gdyż auto wzbudza zainteresowanie.Po sprawdzeniu vin pojazdu okazało się,że auto nie ma połowy wyposażenia wymienionego w opisie,no i co gorsza było rozwalone(prawy przód)nawet rocznik się nie zgadzał z 2005 zrobilo się 2004.No i gość oczywiście zaliczki nie oddał. Normalnie masakra .Rozwalony przód,wymieniona szyba, ogolnie fuszera
oto vin tego auta
VF7CH6FZB39797265
i link do strony tego oszusta
m.otomoto.pl/C28097404
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/08 22:10 #39705

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Kolejna oszukana osoba ....

Ten gość już jest takie sławny w internecie a nadal się ktoś nabiera :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/10 00:01 #39782

  • bbrbutch
  • bbrbutch Avatar
Niespodziewalem się aż takiej reakcji na temat,więc serdecznie chciałem podziękować za poświęcenie waszego czasu.
W takim razie troszkę wyjaśnienia z mojej strony-kwota na jaką dałem się naciagnac to 5paczek,więc niema co płakać raczej chodzi o sam fakt.Nie jestem raczej osobą,która widzi takie błędy jak niedopasowane blachy lub niedorubki lakiernicze,pierwszy raz przymierzam się do kupna przez internet samochodu i chyba ostatni.Zwyczajnie auto mi się podobało miało niska cenę (gdyż wcześniej było wystawione bez zdjęć za 9900,mam jeszcze to ogłoszenie w schowku otomoto,ale zostało usunięte więc nie mogę skopiować linku)no i tyle.Chciałem kupno odłożyć trochę w czasie,żeby mieć czas na sprawdzenie auta no i wtedy zaczął mnie czarowac jakie to duze jest zainteresowanie i jak wplace mu tysiaka to auto usunie z otomoto,no i poczeka na mnie.Jak wcześniej już napisałem dałem mu tylko 500,bo więcej się bałem,słusznie jak widać.A policję mam w d...e ,bo jeszcze nie słyszałem,żeby pomogli komuś uczciwemu.
Post zamiescilem w celu przypomnienia o tym miłym 34latku ,tak ku przestrodze.Dostałem lekcje życia i wyciagne z niej wnioski.Kupno Xsary powiezylem znajomemu co sprowadza auta na co dzien,więc wrazie co mam blisko do ewentualnych roszczeń(hehe:-)).
Jeszcze raz wszystkim dzieks za temat,w szczególności moderatorom tego fora za możliwość wygasania się przed fachowym gremium.Pozdrawiam bbrbutch.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/18 18:16 #40328

  • Matteo
  • Matteo Avatar
Widzę że "Piotruś" was też bardzo ładnie wyrolował :unsure:

Mnie też kiedyś naciął na kasę jak kupiłem od niego "podrasowane" auto.

Nigdy więcej nie będę robił interesów z takimi cwaniaczkami.

Dla zainteresowanych podaję adres pewnego komisu we Francji:

www.fl-autos.com/commerce/index.php?filtre=complete

www.fl-autos.com



Ciekawe okazy.... nie ma co ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/18 18:20 #40329

  • Matteo
  • Matteo Avatar
Przepraszam nie chciałem obrazić komisów :unsure:


Tam wyżej powinno być "adres pewnego SZROTU" a nie "komisu"


:lol: :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUTO HANDEL - UWAGA KŁOPOTY !! 2013/03/18 18:37 #40332

  • Matteo
  • Matteo Avatar
Samochód był dla córki, miało być wszystko super załatwione i w ogóle. Do dzisiaj mi wypomina że dałem się naciągnąć na tego złomka od ciebie !! :angry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport