Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Omega Auto Komis Bydgoszcz

Omega Auto Komis Bydgoszcz 2013/03/05 20:59 #39453

  • Cari2
  • Cari2 Avatar
Witam
Mam zamiar kupić u nich auto i poszukuję opinii na ich temat.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Omega Auto Komis Bydgoszcz 2013/03/20 17:18 #40493

  • Cari2
  • Cari2 Avatar
Cari2 napisał:
Witam
Mam zamiar kupić u nich auto i poszukuję opinii na ich temat.
Pozdrawiam
. W internecie znalazłem tylko ten opis pewnej historii.
"Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników przed komisem Omega w Bydgoszczy ul, Łucka 1.
Chronologia: Ojciec tydzień temu poszukując auta trafił tam w celu zakupu Volkswagena Polo (VIN-WVWZZZ6RZAY027034 6R12E4 -Przedni MAN-5G. Numer rejestracyjny 1915GGN kolor grafitowy- metalic), auto sprowadzone z Hiszpanii. W ogłoszeniu podane "pierwszy właściciel,serwisowany w ASO,bezwypadkowy,garażowany,przygotowany do rejestracji/opłacony". Po przyciśnięciu pracownika komisu oznajmił że miał małą stłuczkę parkingową i wymieniony był już w Polsce przedni zderzak. Staruszek tak się napalił na to autko że chciał je "zaklepać" i niestety dał się namówić na zadatek w wysokości 2 tys złotych (okres oczekiwania na dokumentację do rejestracji i opłaty ponad tydzień). Wczoraj w sobotę umówił się na godz 11 w ASO w Bydgoszczy na dokładne oględziny i jeśli wszystko będzie ok to oczywiście zakup. Pojechałem razem z nim tym razem.

Po przybyciu na miejsce i wizycie w ASO co się okazało: malowane i szpachlowane maska, przednie nadkola i drzwi przednie zarówno kierowcy i pasażera, połamane wtyczki wielu przewodów w komorze silnika, część pozalepiana prymitywnie taśmą klejącą, sporo wgnieceń na wielu elementach w komorze silnika, nie działająca klimatyzacja, prawdopodobny brak poduszek.
Generalnie auto po niezłym dzwonie i łatane u pana Mietka w garażu.

Oczywiście rozmyśliliśmy się w związku z powyższym i poprosiliśmy o oddanie zadatku w związku z wprowadzeniem w błąd (w ogłoszeniu podane jaki bezwypadkowe, a okazało się wprost przeciwnie). Właściciel zaśmiał się w słuchawkę i odmówił mimo tego że oficjalnie został poinformowany że sprawa zostanie zgłoszona na policje. Tak też zrobiliśmy, zeznania zostały złożone i czekamy co dalej. Na wszystko mamy dokumenty jak i umowę zadatku.

Przestrzegam wszystkich przed takim nieuczciwym sprzedawcą i cwaniakiem. Stoją tam dwa cayenne więc uważajcie!"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport