Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Szukam opinii na temat firmy Autohaus Moser GmbH 93182 Heitzenhofen

Szukam opinii na temat firmy Autohaus Moser GmbH 93182 Heitzenhofen 2013/05/03 23:14 #42998

  • esgeo
  • esgeo Avatar
Witam

Jak w temacie, szukam opinii na temat dealera Autohaus Moser GmbH 93182 Heitzenhofen, Wischenhofener Strasse 2a. Niby jest to serwis autoryzowany Opla i Suzuki, mają bardo dużo używanych samochodów, ale większość podejrzanie tania. Do tego tylko po 2 zdjęcia. Może ktoś kupował u nich samochód? Link do strony: home.mobile.de/AH-MOSER#ses
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam opinii na temat firmy Autohaus Moser GmbH 93182 Heitzenhofen 2013/05/15 11:59 #43438

  • Tomasz25
  • Tomasz25 Avatar
Jadąć do niemiec wcale nie musi być pewne auto na 100% tam też są co kombinują najczęsciej Turcy, najlepiej pojechać z komś kto się zna na rzeczy, na allegro są oferty ludzi którzy pomagają w wyjazdach. Koszt takiego wyjazdy to 500zł i wszystkie formalnosći załatwia gość który zna biegle język itd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam opinii na temat firmy Autohaus Moser GmbH 93182 Heitzenhofen 2013/06/07 18:47 #44900

  • esgeo
  • esgeo Avatar
Temat już nieaktualny. Samochód kupiony, o dziwo w Polsce. Co do wyżej wymienionego dealera to pewnie wszystko z nim ok, natomiast ja, przeglądając mobile.de trafiłem na moment, w którym ktoś się podszył pod jego stronę i oferował w super cenach bardzo ładne samochody. Następnego dnia link podany przeze mnie już nie działał, a kilka dni później widziałem te same ogłoszenia podwieszone pod inną stroną. Wybierałem się do Niemiec ze znajomym który sprowadza samochody i wie gdzie jechać, ale przez przypadek kupiłem 10 km od domu:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport