Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Mzcars.pl Michał Ziółkowski - sprzedaż samochodów Kraków

Mzcars.pl Michał Ziółkowski - sprzedaż samochodów Kraków 2013/05/19 19:44 #43667

  • t.turewski
  • t.turewski Avatar
Witam szanowne grono użytkowników,

Chciałem się podzielić informacjami,które komuś mogą się przydać . Jakieś 1,5 roku temu szukałem samochodu z modeli Ford Focus II z jakimś silnikiem diesla do 30 tyś zł - koniecznie kombi.
Po kilkunastu wyprawach po Polsce (Radom,Gniezno,Warszawa,Ząbki) już miałem zrezygnować ... i wtedy pojawiła się oferta z "autokomisu" Mzcars.pl Michał Ziółkowski z Krakowa.

Ford Focus II 2.0 tdci wersja titanium z dotykową nawigacją w grafitowym kolorze i kombi, przebieg był dosyć niski bo wynosił około 84 tyś km , nadmienię iż auto było z 2008 roku ...

Powyższy sprzedawca ogłaszał i nadal ogłasza się na allegro. Mnóstwo informacji w ogłoszeniu (od numeru vin, po pełne wyposażenie) kończąc na prawie 80 zdjęciach (nieprzerobionych) zachęciły mnie do zatelefonowania ... po długiej rozmowie stwierdziłem iż warto oglądnąć ten samochód :)
Nadmienię iż podczas rozmowy rozmawialiśmy nie tylko o tym modelu, ale ogólnie o plusach i minusach wszystkich silników Ford'a .

Dwa dni później wraz z szwagrem byłem na miejscu w Krakowie oglądać Ford'a.
Pan Michał (sprzedawca) opisał w 100% co się działo z samochodem , został sprowadzony z uszkodzeniem tylnej klapy , zderzaka , poza tym był bezwypadkowy.Na potwierdzenie zostały nam pokazane zdjęcia z zakupu auta uszkodzonego , potem auta zrobionego po blacharzu oraz ostatecznie polakierowanego.
Duża wiedza na temat Forda Focusa z zakresu wyposażenia, silników oraz problemów z tymi autami zachęciła mnie do przejechania się do serwisu.

Nadmienię iż widać było iż facet zajmuje się tylko Fordami ponieważ na placu poza tym focusem którym ja byłem zainteresowany stało jeszcze parę innych Focusów :)

Na następny dzień umówiliśmy się na wizytę w ASO FORD PARTNER - sprawdzono cały samochód , przebieg ... i bardzo miłe zaskoczenie :)

Pan Michał w 100% przedstawił prawdziwą historię serwisową auta, zgadzało się to co było robione, przebieg się także zgadzał :) ... w serwisie sami stwierdzili iż fachowo został on naprawiony (nawet malutki plasticzek pod zderzakiem był całkowicie nowy , nie mówiąc o innych rzeczach ) , lampy w zderzaku nowe , czujniki także ... na wszystko faktury . Żadnych błędów w komputerze . Po prostu przy samochodzie nie znaleziono nic do czego można by się przyczepić ... gaśnicy nie było jedynie :D


W tym samym dniu zakupiłem samochód:) patrząc z perspektywy czasu czyli po 1,5 roku jestem w 100% zadowolony.
Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała Ziółkowskiego z firmy Mzcars.pl, zaangażowanie w tą markę odbiły się na tym,że przejechałem ponad 70 tyś km bez żadnej awarii .

Piszę to ponieważ spotkałem się ponownie z Panem Michałem przedwczoraj podczas zakupu drugiego Focusa, który kupował mój znajomy. I znowu to co powiedziane, zostało potwierdzone ... Focus w świetnym stanie, przebieg w 100% oryginalny (gwarancja jak zawsze)

Wiem iż na tym forum Pan Michał pomaga ludziom kupić wymarzone, nie kręcone i w dobrym stanie auto ... pragnę jeszcze raz podziękować za to iż ratuje on markę Ford od niestety niesłusznego powiedzenia "Ford gówno wort" - ja się z tym nie zgadzam


Jeszcze raz dziękuje i polecam firmę Mzcars.pl !!
Ostatnio zmieniany: 2014/09/17 18:39 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/05/19 22:09 #43674

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
heh ja to chyba wiem o kogo chodzi ;) ciekawe czy sie ujawni w tym temacie i czy bedzie zadowolony z publicznego podawania danych :P ;)
Ostatnio zmieniany: 2013/05/19 22:09 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/05/19 22:30 #43680

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No chyba Don Kichot nie będzie zadowolony :D
Ale ciesze sie Michale, ze masz świetną opinię - takich ludzi trzeba :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/05/22 07:08 #43850

  •  Avatar
Cóż mam powiedzieć - bardzo mi miło :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/06/23 15:56 #45817

  • delus502
  • delus502 Avatar
Witam,
zakupiłem od Pana Michała Fiestę mk6.
Wymieniliśmy sporo prywatnych wiadomości na tym forum co do stanu auta. Jako, że miałem dosyć daleko do Krakowa (około 360 km) to wysłałem do obejrzenia auta kuzyna, który mieszka niedaleko komisu. Po obejrzeniu brat stwierdził, że wszystko to co powiedział mi Pan Michał zgadza się w 100 %.
Wsiadłem w zeszły poniedziałek w pociąg i pojechałem po odbiór auta.
Póki co przez tydzień zrobiłem samochodem około 1000 km i nie mam zastrzeżeń...
Zapłaciłem za wymianę rozrządu, który należało już wymienić i wymieniono, a gratis Pan Michał wymienił mi klocki hamulcowe przednie oraz naprawił alternator.
Śmiało mogę polecić Pana Michała.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/09/19 12:30 #49574

  • marianek02
  • marianek02 Avatar
Jakiś czas temu szukałem swojego wymarzonego pierwszego autka, przeglądałem ogłoszenia, oglądałem zdjęcia po czym umawiałem się ze sprzedającymi ... jakież było moje zdziwienie gdy przyjeżdżając na miejsce i oglądając niby z oferty samochód "IGŁĘ" okazywał się zupełnie inny.. miały wady zarówno blacharskie jak i mechaniczne...

w końcu pewnego dnia natrafiłem na ogłoszenie sprzedaży auta Forda Fiesty 1.4 TDCI z firmy Mzcars.pl Michał Ziółkowski.

Po skontaktowaniu się z tą firmą już przez telefon Pan Michał udzielił mi wyczerpujących informacji na temat samochodu, przebiegu, spalania i innych rzeczy które mnie interesowały.
Pan Michał nie ukrywał iż samochód został sprowadzony i lekko uszkodzony ( przednie prawe drzwi, błotnik,lampa)na co posiadał zdjęcia sprzed naprawy, w trakcie i po naprawie co nie ukrywam iż strasznie mnie zaskoczyło, że sprzedający bez problemu ujawnia takie rzeczy.

Następnego dnia umówiłem się na oględziny samochodu, jednak po moich poprzednich przejściach podchodziłem do tego dość sceptycznie.

Po przyjeździe na miejsce został mi pokazany samochód, wszystko co dzień wcześniej Pan Michał powiedział o tym samochodzie się sprawdziło, jednak ja chciałem auto sprawdzić jeszcze dokładniej i postanowiłem się umówić do serwisu na sprawdzenie przed sprzedażowe tego pojazdu.

Nazajutrz spotkaliśmy się w serwisie FORDA w Krakowie, gdzie auto zostało gruntownie sprawdzone.
Potwierdzone zostały w 100 % słowa Pana Michała co do napraw oraz przebiegu samochodu, nadmienię, iż naprawy blacharsko - lakiernicze oraz części użyte w nich były oryginalne :woohoo:
Wartość grubości lakieru na całym samochodzie nie wykazywała odstępów od fabrycznej powłoki.

Po takiej opinii zdecydowałem się na zakupienie samochodu.
Niedawno minęło 1,5 roku od zakupu i mogę powiedzieć z czystym sumieniem iż to auto nie wymagało żadnego wkładu finansowego poza zakupem nowych opon. Myślę, że jeszcze przez długi czas naciesze się tym autem.

Firmę Mzcars.pl polecam wszystkim którzy chcą kupić samochód na lata i którym będą się mogli cieszyć a nie jeździć po mechanikach i denerwować się ciągłymi naprawami :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2013/09/22 15:47 #49648

  • Viro
  • Viro Avatar
Od 2 miesięcy szukałem samochodu dla siebie i żony. Padło na Forda Mondeo z 2009r , czyli mk4, w wersji kombi. Chcieliśmy takie auto bo nasza rodzina będzie się powiększała a kombi pozwoli na wygodne przewożenie całego tego rodzinnego bałaganu z wózkiem na czele ;-) A dodatkowo walory estetyczne odpowiadały naszym wymogom.

Miałem kilka punktów zaczepienia znalezionych w internecie ale nie wiedziałem jak je sprawdzić,żeby nie wtopić.
Przeglądając kolejne strony internetowe trafiłem na ten wątek.
Zdecydowałem skontaktować się z panem Michałem. Dzięki jego wiedzy natychmiast zostały odrzucone niepewne jak i oszukane pojazdy. Na koniec zostały 3 opcje do sprawdzenia. Ostatecznie Pan Michał przepuścił przez sito dwa pojazdy. Już pierwszy to był strzał w dziesiątkę! Teraz tylko czekam na rejestrację auta i będziemy mogli z żoną cieszyć się nowym rydwanem ;-)

Firma Mzcars.pl w osobie pana Michała ma u mnie dużego plusa, będę polecał dalej. Mam nadzieję,że siła marketingu szeptanego pomoże panu w zdobywaniu nowych klientów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/04/11 18:48 #59999

  •  Avatar
Kolejny bardzo miły list od kupującego, który cieszy się z nabytego samochodu w firmie Mzcars.pl
Renault Twingo 1.2 KAT 2009 rok - czarny 3 drzwiowy

"

Szanowny Panie,
Chciałbym tą drogą podziękować za bardzo udany zakup auta w Pańskiej
firmie. Trzy miesiące temu kupiłem Renault Twingo 1,2 i jestem z niego
niezmiernie zadowolony.
Bardzo szczegółowy opis i mnóstwo zdjęć oraz telefoniczne rozmowy na
temat stanu auta zostały w pełni potwierdzone w ASO Renault. Samochód
był w doskonałym stanie i z niewielkim przebiegiem (37 tys.km), a
jedynym zastrzeżeniem z mojej strony było bardzo twarde zawieszenie co
wymusi wymianę sprężyn.
Sądzę, że nie ja jeden byłem bardzo zadowolony z Pańskiej rzetelności i
profesjonalizmu. Ze spokojnym sumieniem mogę gorąco polecać Pańskie
usługi moim znajomym.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Z.Szklarski

"
... bardzo dziękuje :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/04/19 14:25 #60499

  • antonioli
  • antonioli Avatar
Hi all,
Sorry to write in English but in this case is better than try write in Polish with Google Translator mixed. :P

I'm from Portugal and moved to Poland (Kraków) in January of last year (2013) to work. Around July/August decided to buy a car here and after search in several stands (in person) and sites online (otomoto, allegro,...) I found a nice Renault Twingo II 1.2 Authentique - to be sold by "Pan" Michał Ziółkowski. :laugh:

We exchanged several text messages and decided to visit him and see the car. After some days, decided to buy it but I needed to deal with some bureaucracies.

Michał was very patient during this period, always available to answer my questions and no issues to speak with him in English. :cheer:

Result: Renault Twingo II 1.2 Authentique in my hands. :woohoo:

After almost 9 months, nothing to point. Nice car and excellent to drive in the city. Also good outside cities... cannot complain. Thanks, Michał :)

What a can say more... I recommend Michał Ziółkowski.

Cheers,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/04/19 14:32 #60500

  •  Avatar
Dzięki Carlos :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/05/15 16:17 #61860

  • Miro12
  • Miro12 Avatar
Chciałem wszystkim, którzy planują zakup samochodu polecić bardzo Pana Michała. Ja jakieś pół roku temu zacząłem szukać FORDA Mondeo mk4, 2.0 l, diesla, rocznik 2011, czyli modelu po liftingu. Samochodu szukali mi znajomi w Niemczech, a ja na własną rękę szukałem w internecie. Miałem kilka na oku, jeden nawet bardzo blisko miejsca zamieszkania, co przy braku wolnego czasu nie było bez znaczenia, nadmienię że mieszkam w centralnej Polsce. Jednak kiedy przeglądałem pozostałe oferty, od samego początku zwracał moją szczególną uwagę samochód Pana Michała. Byliśmy nawet po kilku rozmowach telefonicznych i każda taka rozmowa przybliżała mnie, że tak powiem do jego oferty. Jedyną przeszkodą była odległość, która nie pozwalała mi z braku czasu na pojechanie na miejsce i obejrzenie samochodu z bliska. Jednak od samego początku Pan Michał był bardzo przekonywujący w tym co mówił poparte to wszystko było konkretami, dosyłał mi między innymi zdjęcia samochodu co było robione itd. Wcześniej czytałem na forach o Panu Michale opinie, nie było to też bez znaczenia kiedy decydowałem się jechać po samochód. Na miejscu wszystko to co napisałem wcześniej ku mojemu zadowoleniu sprawdziło się w 100%. Cenowo dogadaliśmy się bez problemowo, dokumentacja samochodu bardzo szczegółowa ogólnie wszystko ok. Nadmienię, że samochód nie był przed zakupem sprawdzany w ASO, gdyż uznałem, że nie ma to najmniejszego sensu mając tak szczegółową i wiarygodną dokumentację serwisowania samochodu. W bezpośrednim kontakcie Pan Michał okazał się bardzo konkretnym z wielką wiedzą fachową i budzącym bardzo wielkie zaufanie człowiekiem. Dziś od zakupu upłynęło prawie pół roku postanowiłem więc napisać kilka zdań o tym człowieku, a przede wszystkim polecić go szczerze wszystkim. Cały czas Pan Michał służy mi radą jeśli zadzwonię i mam jakieś pytania odnośnie eksploatacji samochodu. Jestem jak na razie bardzo zadowolony z zakupu Jeszcze raz bardzo polecam wszystkim tego Pana.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/05/15 20:36 #61903

  •  Avatar
Kolejny miły list, który przywędrował dzisiaj na skrzynkę :

Ford Focus II 1.8 TDCI granat 2007

"
Szanowny Panie,
Od zakupu u Pana w firmie samochodu Ford Focus II 1.8 Tdci mineło już ponad 8 miesięcy.
Opiszę swoja historię :
Na samym początku szukałem samochodu krajowego, aby mieć 100% pewność dotyczącą serwisowania,przebiegu oraz bezwypadkowości samochodu.
Niestety po tylu krajowych focusach, w większości leasingowych odechciało mi się szukania ...
wtedy ukazała się oferta granatowego Focusa Kombi z dość fajnym wyposażeniem
Po krótkiej rozmowie telefonicznej z p.Michałem dowiedziałem się, że jeśli jest auto z zagranicy to albo musi być po stłuczce albo po mega korekcie .
W tym przypadku auto według Pana Michała miało lakierowany przedni prawy błotnik, drzwi przednie prawe i zderzak tylni. Gwarancja na przebieg wystawiana jak zwykle w przypadku tej firmy.
Pomyślałem ... lakierowane nie to nie dla mnie ... ale brat czytając opinie o Panu Michale na tym forum przekonał mnie, aby się wybrać obejrzeć ten samochód do Krakowa ... daleko nie miałem (40km)
Umówiliśmy się z Panem Michałem ... ja,brat oraz jego znajomy lakiernik.
na miejscu dość duże zaskoczenie ... na placu stało kilka modeli Focusa , Fiest oraz C-max'ów.
Ale skupiłem się na tym jednym ... który mnie interesował ... na pierwszy rzut oka nic nie widzę ...ale nie jestem profesjonalistą ... niech wypowie się lakiernik...
on ku mojemu zdziwieniu nic nie znalazł ... twierdzi, że auto bezwypadkowe :D

Pan Michał przyniósł czujnik grubości lakieru i pokazuje- auto faktycznie ma całą powłokę lakierniczą w wartościach do 120-130 um .

czary ??? przecież dzień wcześniej mówił, że malowany błotnik i drzwi ... otóż tak dobrze zrobione :) błotnik nowy , drzwi chyba też (bo jak to wytłumaczyć??? ) :)
Pojechaliśmy do serwisu Ford'a (nieautoryzowanego) w Krk ... nic nie znaleźli .

Z perspektywy czasu bardzo miło wspominam współpracę z Panem Michałem ... jego obszerna wiedza na temat modelu Focusa, na temat doposażania, na temat każdej rzeczy o którą zapytałem (pytam nadal bo czasami do niego dzwonię) zaskutkowała tym, iż przez ten okres prawie 9 miesięcy nie dołożyłem do auta ani 1 zł ... ani jednej

Bardzo polecam firmę Mzcars Michał Ziółkowski, Pana Michała jako uczciwego sprzedawcę, który wie co sprzedaje i nie ściemnia tak jak większość handlarzy ...

a dla Pana Michała ... naprawdę wielkie podziękowania ... wraca Pan wiarę w ludzi :)

Pozdrawiam Piotr "


Bardzo, ale to bardzo dziękuje Panie Piotrze za tak miłego maila :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/05/19 11:39 #62034

  • delus502
  • delus502 Avatar
Witam,
Panu Michałowi wystawiłem już opinię na temat zakupionego u tego Pana auta (Ford Fiesta 1.4 tdci), ale teraz po prawie roku użytkowania mogę napisać coś więcej.
Mogę powiedzieć, że opinie o Panu Michale wyszukałem na tutejszym forum, którego od tamtego czasu jestem stałym bywalcem.
Obecnie czeka mnie druga wymiana oleju (zmieniam co 10 tys). Na dzień dzisiejszy po przejechaniu prawie 20 tys. km nie musiałem robić absolutnie nic oprócz tankowania.
Obawiałem się jedynie przed zimą czy nie wymienić świec żarowych, bo od Pana Michała dostałem informację, że w historii serwisowej nie ma informacji, że świece zostały wymienione. Jednak wstrzymałem się, a testem miały okazać się pierwsze duże mrozy, ale moje obawy okazały się bezpodstawne, bo odpalała zawsze za pierwszym razem bez jakichkolwiek problemów.
Przed zakupem Pan Michał poinformował mnie o tym, że według jego opinni sprzęgło w niedługim czasie będzie do wymiany. Jednak mimo to sprzęgło wytrzymało rok jazdy i na razie nie zanosi się, żeby odmówiło wkrótce posłuszeństwa (Fiesta nawet ciągała przyczepkę :P).
Myślę, że trudno jest znaleźć sprzedawcę, który przed oględzinami powie, co w aucie nie działa lub jest już na wykończeniu, ale w przypadku Pana Michała żadne usterki nie są zatajane.
Jeśli miałem jakiekolwiek pytania nawet odnośnie innego Forda nigdy nie było problemu z uzyskaniem rzeczowej odpowiedzi.
Na dzień dzisiejszy z auta jestem jak najbardziej zadowolony i będę polecał swoim znajomym zainteresowanie autami, które posiada w sprzedaży.
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/07/14 14:11 #64384

  • tradelux
  • tradelux Avatar
Nie wiem jakie samochody sprzedaje Pan Michał, ale przy oględzinach jest totalnie nieobiektywny i szczerze nie polecam zlecać sprawdzenia przed zakupem u tego Pana.
Piszę tak, pomimo tego, iż powiedział, że auto które sprzedaje jest ok i poleca, ale teraz dlaczego nie polecam:
- nieobiektywny i nakłania kupującego na swoje oferty/usługi
- historia serwisowa, którą rzekomo przedstawił kupującemu nie pokrywała się z rzeczywistością
- sugerowanie, że auto w hatchbacku jest za drogie, bo kombi ma tańsze
- nieznajomość przepisów z rejestracją (informował kupującego, że kupując na fakturę kupujący potrzebuje dalej zaświadczenie VAt-25) - na szczęście szybki telefon do urzędu przez kupującego i potwierdzenie słów siostry, że tego dokumentu nie potrzeba do zarejestrowania samochodu, jeśli jest zakup na fakturę
- koszt usługi - tutaj jeśli sugeruje kupującym, że cena samochodu jest za wysoka, to można powiedzieć tak samo o jego usłudze. Z powodzeniem w tej cenie sprawdzimy samochód w ASO, dostaniemy wydruk i fakturę VAT z potwierdzeniem tego co było sprawdzone.

Zapewne zaraz będą krzyki - ja nie zamierzam się więcej w tym temacie udzielać.
Jeśli już konkurencja wykonuje takie usługi - to niech robi to obiektywnie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/07/14 19:37 #64401

  •  Avatar
Bez krzyków i w pełni obiektywnie :)

Na samym początku chciałem przyznać rację użytkownikowi "tradelux" Panu Łukaszowi oraz jego siostrze... mieliście racje.
W momencie sprowadzania samochodu z zagranicy kupując go fakturą pełną lub marżą i sprzedaży w Polsce bez rejestracji nie jest wymagany dokument zaświadczenie "vat25" ... tutaj mieliście rację ... moja niewiedza wynikała z bardzo prostego powodu - ja wszystkie auta rejestruje.

Nawiązując do tej mojej niewiedzy powinniście Państwo wiedzieć iż zgodnie z wyrokiem WSA w Łodzi z dnia 1 kwietnia 2014 roku , akt III SA/Łd1196/13 urzędy komunikacji (w Krakowie już to stosują ) nie wymagają już czasowych tablic rejestracyjnych podczas przeglądu auta przywiezionego z zagranicy, które nie posiadało oryginalnych tablic. Powróciła stara metoda na przywiezienie auta na lawecie .

Mogliście nie wiedzieć bo ja dzisiaj się o tym dowiedziałem - opisuję to w oddzielnym poście.

Co do mojej nieobiektywności :)

Po pierwsze :

W żaden sposób nie nakłaniałem kupującego do skorzystania z zakupu u mnie samochodu.
Wyraziłem tylko swoje zdanie iż za pieniądze zapłacone za ten samochód można kupić auto poliftowe, ale malowane z 2-4 elementami i gorzej wyposażone - jako przykład podałem swojego focusa, który jedzie do Polski.
Nadmieniłem iż jeśli auto jest bezwypadkowe to w Niemczech czy w innym kraju jest ono droższe o 30 % i stąd wynika cena sprzedaży tego focusa przez sprzedającego - gdzie tu nakłanianie do zakupu u mnie auta ???

Przypomnę iż klient szukał tylko auta benzynowego w wersji hatchback - ja takowych nie posiadam !!!

Po drugie :
Sprzedający nie miał żadnej historii serwisowej oprócz zaświadczenia z przeglądu TUV oraz nie do końca wypełnionej książki serwisowej .
Książka serwisowa nie posiadała przeglądu przed sprzedażowego i kończyła się na adnotacji z 2011 roku (jeśli dobrze pamiętam)

Po numerze vin wyszło iż auto miało dwie adnotacje :
06.05.2014 rok - 90102 km - auto zgłoszone z uszkodzeniem ABS (błędy B2089 i C1288 )
26.05.2014 rok - 90688 km - silnik gaśnie ( błędy B2089, P2300 , P2303 , U1900 i B2089 )

Po trzecie :
Co do kosztu usługi, to koszt usługi nie był tutaj duży - w skład ceny wchodziła cena za inspekcję, dojazd + rozmowę telefoniczną do Niemiec.
W większości inspekcji czy to wykonywanych przez firmy czy moderatorów na tym forum ceny są bardzo podobne.

Proszę jechać do serwisu Ford'a i dowiedzieć się ile kosztuje usługa sprawdzenia auta przed sprzedażą i co w skład niej wchodzi :)
Co do wydruków to kupujący takowe także w tym i każdym innym przypadku dostaje.


Podsumowanie :

Dziwie się troszkę postępowaniem "tradelux" bo nie był na miejscu podczas oględzin, a opiera się tylko na relacji swojej siostry.


Auto godne polecenia, droższe jeśli chodzi o ten rocznik i wyposażenie niż inne w ofertach czy to na allegro/otomoto - ale jedno trzeba powiedzieć - PEWNE !!!

Widać iż firma "Tradelux" nie robi w konia tak jak inni handlarze iż piszą, że auto bezwypadkowe, a na miejscu okazuje się co innego.
Cena wysoka, ale - PRZEBIEG PRAWDZIWY/AUTO BEZWYPADKOWE

Auto posiada drobne ryski, zadrapania oraz wymaga jakiegoś wkładu finansowego (np. na te zadrapania na zderzaku) - ale ludzie to jest auto używane.

Mimo wszystko w kategorii "opinie o sprzedawcach" opiszę firmę "Tradelux" z Libiąża jako firmę godną polecenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/07/15 06:50 #64430

  • tradelux
  • tradelux Avatar
Żaden atak, chodzi raczej o to, żeby kolejne oględziny u kogoś na zlecenie, były bez takich komentarzy i porównywania do swoich ofert. Niczemu to nie służy, a będzie bardziej profesjonalnie ;) Jest taki jeden niezależny serwis na Śląsku, który działał w ten sam sposób, że nakłaniali do sprzedaży swoich samochodów - większość ludzi po 1-2 razie im podziękowała i jeżdżą do innych serwisów.

P.S. Co do tablic to toczy się wielka debata, bo wyrok ten dotyczył konkretnego przypadku diagnosty. Niestety na chwilę obecną praktycznie żaden diagnosta nie zrobi takiego przeglądu (bez tablic) bo będzie miał udrękę ze swoim przełożonym/starostą/prezydentem itd., więc tutaj niestety lepiej zapłacić te 60zł, niż się przepychać. Może za 3-5 miesięcy będzie inaczej ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/07/15 12:06 #64452

  •  Avatar
Co do tablic to w piśmie z 11 lipca wystawionym przez Urząd Miasta Krakowa skierowanym do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów o sygnaturze KM.05.5421.5.3.2014 jest jasno opisane iż auto, które spełnia wymogi, a nie posiada tablic tymczasowych (czerwonych) nie może dostać wyniku negatywnego .

Tak jak "tradelux" mówi - czas pokaże jak diagności i urzędnicy do tego podchodzą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowsk - sprzedaż samochodówi Kraków 2014/09/09 08:48 #66082

  •  Avatar
Kolejna opinia na temat Mzcars.pl

"
Szanowny Panie,
W styczniu br. kupiłem u Pana czarne Twingo II. Chciałbym jeszcze raz Panu podziękować za świetne auto - do dzisiaj przejechałem ponad 13 tys. km, byliśmy nim z żoną dwa razy nad morzem oraz w pełni wyładowani (z dużym pontonem i silnikiem) w Chorwacji. Auto jest idealne, nic się nie psuje, na autostradzie (z boxem na dachu) i climatronicu pali 7l/100 przy ponad 120 na tempomacie.
Pozdrawiam serdecznie
Z.Szklarski
"

Jeszcze raz dziękujemy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mzcars.pl Michał Ziółkowski - sprzedaż samochodów Kraków 2014/10/29 14:26 #67417

  • Zofia O.
  • Zofia O. Avatar
Witam!

Chciałabym gorąco podziękować Panu Michałowi Ziółkowskiemu za profesjonalną pomoc przy zakupie Skody Fabii. Pana rzetelna kontrola pojazdu,jego stanu technicznego, wiarygodności sprzedawcy /potwierdzone w szczegółowym raporcie, który otrzymałam przed zakupem/ pomogły mi w podjęciu właściwej decyzji.
Jestem pod wrażeniem Pana wiedzy na temat samochodów różnych marek i cierpliwości
w udzielaniu mi porad odnośnie wyboru auta najbardziej dopasowanego do moich potrzeb.
Zakupionym samochodem jeżdżę 4-ty m-c, działa bez zarzutu, jestem bardzo zadowolona.


Szczerze polecam zlecać sprawdzanie samochodu przez Pana Michała Ziółkowskiego.
Jest rzetelnym fachowcem, profesjonalistą o bardzo szerokiej wiedzy, umiejącym także wysłuchać
i dobrze doradzić.

Pozdrawiam. Zofia O.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport