Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: MUSZKIET Kolonowskie i40 VIN : KMHLB81AACU038522 "bezwypadkowy"

MUSZKIET Kolonowskie i40 VIN : KMHLB81AACU038522 "bezwypadkowy" 2013/05/20 10:54 #43709

  • michal_p
  • michal_p Avatar
Uwaga auto nie zgodne ze stanem faktycznym
dotyczy :

Hyundai i40 kombi biały
rok produkcji 2012

VIN : KMHLB81AACU038522


Wystawiany przez firmę :


"MUSZKIET"


ul. Haraszowskie 12a

47-110 Kolonowskie


tel.:
+48 602 573064
+48 602573064
+48 600659288

adres strony: muszkiet.otomoto.pl/

jako : BEZWYPADKOWY auto w stanie idealnym (jak nowe)
gwarancja ważna do 07.2017r

12.05 dokonałem oględzin auta w miejscowości Kolonowskie , z racji że miałem do przejechania łącznie 500km w dwie strony na parę dni przed przyjazdem uzgadniałem szczegóły oferty w rozmowie telefonicznej prosiłem o rzetelną informacje o tym czy jakikolwiek element w aucie był malowany/wymieniany itp - uprzedziłem że przyjadę z zaprzyjaźnionym blacharzem/lakiernikiem i będziemy dysponować profesjonalnym przyrządem do pomiaru grubości powłoki lakierniczej . Pan stwierdził że nawet może udostępnić swój czujnik w celu sprawdzenia ze auto jest na 100% nie robione . Rzeczywistość była zupełnie inna , po 15min mogliśmy wracać do domu
lewe drzwi wykazały nieznaczne różnice ale tył auta zmasakrowany przez nie profesjonalne wykonanie naprawy widoczne ślady "ręcznej" roboty , braki w wyposażeniu elementów bagażnika (to dało nam do myślenia - podniesienie mat już wszystko wyjaśniło )

NA CO WŁAŚCICIEL STWIERDZIŁ ZE TO NIE VW !!!!! I TAK WYKONANE SA KOREAŃSKIE AUTA !!!!!! KPINA W ŻYWE OCZY !!!!!!! I NADAL UTRZYMYWAŁ TEORIE ZE ON NIC NIE I AUTO JEST BEZWYPADKOWE I MA GWARANCJE !!!!!!!!! co tez się okazało blefem bo jeżeli naprawa nie była wykonana w autoryzowanej stacji HYUNDAI to automatycznie auto traci gwarancje - INFORMACJA z HYUNDAI MOTOR POLSKA

co lepsze wróciliśmy do domu ze stratą 300pln za paliwo ,200pln blacharzowi i 500pln mandatem :)

a za parę dni ... znalazłem ogłoszenie tej firmy z LUTEGO 2013 !!!! z ofertą tego właśnie auta jako ROZBITEGO !!!!!!!!! co umieszczam poniżej .

SZOK !!!!!!!!! KŁAMSTWO W ŻYWE OCZY !!!!!!!!!

link do ogloszenia sprzedaży : otomoto.pl/hyundai-i40-C28907794.html
link do ogloszania rozbitego z lutego : sprzedajemy.pl/hyundai-i40-benzyna-manua...zynia-biegow,2970057



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MUSZKIET Kolonowskie i40 VIN : KMHLB81AACU038522 "bezwypadkowy" 2013/05/20 21:02 #43732

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
pieknie opisane wszystko :) jak by tak kazdy ladnie tematy zakladal to bym nie mial co tu robic :P ale nauczka na przyszlosc zeby przegrzebac google dobrze i fora :) sprzedawca typowy oszust i gra glupa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport