Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Oszust z Olsztyna Jetta 1.6 102KM 2008r

Oszust z Olsztyna Jetta 1.6 102KM 2008r 2013/06/17 07:17 #45450

  • Dukee
  • Dukee Avatar
otomoto.pl/volkswagen-jetta-C28982314.html

Witam!

Facet wystawił auto w wysokiej cenie. Zapewnia, że wszystko jest zgodne z opisem.
Po dłuższej rozmowie mówi, że wymieniany był lewy błotnik ze zderzakiem. Podobno auto było
otarte na parkingu. Zapewnia, że wszystko było robione w salonie.
Przejechałem 270 km, żeby dowiedzieć się, że maska była wymieniana na zamiennik (brak wygłuszenia od środka). Oprócz błotnika były robione drzwi przednie i tylne. Na progu miernik lakieru niestety się pogubił. Pewnie był kitowany.
Słupek również był robiony.
Niestety wszystko było bardzo słabo polakierowane - gładziutkie jak kolano.

Ręce mi opadły, jak gość opowiadał o tym, jak malował pędzelkiem rant drzwi, bo rzekomo obił
je otwierając... Niestety ubytki były tak spore, że wyglądało to na odpadającą szpachlę.

Zdenerwowałem się, że jechałem na pusto i z tego wszystkiego nie zrobiłem żadnych zdjęć.
Chciałem tylko Was przestrzec. Jeżeli mi nie wierzycie poproście o dokładniejsze zdjęcia.

Zaznaczam, że auto jest wystawione jako bezwypadkowe.
Facet chwali się, że jest policjantem.
Chciał je oddać za 36.000 zł.

Po tym co zobaczyliśmy gość się zaczął gubić w zeznaniach.

Na wszelki wypadek, gdyby ogłoszenie zniknęło wklejam jego treść:

"Wiam

Mam do sprzedania samochód Volkswagen Jetta 1.6 benzyna z 100% oryginalnym przebiegiem 43783 km. Samochód w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym, kupiony w polskim salonie. Wszystkie przeglądy robione na czas w ASO. Auto świeżo po przeglądzie technicznym. W tym roku kupiony komplet nowych opon letnich a dodatkowo dokładam komplet kół zimowych. Jestem osobą prywatną. Samochód jest bardzo bogato wyposażony m. in. w:

- klimatyzacja
- poduszki powietrzne + kurtyny
- ABS/ASR/ESP
- oryginalne radio CD/MP3
- klimatyzowany schowek
- elektryczne szyby x4
- elektryczne i podgrzewane lusterka
- domykanie i otwieranie szyb z kluczyka
- otwieranie bagażnika z kluczyka
- 16" alufelgi
- pojazd garażowany

Auto w 100% sprawne, zadbane z oryginalnym małym przebiegiem. Możliwość sprawdzenia w dowolnym serwisie. Zachęcam na jazdę próbną, auto godne polecenia. Cena podlega negocjacji.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tel. 793 250 444 lub e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszust z Olsztyna Jetta 1.6 102KM 2008r 2013/06/17 09:33 #45454

  • kubski
  • kubski Avatar
nie ma to jak zajechać w niedzielny poranek pod ASO i strzelić przed frontowymi drzwiami pare fotek
od razu +50 do wiarygodności :woohoo:

na zdjeciu widac,ze maska lezy nieco krzywo i brak jakichkolwiek nalepek na pasie przednim
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszust z Olsztyna Jetta 1.6 102KM 2008r 2013/06/17 11:39 #45457

  • maro
  • maro Avatar
widac nawet policjanci oszukują ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oszust z Olsztyna Jetta 1.6 102KM 2008r 2013/06/17 12:29 #45458

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Szkoda, że nie wziąłeś VINU :(


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport