Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga po powodzi A4 B8

Uwaga po powodzi A4 B8 2013/06/17 15:09 #45500

  • riddick74
  • riddick74 Avatar
witam!
Chce podać dwie A4 B8 które oglądałem a sprzedawca celowo wprowadza w błąd,

otomoto.pl/audi-a4-bezwypad-skora-xenon-serwis-C29058946.html

Samochód malowany oraz po powodzi
No nawet nieźle jest zrobione, lakier sprawdzałem miernikiem i wyszło ze lewy błotnik malowany i wyglądało na to ze przednie lewe drzwi cieniowane a z prawej strony błotnik drzwi, nawet bez miernika było widać że lakierował jakiś artysta, dziurki w szpachli. A powódź to po czymś innym było widać:
1. listwy progowe chromowane wyglądały jak by długo stały w wodzie
2.navi mmi na plastiku zostało kilkanaście kresek coś takiego jak kamień z wody pod światło było widać, widać z plastiku nie chciało zejść, podłużne paski
3.jak otworzyłem maskę rurki od klimy pokryte rdzawym nalotem
4 z tyłu jak jest navi w bagażniku pod wykładzinami w tym małym schowku było mokro nadal
Facet jak zobaczył mnie z miernikiem to już nawet nie podszedł nic mówić.Zero jakiego kol-wiek wyjaśnienia, widać bezwypadkowy to nie powódź

namiary gościa do którego zjechałem 200 km i odjechałem z kwitkiem

Rent-Car Karoń Paweł

ul. Główna 56

42-200 Częstochowa

tel.:
+48 034 324 30 72
+48 601 517 788

fax:
+48 034 324 48 58
adres strony:http://rent-car.otomoto.pl/

Uważajcie na ten autokomis bo takie tam są samochody.

Druga furę która oglądałem to Opole, prywatny właściciel (firma)

otomoto.pl/audi-a4-sline-pelny-pakiet-C29501022.html

Polska, Opole (woj. opolskie)

tel.:
+48 795 541060
+48 606 594 647

Uważajcie koledzy, to żaden salon polska, przywieziona z Niemiec jako nowa, mimo ze w ogłoszeniu podaje i telefonicznie zapewnia że salon polska, zero rachunków tylko do 60 tyś przeglądy w lelek Opole robione potem nic, Auto w ładnym stanie w środku ale malowane obydwa boki samochodu, sprawdzane miernikiem,facet sprzedaje na fakturę ale zero dokumentów firmy on może dysponować tym samochodem. Wszystkiego oczywiście się dowiadujesz jak przyjedziesz. Facet opuszcza do 52 tyś zł ale faktura na 30 tyś zł. Nie wiadomo nawet czy olej był wymieniany, bo właściciel powiedział że nie brał faktur a ja do niego ze jak na firmę to przecież wrzuca w koszty. Ogólnie nie polecam

skopiowane z A4-klub.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga po powodzi A4 B8 2013/06/17 15:11 #45501

  • riddick74
  • riddick74 Avatar
riddick74 napisał:
witam!
Chce podać dwie A4 B8 które oglądałem a sprzedawca celowo wprowadza w błąd,

otomoto.pl/audi-a4-bezwypad-skora-xenon-serwis-C29058946.html

Samochód malowany oraz po powodzi
No nawet nieźle jest zrobione, lakier sprawdzałem miernikiem i wyszło ze lewy błotnik malowany i wyglądało na to ze przednie lewe drzwi cieniowane a z prawej strony błotnik drzwi, nawet bez miernika było widać że lakierował jakiś artysta, dziurki w szpachli. A powódź to po czymś innym było widać:
1. listwy progowe chromowane wyglądały jak by długo stały w wodzie
2.navi mmi na plastiku zostało kilkanaście kresek coś takiego jak kamień z wody pod światło było widać, widać z plastiku nie chciało zejść, podłużne paski
3.jak otworzyłem maskę rurki od klimy pokryte rdzawym nalotem
4 z tyłu jak jest navi w bagażniku pod wykładzinami w tym małym schowku było mokro nadal
Facet jak zobaczył mnie z miernikiem to już nawet nie podszedł nic mówić.Zero jakiego kol-wiek wyjaśnienia, widać bezwypadkowy to nie powódź

namiary gościa do którego zjechałem 200 km i odjechałem z kwitkiem

Rent-Car Karoń Paweł

ul. Główna 56

42-200 Częstochowa

tel.:
+48 034 324 30 72
+48 601 517 788

fax:
+48 034 324 48 58
adres strony: rent-car.otomoto.pl/

Uważajcie na ten autokomis bo takie tam są samochody.

Druga furę która oglądałem to Opole, prywatny właściciel (firma)

otomoto.pl/audi-a4-sline-pelny-pakiet-C29501022.html

Polska, Opole (woj. opolskie)

tel.:
+48 795 541060
+48 606 594 647

Uważajcie koledzy, to żaden salon polska, przywieziona z Niemiec jako nowa, mimo ze w ogłoszeniu podaje i telefonicznie zapewnia że salon polska, zero rachunków tylko do 60 tyś przeglądy w lelek Opole robione potem nic, Auto w ładnym stanie w środku ale malowane obydwa boki samochodu, sprawdzane miernikiem,facet sprzedaje na fakturę ale zero dokumentów firmy on może dysponować tym samochodem. Wszystkiego oczywiście się dowiadujesz jak przyjedziesz. Facet opuszcza do 52 tyś zł ale faktura na 30 tyś zł. Nie wiadomo nawet czy olej był wymieniany, bo właściciel powiedział że nie brał faktur a ja do niego ze jak na firmę to przecież wrzuca w koszty. Ogólnie nie polecam

skopiowane z A4-klub.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga po powodzi A4 B8 2013/06/17 16:22 #45515

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
super. Ale brak vinow
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport