Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga na sprrzedawcę Laguny 1.8 z Ciechanowa (właściciele myjni )

Uwaga na sprrzedawcę Laguny 1.8 z Ciechanowa (właściciele myjni ) 2013/07/03 09:50 #46249

  • k-lisek
  • k-lisek Avatar
Witam ! umówiłem się z Państwem na obejrzenie laguny w Ciechanowie, na myjni.
Właściciele tej myjni sprzedawali lagunę jak w temacie.

link do ogłoszenia
otomoto.pl/renault-laguna-xii-2004-serwi...scici-C29762646.html

nr. ogłoszenia: C29762646

Przez telefon wielokrotnie zapewniali że samochód jest BEZWYPADKOWY, nie malowany, etc.
Po zdjęciach nie dało się ocenic czy tak rzeczywiście jest.
Zrobiłem 600 km łącznie aby zobaczyć szrota !!

Prawa strona była cała malowana, byle jak na dodatek, widać piasek pod lakierem.
Zderzaki oba były lakierowane, są źle spasowane, opadają.

Właściciel twierdzi że wszystko wymieniał na czas, że wszystko jest idealne !
Podczas jazdy, prowadził właściciel, zauwazyłem że kierownica tak mu drży w rękach że ledwo co ją trzyma, zwróciłem mu na to uwagę.
Właściciel non stop wykrzykiwał że jak nie chce to nie musze kupować, pomimo że wcześniej zapewniał że jest wszystko ok.

Nie chodzi tu o jakieś drobnostki, wiadomo to samochód używany, nie mój pierwszy nie ostatni... chodzi o to że takiej bezczelności jescze nie widziałem.

Zona Pana z Ciechanowa identycznie była miła przed oględzinami, zachwalała samochód jaki to on wspaniały, a w czasie oględzin już taka nie była.

Silnik w tej lagunie dziwnie klekocze przy rozrządzie, metka że niby wymiana przy 190.000. Moim zdaniem sfabrykowana, a rorząd ma sie ku końcowi i niedługo sie rozpadnie,( albo to inny problem w silniku po tej stronie)

Po całym tym zdarzeniu odjechałem i zadzwoniłem do "miłego" Pana że opisze całą sytuację, a on na to że w ogłoszeniu nie było że samochód jest bezwypadkowy.... dzisiaj zaglądam do ogłoszenia, oczywiscie jak BYK stoi że jest, nie wspominam że on i jego żona twierdzili wielokrotnie że jest bezwypadkowy...
Przestrzegam przed tym Państwem, naprawdę ręce opadają, bezczelność do potęgi ntej
Wszystko zrzucali na ASO że to oni malowali samochód, rozbili itd. !!! poprostu śmiech.

Uważam że takich sprzedawców trzeba tępić, bo próbują naciągnąc z całych sił na tę minę...
Tak jeszcze mnie nigdy nikt nie wykiwał, nie w tym stopniu, bo przypadki podobne miałem.

Załączam zdjęcia i ogłoszenie. Niestety ani VINU ani Nr rej nie spisałem a widze na zdjęciach zakryty, byłem tak wzburzony że zapomniałem o tym, niestety.

telefon do tych sprzedających to +48 512-343-685 :sick:







Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na sprrzedawcę Laguny 1.8 z Ciechanowa (właściciele myjni ) 2013/07/03 10:07 #46252

  • k-lisek
  • k-lisek Avatar
Przepraszam że pisze post pod postem ale nie widzę gdzie tu jest opcja edytuj, proszę ewentualnie moderatora o połączenie.

Wystarczy wpisać w google nr. tel tych Państwa 512-343-685 ( w tej formie nie działa 512 343 685 ) i widać że to handlarze... o ja głupiiiii :unsure:

Nie ujmując handlarzom bo ostatnio kupowałem motocykl i naprawdę sprzedawca spod warszawy okazał się mega gościem, uczciwym i wogóle spoko facet, ale to niestety rzadkość...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na sprrzedawcę Laguny 1.8 z Ciechanowa (właściciele myjni ) 2013/07/03 20:20 #46273

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
szkoda ze nie wziales vinu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport