Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej)

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/02/06 12:00 #56425

  • KrisuRZ
  • KrisuRZ Avatar
Pisze o dwóch firmach bo goście ściśle współpracują ze sobą i na ogloszeniach podają te same numery telefonów. Auto - fiat Bravo 2011 kupiłem w grudniu 2013 dokładnie w F.H.U. K.R.A.K Rafał T. fhukrak.otomoto.pl/ razem z nim był jego dobry koleżka M. . Na ogłoszeniu wszystko ok, przy oględzinach okazało się, że auto jest bez pilota ale, mówili, że pilot będzie tylko idzie do nich pocztą bo dopiero co ściągneli auto z Francji. Upewniali mnie z 5 razy ze pilot będzie bo jak usłyszalem w aso że pilot z zaprogramowaniem to koszt 1200 zł to bylem w lekkim szoku. Zaproponowali mi tez bardzo dobre 2 letnie opony zimowe w rozmiarze pasujacym do tego auta za dopłatą 500 zł tylko ze te opony mieli gdzieś w domu i nie mogli mi ich akurat pokazać. Odbiór auta był dopiero po miesiącu ze względu na to, że zalatwialem leasing. Gdy dostałem informacje, że kluczyk już jest pojechalem po auto i na miejscu sie okazalo, że kluczyk im doszedl ale nie zdążyli odebrać z poczty a opony są ale 2 praktycznie łyse a potem sie okazało, że te drugie kompletnie wyząbkowane. Auto wydał mi koleżka tego sprzedawcy bo jego podobno nie bylo w kraju. Czekalem dalej na dosłanie pilota i doczekalem sie listu a w środku był tylko dorobiony grot do kluczyka. Po tej akcji już nie moglem sie ze swojego telefonu dodzwonić do sprzedawcy a jak dodzwonilem sie z innego nr to powiedział ze trudno ale wysłał mi to co sam dostał i opony dał takie jakie miał i trudno.
Wysyłałem mu oficjalne maile i bez odpowiedzi, wysyłałem mu pismo z wezwaniem do realizacji umowy i nic.
Także sprawa pojdzie do sądu bo jestem 1700 zł w plecy.
Na szczeście mam papiery z leasingu gdzie handlarz podpisał ze do auta daje komplet oryginalnych kluczyków z pilotem i opony.
Taki to przykład, że nawet jeśli samo auto jest ok to handlarz-oszust może Cie oszukać na innych rzeczach.
Ostatnio zmieniany: 2014/02/08 01:48 przez . Powód: ochrona danych osobowych
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/02/08 01:51 #56533

  •  Avatar
No niestety. Handlarze na gieldzie. Norma. Poza tym nigdy nie daj wiary takiemu gadaniu na "gebe". Jezeli cos jest to ma byc fizycznie a nie tylko mowic ze jest. Nie zdziwie sie jak sie okaze ze wyjda jeszcze jakies niespodzianki z samochodem.. np powypadkowa przeszlosc. Ubezpieczalnie sprzedaja samochody bez kompletu kluczykow i najczesniej bez dokumentow typu ksiazki serwisowe itp. Zastanow sie tez nad tym skad mieli baze do dorobienia grota. Ryzyko z tymi samymi zamkami teraz jezdzic. Walcz z nimi ostro! chociaz szanse masz marne niestety
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/02/08 14:15 #56578

  • KrisuRZ
  • KrisuRZ Avatar
Myśle, że w sądzie sprawa będzie oczywista bo wszystko jest na kilku dokumentach podpisane przez niego. A to, że będzie sie migał ile tylko się da to juz inna kwestia ale oczywiście mu nie odpuszcze i choćby to sie miało ciągnać 3 lata to ja sobie poczekam na tą kasę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/03/01 09:15 #57676

  • kywram
  • kywram Avatar
Szanse sa marne tak jak pisze kolega inspektor.
Kluczyk dostałeś poczta i opony też a jak to będzie wyglądać to nie było nigdzie zapisane
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/03/09 08:41 #58143

  • KrisuRZ
  • KrisuRZ Avatar
handlarz podpisał ze do auta daje komplet oryginalnych kluczyków z pilotem i opony

oryginalne kluczyki z pilotem to nie zapasowy kluczyk i dorobiony grot
a opony to cześć integralna samochodu wiec niesprawne opony to tak jak niesprawny samochód
poza tym to na sprzedawcy ciąży dowód przekazania przedmiotu sprzedaży

sprawa idzie do sądu bo po przesłaniu wezwania do realizacji umowy nie uznają roszczenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2014/10/08 20:17 #66874

  • ianislavus
  • ianislavus Avatar
Niestety muszę także dopisać się do wątku o tym komisie. Straciłem kupę czasu i pieniędzy, żeby obejrzeć tam rzekomo auto w idealnym stanie (Toyota Land Cruiser - piszę o niej w dziale "uwaga na to auto") a które najprawdopodobniej było zalane!
Sprzedawca pisze, że lakier super i nie malowane, natomiast nie wspomina niczego o smrodzie stęchlizny w środku, rdzy elementów, które nie mają nigdy w normalnych warunkach styczności z wodą, zdezelowanych fotelach, etc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2016/10/06 23:45 #78493

  • KrisuRZ
  • KrisuRZ Avatar
Dzisiaj odbyła się ostatnia rozprawa w sądzie z tym oszustem z F.H.U. K.R.A.K. i przegrał on w sprawie kluczyków a w sprawie opon będę musiał jeszcze powołać rzeczoznawcę. Perfidnie kłamał przez całą sprawę nawet potrafił wymyślać że to nie on podpisywał podpisane przez siebie dokumenty. Ma zwrócić 1032 zl za kluczyki plus 340 zł odsetek plus koszty sądowe.
Także radze wszystkim nie odpuszczać takim szmaciarzom bo może jak dostanie pare razy po kieszeni to się nauczy uczciwie handlować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

F.H.U. K.R.A.K. i INTER-MOT samochody używne Mysłowice - (teren giełdy samochodowej) 2016/10/07 12:34 #78498

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Zawsze trzeba walczyć o swoje - po to są sądy - szkoda, że tak rzadko ludzie się posuwają do tego, aby tępić takich handlarzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport