Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/19 13:04 #67152

  • avatarek
  • avatarek Avatar
W sumie nie mam nic do sprzedawcy, poza jednym 'ale'.
Wystawiają w internecie nieistniejace samochody- po zajechaniu na miejsce okazuje sie ze inny przebieg czy inny rocznik czy inne wyposazenie. Bylem tam juz 2 razy i za kazdym ta sama historia:
Na przykładzie ostatniej wizyty, pojechalem podjarany obejrzec:
otomoto.pl/opel-zafira-bezwypadkow-serwi...konca-C34482029.html

Po zajechaniu na miejsce okazało się, że:
- auto ma na budziku 199 tys km a nie 150
- cena jest o 2tys PLN wyzsza niz na stronie

W sumie auto bylo w calkiem niezlym stanie, zuzycie w srodku (wytarty juz boczek fotela, schodzaca farba z recznego, poobcierana kierownica (widac na zdjeciach troche) moim zdaniem calkiem wiarygodnie do tych 199tysi w kołach. Miernik lakieru pokazal miedzy 100 a 220 (moim zdaniem ok, jezeli sie myle niech mnie ktos poprawi)wszedzie poza przednimi drzwiami z jednej strony.

Do sedna- Gdyby nie to 200 tysi w kolach i gdyby auto bylo w minimalnie lepszym stanie w srodku byc moze kupil bym je(nie sprawdzalem wogole mechaniki). I prosze nie komentowac ze szukam idealu i ze prosze sie zeby mnie handlarz oszukal malym przekreconym przebiegiem. Po raz 3 stracilem pare godz swojego cennego czasu na sprawdzanie samochodu ktory mial w necie nieprawdziwe informacje.

Proponuje kazdemu odwedzajacemu ten komis najpierw zadzwonic i potwierdzic wszystkie dane samochodu przed aby nie tracic czasu na niepotrzebne wycieczki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/19 13:07 #67153

  • avatarek
  • avatarek Avatar
Poprawka:
Napisalem "Po raz 3 stracilem pare godz.." Mialo byc po raz 2gi.
Sorry za pisanie posta pod postem ale nie widze nigdize edycji..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/19 13:31 #67154

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Widzisz - wpadłeś sam w swoją pułapkę :(
Jeśli odrzucasz auta nie patrząc na stan techniczny to moim zdaniem źle robisz.
Nie piszę o próbach oszukiwania itd.
Bo sama oferta jest w ogóle nie od tego auta - tu nie ma automatycznej skrzyni przecież - to już chyba na samym początku pewnie widziałeś.
Ale nie o to chodzi.
Chodzi o TWOJĄ postawę :(
Handlarz ma swoje za uszami, niestety.
Ale Ty też bez winy nie jesteś.
Pojechałeś bo szukałeś CENY i LICZNIKA, nie auta.
Ja wiem, że my Polacy tak mamy, że lubimy niskie ceny - ale sam wpadasz w pułapkę.
Zrozum - u handlarza nie ma okazji.
Lepiej kupić coś o 2k drożej i cieszyć się niż na początku mieć banana że kupiłeś coś 2k taniej, ale potem ten banan lekko na twarzy gnije :(
Ostatnio zmieniany: 2014/10/19 13:32 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/19 14:23 #67161

  • avatarek
  • avatarek Avatar
Masz sporo racji ale nie do konca:
- to jest to auto (chociaz sam zacząłem sie nad tym zastanawiac): nie maja innej czarnej zafiry, przygladajac sie fotkom uwaznie - otarcia na kierownicy dokladnie te same, ta sama tapicerka, przyciemnione tylne szyby. Wszystko razem pasuje, poza niektorymi danymi np wpomniana przez ciebie skrzynia. Nawet jezeli to by bylo inne auto - jaki sens wstawiac w net nieistniejacy samochod. Jak juz wspomnialem - to juz 2 raz kiedy widze to samo. W tym przypadku minelo pare dni i moglbys powiedziec - tamta zostala sprzedana, a to jest inny samochod, ale w poprzednim przypadku pojechalem ogladac inna zaifre dzien po publikacji w necie.

Co do mojej postawy - nie do konca sie zgodze. Nie szukam tanio idealnej zafiry z niskim przebiegiemn ,nie pojechalem dla ceny i licznika. Jezeli auto bylo by w delikatnie lepszym stanie naprawde wzialbym je pod uwage nawet za wieksze pieniądze. Ale-Znajac opinie 'wszyscy kreca' i widzac ta kierownice, fotel czy reczny zaczynam zastanawiac sie "a moze ma 300k a nie 200".

Od razu zaznacze - nie twierdze za ten samochod nie jest wart tych pieniedzy. Licze sie ze stan ktorego szukam bedzie pare k PLN drozszy i moj budzet to przewiduje. Ale-gdyby w necie byly prawdziwe informacje nie tracilbym czasu na weryfikacje. Pojechalem sprawdzic tanszy niz przewidywania smochod tylko dlatego ze pasowal do poczatkowych zalowen i byl w mojej okolicy (cienko z samochodami w dobrym stanie w okolicach wawy)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/20 09:22 #67188

  • kubski
  • kubski Avatar
a dzwoniles w ogole do tego komisu?
potwierdzaleś telefonicznie podstawowe dane o samochodzie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TIP TOP ul. Modlińska 333 w-wa 2014/10/20 15:58 #67194

  • avatarek
  • avatarek Avatar
Oczywiscie ze tak. Wszystko mialo sie zgadzac z ogloszeniem. Przyznaje sie ze nie czekalem na usprawiedliwienia pracownikow (nie ta/sprzedana/itp bo po fotkach jak wspomnialem widac bylo ze to ten samochod)tylko od razu wzialem sie za ogladanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport