Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2015/07/29 16:35 #72258

  • Kleszczu1990
  • Kleszczu1990 Avatar
Witam! Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym dealerem sprowadzającym auta ze szwajcarii i z niemiec?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2015/07/29 21:26 #72266

  • Piotr Szwarc
  • Piotr Szwarc Avatar
To samo pytanie. Przez telefon dość nieprzyjemny, a zapytałem tylko o VIN.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2015/08/02 11:08 #72320

  • Kleszczu1990
  • Kleszczu1990 Avatar
to wypowie sie ktos na ich temat ? mają fajnego hyundaia i20 i niewiem czy jechac ogladac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2015/08/02 15:43 #72331

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Radom sie omija
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2015/08/17 11:20 #72533

  • frein
  • frein Avatar
www.uwagi.pl/articles/view/9264289/Quatro

W Radomiu są dobre auta tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2016/03/16 15:35 #76062

  • demot
  • demot Avatar
Szczerze odradzam!!! Po jednej rozmowie telefonicznej i po opiniach znalezionych w internecie widać, że zawodowo zajmują się oszukiwaniem ludzi.

Zadzwoniłem w sprawie 2 bardzo podobnych audi będących w ofercie komisu. Żeby było śmiesznie oba miały te same "mankamenty" o które chciałem się dopytać. Samochody w ogłoszeniu oczywiście na "szwajcarskich" blachach. Rozmówca na początku bardzo miły, ale im dłużej z nim rozmawiałem, tym ton zmieniał się jakby robił mi łaskę, że odpowiada na moje pytania.
Na zadane przeze mnie pytanie czy samochody są zarejestrowane usłyszałem, że nie. Zapytałem się czy w takiej sytuacji w razie zakupu trzeba brać lawetę. Usłyszałem że oczywiście mogę spokojnie wrócić na kołach, że dostanę ubezpieczenie itd. (za opowiadanie takich głupot powinien mieć od razu spotkanie z panami policjantami) Na moje pytanie na jakich blachach mam wracać skoro samochód nie jest zarejestrowany, a tablice nawet nie leżały obok oryginalnych i są atrapami szwajcarskich tablic "Pan rozmówca" tylko coś odburknął niezrozumiałego i naskoczył na mnie, że przecież powiedział wyraźnie, że dostanę ubezpieczenie i że będę mógł wrócić do domu na "szwajcarskich" blachach.

Pomyślałem, że ok - jest wesoło, ale skoro już zadzwoniłem to jedziemy z tym koksem dalej:)

W ogłoszeniu stało, że "nie bite" więć pytam zapytałem czy potwierdza "bezwypadkowość" - oczywiście od razu potwierdził. Poprosiłem, żeby potwierdził, że samochody zgodnie z ogłoszeniem mają xenony - oczywiście od razu potwierdził. Zapytałem w takim razie dlaczego samochód ma xenony i jednocześnie regulator wysokości świateł co się wyklucza - nagle Pan z bardzo dobrze zorientowanego w jednej chwili stał się "nicniewiedzący" i "musiałbymsięzorientować". Oczywiście strasznie się zmieszał, coś zaczął kręcić, że on nie wie, że nie jest w temacie i że w ogóle to on teraz nie będzie się tym zajmował itd.

Odpowiedziałem, że w takim razie podziękuje i powiedziałem do widzenia. Nie usłyszałem od niego "do widzenia" za to Pan chyba się zdenerwował bo nie zdążył rozłączyć połączenia i usłyszałem tylko jak mówi już nie do telefonu soczyste "a sp....laj":)
No generalnie zastanowiłbym się 5 razy zanim bym tam pojechał. Jednak to co mówią o komisach w Radomiu ma potwierdzenie w rzeczywistości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPINIE - QUATTRO WARSZAWSKA 118A - 26-600 Radom, Mazowieckie 2016/03/31 12:01 #76291

  • ostr_
  • ostr_ Avatar
szczerze???
Byłem, widziałem, oglądałem. Wyj*by nic więcej.
Nie polecam, tak jak kolega wyżej napisał chamy nic więcej. Jeżeli chcesz poznać prawdę o aucie to lepiej o nic nie pytać wtedy jest im na rękę. Jak zadajesz pytania to jesteś ich największym wrogiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport