Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne

Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne 2016/12/08 22:26 #79316

  • pavko
  • pavko Avatar
Witam, może ktoś miał styczność z ww komisem. Zadzwoniłem w sprawie auta ( lekko uszkodzone w dobrej cenie, zdjęcia chyba z zagranicy,cena w euro) jednak podobno się sprzedało. Pan od razu proponuje wyjazd do Belgii gdzie biorą uszkodzone samochody, podobno jest kilka sztuk ,które by mnie zainteresowały.
Wpisałem w google opinie o komisie i znalazłem tylko jedną - ostrzeżenie o fikcyjnych cenach , bajkach o okazji w Belgii-może ktoś jeździl z nimi i ma dobre doświadczenia lub wręcz odwrotnie????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne 2016/12/08 23:28 #79318

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ech...
Okazji szukasz u handlarzy?
Litości...
Nie ma czegoś takiego jak auto lekko uszkodzone w dobrej cenie do sprowadzenia!
Ile ja ogłoszeń przewertowałem to głowa mała.
Najgorsze sa własnie ogłoszenia np. z - stoi VW Passat B7, ładny, lekko uszkodzony zderzak, lampa itd.
Cena - ZAYEBISTA! 4,500 EUR!
Oczywiście telefon - stoi?!?
Nie... sprzedało się... Ale za tydzień Panie jadę na plac - jedx Pan ze mną to sobie Pan coś wybierzesz :)
I zabiera Cię na najgorsze ZŁOMOWISKA W BELGII, gdzie ma swoje układziki itd. I widzisz mocno rozbite auta - np. Passat B7 po mocnym dzwonbie w bok i bagaznik - cena? 6,500 EUR.
Koszt naprawy zapewne drugie tyle... Ale przecież chcieliśmy kupić ładne cacko niebite! Od jednego właściciela co o bramę zahaczył no!
No gdzie te cacka ?!?
Lekki wqrw mamy na cały świat - handlarz się śmieje w os w Nam...
Czemu?
Bo za MOJĄ KASĘ (koszt takiej wyprawy to 500 EUR - niezaleznie czy coś kupimy czy nie, jak kupimy to drugie 500 EUR zazwyczaj jako dopłata za prowizje itd) pojechał, zatankował.
Ale ale... W aucie miał jeszcze Staszka, Mirka, Cześka i Zenka - to z samej wyprawy miał 2,500 EUR..
Wziął na najgorsze złomowiska, gdzie nie było opcji kupić NIC dobrego.
W międzyczasie jak chodzicie po złomowisku i szukacie swojej perełki handlarz na godzinę ucieka załatwić "swoją" sprawę.
Tak, własnie pojechał do innego komisu i kupił auto.
Przywiezie mu to inny handlarz albo laweta albo za trzy dni weźmie kuzyna sąsiadki co za 200 zł przywiezie mu auto z tego placu (weźmie go po prostu ze sobą wraz z kolejną porcją NAIWNIAKÓW...).
Tak teraz wygląda taki interes kolego.

BTW - tego Passata za 4,500 EUR NIGDY NIE BYŁO.
Zdjęcia zostały skopiowane z INNEJ AUKCJI na której te auto stało za 10,000 EUR...
Po pokazaniu tego handlarzowi pięknie błysnął ząbkami i dyplomatycznie dał mi do zrozumienia, że mam oddalić się dość szybko w nieznanym mi kierunku... Czyli po prostu typowe polskie - a spier*alaj Pan...

Tak to wygląda drogi kolego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne 2016/12/09 19:18 #79320

  • pavko
  • pavko Avatar
Poszperałem w necie i trochę podobnych historii znalazłem,oczywiście nie napalilem się jak szczerbaty na suchary i chciałem wybadać temat bo dawno nie kupowałem auta na naszym rodzimym rynku.
Ciekawe czy któryś z tych handlarzyków dostał kiedyś wpi..ol,bo ja bym chyba nie wytrzymał ciśnienia. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne 2016/12/10 01:08 #79321

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Jak jesteś na "obcej" ziemi - np. w Belgii czy w Holandii i jesteś na ŁASCE handlarzyka - to trzymasz mordę w kubeł.
Kasę dajesz PRZED przekroczeniem granicy - jak jedziesz w tamtą stronę.
A potem to już tak zawiedziony jesteś, że chcesz tylko do Polski wrócić :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis INTERCOR CARS Łaziska Górne 2016/12/10 11:40 #79324

  • pavko
  • pavko Avatar
Domyślam się że na obczyźnie nikt za bardzo by nie fikał ale można wrócić do jegomościa i trochę narobić bałaganu. Jak każdy będzie odpuszczał to proceder będzie kwitł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport