Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec

Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/04/07 10:36 #9863

  • bedels
  • bedels Avatar
Witam, tak jak w temacie czy posiada ktoś może opinie na temat komisu car-mat z Żywca?
Tutaj jest jego oferta:
carmat.otomoto.pl/

Gość zajmuje się sprowadzaniem z Niemiec aut a konkretnie opla astry.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/07/22 07:31 #14617

  • chinchen1
  • chinchen1 Avatar
witam, chce też kupić tam samochód, czy dowiedział się Pan coś na temat tego komisu bądź kupił Pan u nich auto, jeśli tak to oni są uczciwi czy raczej nie.Proszę o odpowiedź na forum bądź bezpośrednio na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/07/27 16:17 #14888

  • emil_z
  • emil_z Avatar
Ja również zwróciłem uwagę na ten komis i czekam na opinie kogoś kto tam był.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/07/28 12:13 #14922

  • tomek00
  • tomek00 Avatar
Witam,
kupiłem tam samochód, właśnie Astrę, dwa tygodnie temu. Na miejscu koleś, który sprzedaje auta pokazał mi, gdzie ewentualnie jest coś do roboty w aucie, bo używane rzadko kiedy są w stanie idealnym. Wszystko załatwiliśmy na miejscu i bez problemu. Autko sprawuje się dobrze, przegląd przeszło bez problemu, więc polecam ten komis jak najbardziej. Co prawda info o samochodach na stronie mają trochę nieaktualne, ale to pewnie wina szybkości, z jaką schodzą im te samochody.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/07/28 14:19 #14936

  • bedels
  • bedels Avatar
Witam, kupiłem u nich astrę na początku czerwca. Jak można zauważyć na motoallegro mają spory wybór. Tak jak wspomniał tomek00 informacje z mottoallegro są trochę nie aktualne, mimo to jak pojechałem było do wyboru około 20 astr. Samochód sprawuje mi się na razie bez problemów także jestem zadowolony z zakupu. Mogę jeszcze dodać iż do cen z motoallegro należy doliczyć opłaty( akcyza, tłumaczenia itp) także cena jest wyższa niż ta ze strony. Ogólnie komis mogę polecić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/12/24 13:40 #19979

  • bary72
  • bary72 Avatar
Nie polecam. Dziwne miejsce , dziwni sprzedawcy. Pan strzela focha na dzień dobry. Zachowuje się jak rozkapryszona 14. Cóż może tak właśnie wygląda sprzedaż samochodów w Korbielowie. Ale do rzeczy. Samochodu który upatrzysz sobie na allegro na pewno (podkreślam to słowo NA PEWNO) w CARMACIE nie znajdziesz. Zwykle jest to kwitowane "właśnie został sprzedany", albo "przyjechał gość i wziął 4, bo my to panie sprzedajemy te samochody prawie hurtowo". Zapisałem sobie numery rejestracyjne ze zdjęć na allegro i próbowałem przypasować do samochodów jakie mają na miejscu i rzeczywiście.. Wiśniowa Astra ze zdjęcia ma numer z niebieskiej na miejscu.. To taka miejscowa ciekawostka. Również na miejscu okazuje się ze samochody są do opłat, mimo tego ze w ogłoszeniu nic o tym nie jest napisane. Ale to zrzucam na dziwaczny chwyt marketingowy. Samochody które oglądałem były ewidentnie po małych stłuczkach tudzież wymianie błotnika. Ale oczywiście ja wg Pana nie mam o tym pojęcia. Zdjęcia samochodów ale to chyba na każdej aukcji nie oddają tego co zastaje się na miejscu. Na stronie jest 34 samochody. Na miejscu jest może 12. Jeszcze raz nie polecam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2011/12/24 13:59 #19980

  • Nial
  • Nial Avatar
Moze ktos sprawdzic numery IP tych pochwalcow?
Ja bym tam nawet nie zajrzal czytajac opis. CWANIACTWO i kombinactwo na wstepie, czuc z daleka. Ale moze ktos lubi takie klimaty. Ja juz to widze co tam bym zastal :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2012/01/02 21:24 #20277

  • rudy-f
  • rudy-f Avatar
POLECAM TEN KOMIS KOMIS ODWIEDZIŁEM z polecenia mojego kolegi który kupił astre II W 2010R i jest zadowolony ja sam kupiłem astre III wbrew wypowiedzi poprzednika był wybór aut było ponad 20 szt samochodów marki opel astra sprzedawca był wporzadku bez problemu udał sie z nami na stacje diagnostyczną FAKT CENY NA INTERNECIE SA cenami bez opłat ale o tym wiedziałem dzwoniac wczesniej ogólnie polecam komis
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2012/01/03 09:51 #20284

  • Nial
  • Nial Avatar
Tak, tak... wszyscy wiemy... i specjalnie się zarejstrowałeś, żeby to napisać :sick:
Niedobrze mi się robi.

Sprawdzi ktoś te IP ? :) Pewnie z jednego miasta albo okolic.
Ostatnio zmieniany: 2012/01/03 09:52 przez Nial.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opinie komis "CAR-MAT" , Żywiec 2012/06/22 08:14 #27105

  • eugeniusz
  • eugeniusz Avatar
Ja tylko dodam swoje trzy grosze odnośnie CAR-MAT z Korbielowa...bo jestem na nich wpieniony... Jechałem 300km po auto co do którego szczegóły ustalane były bardzo dokładnie - na miejscu się okazało, że auto wygląda zupełnie inaczej, ma inne wyposażenie (bieda i nędza) i było bite (wyszło przy mierzeniu lakieru!!). Facet totalny cham, a komis to prowizorka z pięcioma autami... Na otomoto ciągle te same auta umieszcza od miesięcy i prezentuje się świetnie, a w rzeczywistości oszust i naciągacz z bitymi autami (nie mylić z powypadkowymi, które różnią się tylko tym, że były ofiary lub ranni). Jak ktoś chce ryzykować - polecam miernik lakieru zabrać ze sobą, bo auta wyglądają ładnie...ale po kilku miesiącach wyjdzie co było robione.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport