Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Honda Accord 2.0 automat 2012r VIN: JHMCU1680CC204852

Honda Accord 2.0 automat 2012r VIN: JHMCU1680CC204852 2016/04/28 19:28 #76654

  • bartolo
  • bartolo Avatar
Witam,
jeśli ma ktoś z Was możliwość sprawdzenia historii tego auta to bardzo proszę o informacje. Interesuje mnie wszystko, co uda się znaleźć (kradzieże, wypadki, przebiegi itd).
Honda Accord
VIN: JHMCU1680CC204852
Link do ogłoszenia:
otomoto.pl/oferta/honda-accord-2-0-benzy...tys-km-ID6ygyEt.html
Właściciel twierdzi, że samochód miał wymieniony lewy przedni błotnik, lampę i polakierowany zderzak. Przygoda stłuczkowa wydarzyła się w Niemczech.
Dziś oglądałem ten samochód, wygląda bardzo ładnie, wszystko wskazuje na to, ze właściciel mówi prawdę, kwity z serwisu jakieś tam są, ale lepiej się zawsze upewnić.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Bartek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Honda Accord 2.0 automat 2012r VIN: JHMCU1680CC204852 2016/04/29 11:14 #76660

  • kubski
  • kubski Avatar
auto jest ewidentnie po przygodzie, weryfikowałbym przód samochodu i stronę pasażera
wątpie żeby była to "stłuczka"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Honda Accord 2.0 automat 2012r VIN: JHMCU1680CC204852 2016/12/17 22:30 #79406

  • bartolo
  • bartolo Avatar
Witam,
kupiłem ostatecznie ten samochód na początku maja, ale jakoś nie było czasu, żeby napisać co i jak.
Po pełnym zweryfikowaniu auta przez blacharza i lakiernika z ASO Hondy (również na podnośniku) potwierdziło się wszystko co mówił sprzedający. Auto miało wymienioną lewą lampę, lewy przedni błotnik i pomalowany zderzak, Niestety kolega kubski się mylił co do weryfikowania strony pasażera - ta strona jest w oryginale i kompletnie nie ruszana Okazało się, ze była to bardzo lekka stłuczka i auto nie było po jakimś konkretnym dzwonie. Zrobiłem już 10000 km i nic się do tej pory nie wydarzyło. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się kupić bardzo zadbany egzemplarz.
Pozdrawiam i życzę, żeby wszystkim trafiały się takie samochody.
bartolo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport