Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/23 18:46 #76202

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Witajcie,
Proszę uprzejmie o sprawdzenie auta o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wszelkie informacje. Auto na pierwszy rzut oka bardzo okazyjne. Czy aby na pewno jest bezwypadkowe?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/23 21:44 #76203

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Po pierwsze - zły VIN.
Po drugie - link do ogłoszenia gdzie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/23 23:10 #76204

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Mój błąd - przepraszam

poprawny (mam nadzieję) VIN to : WFODDXXGAKDES63924

link:

otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-nowka-aso-...id3T.html#e863dbbd06

Będę wdzięczny za pomoc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 01:03 #76205

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Dalej masz zły VIN.

Przepraszamy, dla wprowadzonego numeru VIN / rejestracyjnego nie znaleziono żadnych danych - WF0DDXXGAKDES6392

Inna sprawa - chcesz dawać 40k za rozwalone 2-letnie auto podczas gdy podobne kupisz jako NOWE?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 08:24 #76206

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Dzięki za odpowiedź.

Taki VIN podał mi smsem sprzedawca - poprosiłem go o weryfikację.

Niestety w tej wersji nowe auta kosztują znacznie więcej (przynajmniej w polskich salonach) Interesuje mnie wersja Titanium, silnik benzynowy mk7 po lifcie

Oczywiście - jak zawsze cena im niższa, tym lepsza i być może rezygnując z rocznika mógłbym poszukać lepszego auta. Ma to być jednak auto dla mojej drugiej połówki do jazdy na co dzień. Mamy większe auto na np. wyjazdy (focus kombi - wiem byk to w nowej wersji nie jest ale zawsze większy :P ) tak więc decyzja o modelu jest przemyślana.

Zresztą jak przeglądam ogłoszenia (fiesta dla Żony jest ostatnio tematem przewodnim w mojej przeglądarce ;) )to ceny tak się kształtują niestety:

otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-mk8-lift-1...iKvd.html#77f4b6974f

otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-ecobosst-m...-19tys-ID6yiJPN.html (te było okazyjne cenowo ale poszło zanim zdążyłem poprosić o jakąkolwiek weryfikację )


Jestem gotowy dać te 35-40k za Forda Fiestę w wersjiTitanium i tą jednostką napędową

Poprosiłem sprzedawce o weryfikację numeru VIN - jak tylko się czegoś dowiem to się odezwę

PS. Przepraszam, że posty mi się mnożą ale nie ma (nie widzę) opcji /edit ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 13:27 #76207

  • kubski
  • kubski Avatar
Ikdols napisał:
Jestem gotowy dać te 35-40k za Forda Fiestę w wersjiTitanium i tą jednostką napędową
może znajdziesz wśród pierwszych egzemplarzy wypuszczonych po lifcie. ale na pewno nie z rocznika 2015 :S

jakbyś zjechał z titaniuma do trenda albo zamienił ecoboosta na klasycznego 1,25
to w cenie tej białej (która dla mnie ma zadatki na bycie rzeźbą) miałbyś nówkę z salonu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 17:04 #76215

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Nie wymagam rocznika 2015 - bez przesady ;)

Titanium wolałbym zostawić, jak już patrzeć na auto średniej klasy to przynajmniej w przyzwoitym wyposażeniem ; silnik nie jest nie do zmiany, może być 1,25 lub 1,4 ale min 80 koni

Powiem Ci szczerze, że nie widziałem w salonach takich aut w takiej cenie :o jeżeli już by były jakieś demówki ze zbliżoną ceną to nie ta wersja wyposażenia
Sprzedawca wymarzonego auto małżonki nie odpisuje mi na smsa ani nie odbiera telefonów stąd utwierdza mnie to w przekonaniu, że "nówka" raczej nie będzie tematem wartym uwagi :/

PS> Czy jeżeli znajdę inną perełkę, którą chciałbym sprawdzić - mogę poprosić o to w tym temacie, czy muszę zakładać nowy?

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 17:28 #76216

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Z ostatniej chwili,

Podobno ten VIN jest poprawny dla ogłoszenia, które podawałem :

Nr VIN: WF0DXXGAKDES63924

dot auta z ogłoszenia
otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-nowka-aso-...id3T.html#e863dbbd06
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/24 21:52 #76225

  • Ikdols
  • Ikdols Avatar
Kris75 napisał:
Dalej masz zły VIN.
Inna sprawa - chcesz dawać 40k za rozwalone 2-letnie auto podczas gdy podobne kupisz jako NOWE?


No właśnie jeżeli jest(a w zasadzie było) rozwalone to oczywiście, że nie chcę.

Jeżeli wszystko z nim ok to tak - chcę. Pasuje wyposażenie, silnik, nawet kolor.

Nie mam tylko pojęcia w jaki sposób mogę sie upewnić, że wszystko jest w porządku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fiesta - prśba o sprawdze auto o numerze VIN WFODDXXGAKDES6392 2016/03/29 12:20 #76268

  • kubski
  • kubski Avatar
za 43 tys masz NOWĄ fiestę z rocznika 2015 (lub nawet 2016) - przykład 1,25 82KM, Trend z pakietem SIlver x
w wersji Ambiente są nawet z roku 2016, przy tej samej cenie oczywiście.
nie bardzo rozumiem po co brać pod uwagę w ogóle używane samochody? :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport