Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Komis Radom CARMAR proszę o opinie

Komis Radom CARMAR proszę o opinie 2014/02/07 21:17 #56494

  • tintirintinti
  • tintirintinti Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis Radom CARMAR proszę o opinie 2014/02/07 23:44 #56502

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
poczytaj najpierw o handlarzach z radomia a pozniej sobie odpowiedz jak moze byc w tym komisie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis Radom CARMAR proszę o opinie 2014/02/08 09:28 #56569

  • tintirintinti
  • tintirintinti Avatar
Każdy handlarz ma coś zazwyczaj do ukrycia,bo to jego zarobek,a nie ma co się łudzić bo każdy sprowadza albo duże przebiegi albo uszkodzone.
Na temat tego jedna osoba jedynie mi napisała że kiedyś oglądała auto u niego i technicznie super było jedynie co na blacie 220tyś, w niby książce wpis w 2012r 190tyś a po VINie w 2004r 197tyś.
Każe auto to loteria jak się trafi jedynie tu bardziej uważać trzeba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis Radom CARMAR proszę o opinie 2016/04/06 22:54 #76377

  • TmZ
  • TmZ Avatar
Wybaczcie, że odświeżam stary temat, ale myślę, że warto dodać jakąś aktualną opinię.

Byłem kilka dni temu oglądać dwa egzemplarze E60 w komisie CARMAR. Choć zainteresowanie modelami było dość spore, bo poza mną oglądały je jeszcze 3 inne osoby, w rezultacie żadne auto nie znalazło (na szczęście) swojego właściciela. Jeden egzemplarz był robiony z każdej strony, do tego jakieś problemy z silnikiem - po kilku minutach na postoju zaczęły spadać obroty + cała masa błędów, checków itp. Drugi natomiast po bocznym trafieniu, w rezultacie jedno koło hałasowało i ściągało na jedną stronę.

Oczywiście takich informacji nie uzyskacie telefonicznie. Sprzedawcy zapewniają, że auta żadnych poważnych przygód nie miały i mają ponownie przemalowane max 2 elementy, żadnych błędów, wszystko stan idealny.

Szukanie samochodu w tym komisie to strata czasu. No chyba, że ktoś zamierza przejechać pół Polski, żeby przekonać się jakiego auta nie kupować (ja tak niestety zrobiłem). ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport