Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa

Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/02 20:35 #8382

  • user957623
  • user957623 Avatar
Chciałbym wszystkich ostrzec przed komisem "Koss Cars" z Rzeszowa.

http://otomoto.pl/peugeot-206-idealny-klimatyzacja-C17570904.html

Screen:

http://img854.imageshack.us/i/peugeot206idealnyklimat.jpg/

Przez telefon byłem zapewniany że samochód jest w 100% bezwypadkowy, pochodzi od znajomej właściciela komisu. Po oględzinach i pomiarem miernikiem grubości lakieru okazało się że 70% samochodu pokryte jest szpachlą, w 40% warstwa jest tak gruba że miernik nie wykrywa wogóle blachy. Plastiki odstają co dobitnie wskazujże auto było niemalże w całości malowane. Na nadkolach ślady lakieru. Samochód po obu stronach z tyłu byl mocno uszkodzony, szpachlowane są również drzwi od strony kierowcy.

Uprzejmie zwróciłem uwagę właścicielowi że nie do końca postępuje uczciwe.

Odradzam wszelki kontakt z tym komisem.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/06 16:11 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/05 20:47 #8520

  • maras
  • maras Avatar
witam , w samym ogłoszeniu nie ma informacji o ,, bezwypadkowy ,,. A jak zapytałeś czy kiedyś ,czy w ogóle , czy lekko , czy jak??? to od razu sprzedawca powie ,że nigdy i od urodzenia ,, bezwypadkowy,,. ...

pozdr..

przepraszam może za bardzo wnikam ale chyba tak jest, że czasem sami słyszymy to co chcemy usłyszeć i pod to zadajemy pytania...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 13:48 #8615

  • kakaina
  • kakaina Avatar
Nie satysfakcjonuje mnie rozwiązanie jakie Panstwo mi zaproponowali. Niniejszy post kloci sie z Panstwa regulaminem przynajmniej w dwoch punktach. Posiadam ekspertyze rzeczoznawcy ktora zrobilem dzisiaj na okolicznosci sprawy ktora wnosze do sadu. Nie pozwole na szarganie mojego nazwiska ktore jest w nazwie firmy tylko dlatego ze ktos dzialajac z premedytacja chce zaszkodzic mojej osobie. Ekspertyza ktora wykonalem dzisiaj w Związku Rzeczoznawcow PZMotu mowi wyraźnie ze auto jest bezwypadkowe a na malowanym blotniku nie ma grama szpachli, jest tylko druga warstwa lakieru co oznacza ze auto moglo miec jakies ryski dlatego bylo malowane. Te i inne dowody przedstawie w sadzie a jezeli do dwoch godzin nie usuniecie Państwo calości owego posta to bede musiał skierować sprawe na tok postepowania sadowego pozywając Państwa portal o zamieszczanie ogloszen nie zgodnych z Państwa wewnetrznym regulaminem. Kończąc pragne takze poddac pod rozwage fakt ze opisany przypadek dotyczy jednego dokladnie wskazanego samochodu a juz w naglowku czytamy uwazajcie na komis KOSS CARS w Rzeszowie co jednoznacznie wskazuje na to ze piszący tego posta ewidentnie probuje zaszkodzic mi, mojej firmie i calemu komisowi a to jednoznacznie udowadnia ze jest to naruszenie ktore nosi znamiona czynow nieuczciwej konkurencji. Konczac prosze o poinformowanie mnie o Panstwa decyzji i licze o natychmiastową reakcje z Państwa strony. Prosze takze o jakis telefon kontaktowy do osoby kompetentnej, np. do wlasciciela portalu w celu dalszego kontaktu, gdyby Państwa odpowiedz byla odmowna.
Z powazaniem Eugeniusz Koss
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 14:20 #8618

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
www.bezwypadkowy.net/regulamin
Wyłączenie Odpowiedzialności

Każdy Użytkownik ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich komentarzach i wypowiedziach.

Serwis bezwypadkowy.net nie bierze odpowiedzialności za komentarze i opinie Użytkowników i Gości Serwisu oraz za teksty artykułów, aktualności i innych publikacji nadesłane przez osoby współpracujące. Odpowiedzialność w tych przypadkach leży po stronie ich autorów.

pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 17:32 #8620

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Z całym szacunkiem - ale jak dostaje się negatywa na Allegro - czy jak polityk obrazi drugiego polityka na antenie TV lub w wywiadzie w gazecie to do kogo się ma pretensje?
Do Allegro, stacji TV czy gazety ????
Każdy użytkownik tego serwisu ma pełne prawo wyrażać swoje opinie i zdanie bo do tego służą fora dyskusyjne. To fragment dokumentu zwanego Konstytucją, którą każdy rodowity Polak powinien znać.
Konstytucyjna wolność wypowiedzi

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa.

Zagwarantowana przez Konstytucją wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniana ma szerokie znaczenie.

Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków możemy zaliczyć:

- gesty,
- dzieła sztuki,
- prasę,
- plakaty,
- telewizję,
- radio,
- sieć komputerową (np.Internet),
- płyty,
- wystawy,
- odczyty.

Wolność słowa to również dostęp do istniejących krajowych i zagranicznych źródeł informacji. Wolność ta przejawia się także w wolności poszukiwania informacji.

Wolność wypowiedzi uważana jest za najważniejszą z wolności obywatelskich. Służy ona zarówno państwu, jak i poszczególnym jednostką. Dla każdego człowieka jest sposobem na samorealizację. Władzy pomaga natomiast w procesie sprawowania władzy. Wolność wypowiedzi stanowi fundament państwa demokratycznego. Niestety nie wszystkie państwa na świecie przestrzegają tej zasady.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 18:09 #8624

  • R32T
  • R32T Avatar
MULTIKONTO

Piszemy z jednego konta a nie zakładamy kilka nowych żeby tylko coś dopisać.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/08 12:54 przez Krzysztof. Powód: MULTIKONTO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 18:56 #8628

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
no tak zabolało , a nas kuje w oczy

np;

httpkosscars.otomoto.plaudi-a3-klimatronik-serwis-C17425793.html




httpkosscars.otomoto.plford-mondeo-rodzinne-kombi-ghia-C17571403.html





"noł koments "

u-Ps.spoko pudelek też jest bezwypadkowy
Ostatnio zmieniany: 2011/03/07 18:57 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 19:10 #8630

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 19:37 #8631

  • user957623
  • user957623 Avatar
webcache.googleusercontent.com/search?q=...ource=www.google.com

img593.imageshack.us/i/kosscars1299526323914.jpg/

Polecam lekturę informacji dodatkowych, szczególnie tym którzy zarzucają mi że w ogłoszeniu nie ma słowa "bezwypadkowy".

Drogi użytkowniku "kakaina", skoro przytaczasz przepisy prawa którego najwyraźniej nie znasz, pozwól że w świetle powyższych informacji zacytuję Ci kodeks karny:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/07 20:24 #8633

  • maras
  • maras Avatar
witam , tak czuję ,że to do mnie .. nikomu nic nie zarzucam , przytoczyłem tylko fakt ,że w ogłoszeniu nie ma słowa ,, bezwypadkowy,,. moja opinia:
1. to tylko ogłoszenie i rzecz, nie ma sensu łapać ciśnienia bo są ważniejsze rzeczy od durnego samochodu.
2. sprzedawca złapał ciśnienie bo nie trzyma ciśnienia skoro ma takie perełki jak audi i ford.
3. forum w którym uczestniczymy jest fantastycznym miejscem gdzie możemy wymienić zdanie i najważniejsze ,że możemy tutaj nauczyć się wielu nowych rzeczy .I mimo wszystko nie zawsze musimy się zgadzać ze sobą ale na tym polega dyskusja.

powodzenia w szukaniu auta..pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/08 13:09 #8656

  • IPOS
  • IPOS Avatar
Ojojoj....się porobiło, ale cóż prędzej czy później musiało tak się stać. Dowodzi to tylko że wasza ciężka praca (do moderatorów i czynnych użytkowników) nie idzie na marne a co więcej sprawia że staje się potencjalnym zagrożeniem dla nieuczciwych sprzedawców - a przecież o to chodzi!:woohoo: . Wiem że istnieje już dział "Nieuczciwi sprzedawcy", ale może w ramach porządkowania wątków stworzyć coś w stylu "czarnej listy"...poddaje pod rozwagę miłościwie nam panującym....:whistle:
PS
Ciekaw jestem tej ekspertyzy rzeczoznawcy....biorąc pod uwagę że na zdjęciach auta wyglądają zazwyczaj lepiej ...
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/08 13:12 #8657

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ja poprosiłem o 3 numery VIN aut sprzedawanych przez w/w komis i cisza ... a stoją piękne bezwypadkowe na placu ....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/08 13:44 #8659

  • Tex 32
  • Tex 32 Avatar
I obawiam się że ich nie dostaniesz od właściciela komisu.Tak zazwyczaj zachowują się ci super uczciwi sprzedawcy w cudzysłowu "handlarze".Którym się wydaje że jak oni robią z ludzi idiotów, sprzedając im te tzw."igiełki" z cofniętymi przebiegami za ciężkie pieniądze to myślą że są najlepsi i czują się PANAMI świata.
Ale kiedy ich się złapie na krętactwie i to jeszcze opisze np.w internecie ,to wtedy panisko jest oburzone i straszyć będzie tu nas wszystkich sądem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/08 13:59 #8660

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Ha.... chyba komuś siusiu zmiękło :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/08 23:10 #8689

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Ojj, właściciel komisu wody w usta nabrał. Pewnie już złożył pozew do Trybunału Sprawiedliwości, jutro wszystkich pozamykają :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/09 00:12 #8693

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
kakaina napisał:
Posiadam ekspertyze rzeczoznawcy ktora zrobilem dzisiaj
Chyba rzeczoznawca zrobił?kakaina napisał:
Nie pozwole na szarganie mojego nazwiska ktore jest w nazwie firmy
Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą godzi się Pan na posługiwanie się Pana nazwiskiem również w ramach wyrażania opinii przez zadowolonych i niezadowolonych klientówkakaina napisał:
piszący tego posta ewidentnie probuje zaszkodzic mi, mojej firmie i calemu komisowi
To ilu ich tam jest? Ja, moja firma i mój komis w trzech osobach boskich...
Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą prowadzi Pan ją osobiście i ... reszta j.w.kakaina napisał:
na okolicznosci sprawy ktora wnosze do sadu.
Proszę Pana. Dobra rada. Pan pójdzie do jakiegoś studenta prawa. Nie mówię żeby od razu do prawnika. Pan się zapyta. Na Sąd każdy porządny obywatel płaci podatki i Sąd się ma czym zajmować. Po co Pan ma pieniądze stracić.
Post scriptum:
A propos podatki: za te bezwypadkowe pojazdy wystawione na otomoto od dnia(...) to akcyza już oczywiście opłacona?
Np Patrol kosscars.otomoto.pl/nissan-patrol-idealn...teren-C17677009.html z blachami zjazdowymi ważnymi do 22.02.2011
A3 z blachami zjazdowymi z września 2010
kosscars.otomoto.pl/audi-a3-1-8-alu-klim...emiec-C17274802.html
A3 z postu wyżej z blachami z Zittau. Co ja widzę - możliwość przygotowania auta do rejestracji? W sensie opłacenia akcyzy? Nie, to niemożliwe. Z pewnością już została opłacona.
Pan przeczyta ustawę o podatku akcyzowym i sobie przypomni czy akcyza opłacona i od kiedy stoją w komisie? Bo jak już widać z powyższych postów złych i zawistnych ludzi na świecie nie brakuje.
Kto wie. Pozew może już być w Trybunale Sprawiedliwości w Strasburgu. Może nawet w Luksemburgu.
Albo w Wartburgu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/09 00:46 #8694

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Kakaina złapał niezłe ciśnienie :)
Najlepsze jest zawsze to, że mamy dwie godziny czasu na usunięcie posta, bo inaczej sprawa kierowana jest do sądu... (na kilku innych portalach osobiście do mnie mam kilka podobnych innych "próśb" tudzież szantaży - i jak na razie przed obliczem sądu nie stawałem...:))
Podobnego steku bzdur to już dawno nie słyszałem, jak żyje. Pan Koss próbuje pokazać jaki z niego uczciwy "byznesman" ale chyba nie da rady...
Nie będę się nawet wypowiadał nad zasadnością roszczeń do portalu bo każdy średnio rozgarnięty szympans byłby w stanie sprawdzić sobie odpowiedzialność forum.
Pan Kos tego nawet nie zrobił.
Pan Koss ewidentnie chciał nas wystraszyć, a my mamy najlepiej forum zamknąć...
O qrwa !!!!!!!!!

Dawno się tak nie uśmiałem :)
Ostatnio zmieniany: 2011/03/09 00:48 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/09 08:37 #8703

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
To ja tak jeszcze z rana, tym razem bez szydery i napinki.
Wydaje się, że jeśli sporządzona została opinia rzeczoznawcy stwierdzająca stan auta, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby stosowny fragment tejże opublikować na forum i w ten sposób rozwiać wątpliwości.
Nie wiem jednak czy administratorzy otrzymali tę opinię, poza tym każdy user może przecież załączyć plik graficzny do swojego postu. Sam bym chętnie poczytał - bo lubię.
Posiadanie opinii rzeczoznawcy potwierdzającej stan auta byłoby także doskonałą reklamą i niewątpliwie ułatwiłoby sprzedaż tego pojazdu, racjonalnym działaniem byłoby zatem również poinformowanie o tym w ogłoszeniu o jego sprzedaży.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/09 10:31 #8708

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Widać opinia jest sporządzona przez takiego rzeczoznawce, jak to auto jest bezwypadkowe, hehehe:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis "Koss Cars" z Rzeszowa 2011/03/10 10:41 #8756

  • Tex 32
  • Tex 32 Avatar
Opinia będzie chłopaki tylko później.Teraz Pan Koss negocjuje cenę :P z Panem rzeczoznawcą.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/10 10:42 przez Tex 32.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport