Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: OPEL VIVARO VIN : W0LF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową.

OPEL VIVARO VIN : W0LF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/25 20:37 #26184

  • kolabor
  • kolabor Avatar
Jeśli ktoś byłby skłonny szybko sprawdzić historię serwisową tego autka... gdyż kupiłbym toto ale zbyt mocno sprzedawca mnie zapewnia : niebity, mało km... książka serwisowa... jakoś mi toto podejrzanie brzmiało. Wasze sugestie również się przydadzą.

VIN : W0LF7AMA6AV610749 - kraj pochodzenia Francja
allegro.pl/show_item.php?item=2348588473

pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2012/05/26 10:42 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/25 23:36 #26185

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ech... Popatrz dobrze, może coś taniej kupisz? Chyba z deczka przesadziłeś - nie uważasz...?
Nowe Vivaro to koszt 90 tys zł... DWULETNIE masz za 28 tys zł - przecież czas świąt Bożego Narodzenia (i czas prezentów od handlarzy) jeszcze nie nadszedł... W Świętego Mikołaja też wierzysz? Przecież to trudno nawet nazwać stary okazją... To jest NAJTAŃSZA OFERTA Vivarki na sieci chyba, nastepne są od 45 tys wzwyż... Chyba daje Ci to do myślenia?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/26 06:51 #26190

  • kolabor
  • kolabor Avatar
Takie odpowiedzi są niepotrzebne choć możliwe że masz rację... Jeśli proszę o sprawdzenie to tylko po to by potwierdzić podejrzenia gdyż sprzedawca zapewnia na 100% iż auto jest niekręcone i niebite i daje na to gwarancję. Poza tym vivaro można kupić już średnio około 35k - 2010r więc nie jest to 50% taniej.. :)
Sam kilkanaście dni temu sprzedałem swojego galaxy vr6 2001 gdzie miał najechane 890tys od nowości u mnie, głównie trasy, niebity, 2 stłuczki z sarną raz pies - 1 tynk na masce po drugim wymiana na drugą i lampa, po psie wymiana tylko dolnego grila i jednego halogena .. ... bez głównych napraw silnika- 2 x wymieniałem napinacz łańcucha... Nie kręciłem licznika przy takim stanie sprzedany, zmieniłem tylko przy 610tys łańcuch rozrządu, napinacze ,koła zębate, a ostatnio jakiś rok temu, kierownicę, fotel kierowcy, mieszek od biegów i parę plastików, oraz zrobiłem w końcu tylną klapę bo już zaczęła mocno gnić.... Na koniec sprzedałem za 7k... bo tyle mi najwięcej zaoferowano. Klient który kupił był przedwczoraj i bardzo zadowolony wypił kawę, stwierdził iz na gazie mu pali 14.l... .


Ponawiam prośbę o sprawdzenie VIN :) możliwe że ciut zaszybko.. hihi
Ostatnio zmieniany: 2012/05/26 07:30 przez kolabor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/26 20:50 #26215

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Gdzie mozna kupić Vivaro za 35 tys zł ????? Jeszcze tekst - że średnio to 35 zł...
Proszę, ściągnij te różowe okulary. Jak masz 30 tys zł to patrz za rocznikami 2005-2007 - jest szansa że kupisz dobre auto.
A nie patrz według ceny najtańszej bo przecież to MUSI BYĆ syf.
Za darm nikt Ci nic nie da przecież.
Skoro nawet średnio jak piszesz cena to 35 zł - to to odbiega od średniej tak czy tak o jakieś 25 %...
Naprawdę lekko przesadzasz chyba.
Oglądałeś już to auto? Daleko masz do niego?
Znasz przekret na podatku VAT?
We Wrocławiu właśnie rozpoczyna się wielkie polowanie na handlarzy.

Masz rozkod0owanie VIN - wychodzi, że rocznik 2009.


VIN number W0LF7AMA6AV610749
Mark Opel
Model Vivaro
Model Year 2010
Doors 2/3
Engine M9R M7 -(Vehicle Identification No.:Engine Type M9R-780 M9R-782 M9R-786)
Power 146 HP (107 kW)
Gearbox Manual
Fuel Type Petrol
Serial Number 610749
Additional information
Name Description
Vehicle identification no. W0lf7ama6av610749
Model code 01a05
Body style F7
Package code MZ6B
Model year 2010 (a)
Production date Dec 15, 2009
Registration date Aug 20, 2010
Engine code LDM
Transmission code M73
Engine type M9r m7 -(vehicle identification no. engine type m9r-780 m9r-782 m9r-786)
Engine serial C021424
Color no. 474
Color option 10U
Trim option TAAM
Vehicle equipment options
Name Description
10U Glacier white
32X Trim colour - color charcoal
6Y4 Delete spare wheel and tyre
82I Grey-interior trim
A32 Electric front windows
A51 Seat front bench with h / rest
AA5 Sheet metal-window, rr qtr
AE0 Seat passenger front bench
AJ3 Airbag, driver side only
AU0 Power door locks, infrared
AX6 Bulkhead without window
B28 Electric pack
BSJ Door rr rh without window
BTC Delete std nside sldg side-acc
C41 Hvac system heater, outside air
C6M Gvw rating 5.950 lbs / 2.700kg
CLA Lock remote, all doors, 2 funct
CU3 France-mandatory
DL8 Power mirrors
GDI Trim cloth, punch / elba
I2J Compon. pack computor sel susp
J1W Door rr w / o window
JL9 Anti-lock type brake system
K5A Environmental cond - europe
LDM Eng-4 cyl, 2.0 td, lo renault
LHD Left hand drive
M73 Trans-man, 6 sp, renault, o / dr
NK5 Steering wheel
NT4 Emission-system eec 05
NX3 Wheel 16x6, 5 hole
P91 Cover, wheel center
QPG Tires 195 / 65 r 16-bw
TAAM Cloth, punch / elba-charcoal
TUH Lamp frt turn signal, white
U18 Speedom. km
U1W Radio cd413 rds eon
U82 Speaker system 2, deluxe
VTL Owners manual french language
W4Y Gearing code
WD5 Effective point control-engine
WTR Kit - tire repair
XALF Panel lh w / o window
XARA Door rh w / o window
YK8 Ident. effective point control
Z0W France, equipment additional
Z86 Market brand opel
Ostatnio zmieniany: 2012/05/26 20:52 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/30 14:12 #26363

  • kolabor
  • kolabor Avatar
Kris75 napisał:
Ech... Popatrz dobrze, może coś taniej kupisz? Chyba z deczka przesadziłeś - nie uważasz...?
Nowe Vivaro to koszt 90 tys zł... DWULETNIE masz za 28 tys zł - przecież czas świąt Bożego Narodzenia (i czas prezentów od handlarzy) jeszcze nie nadszedł... W Świętego Mikołaja też wierzysz? Przecież to trudno nawet nazwać stary okazją... To jest NAJTAŃSZA OFERTA Vivarki na sieci chyba, nastepne są od 45 tys wzwyż... Chyba daje Ci to do myślenia?



Heh... I muszę przyznać się do błędu, zwracając honor... :(


Sprawdzenie auta we Francji zajęło mi 1 dzień, serwis od razu odpisał, ubezpieczyciel na drugi dzień, właściciel widniejący na dowodzie 1 dzień...
Samochód po szkodzie całkowitej. Sprawdziłem dokładnie był uszkodzony we Francji szkoda całkowita - naprawa 14tys EU. Uszkodzony cały przodek aż do silnika... Umowa nie na ostatniego właściciela a raczej na "słupa". Choć auto nie figuruje w EBS jako zastawiony lub skradziony to już skreśla go z użytku... Papiery ok, umowa napisana i wygląda na lipną, całość wygląda jakby po przeszczepie - chyba - bo lakier "fabryczny" wszędzie 120-140nm. Możliwe że w bazie jest pomyłka ale nie będę tego wyjaśniał ze względu na umowę kupna przedstawioną przez sprzedającego. Czy tak dobrze może być pomalowany, raczej nie? Samochód firmowy, (sprzedaż była na umowę) bez VAT więc drożej to wyjdzie i kłopot... Umowa nie na firmę figurującą na dowodzie, tylko na "kogoś" nieczytelnego bez nr dowodu, i pełnych danych personalnych.

Samochodzik z 13.12.2009 pierwsza rejestracja 17.10.2010. rozwalony był 07.09.2011

- ale już wygląda ładnie... :)

Na razie myślę o nowym... uff.. i jak tu kupić używaska...

Dzięki za podpowiedzi, choć ciut ostro było ale perswazja się przydała...

pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2012/05/30 14:34 przez kolabor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/30 14:19 #26364

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Szkoda mi tak trochę Ciebie, patrząc na Twoją minę zawiedzioną, z drugiej strony - lepiej, abyś raz stracił 400 zł na sprawdzenie auta niż miałbyś wtopić w syf... :(
Może i było ostro, ale handlarze nie mają litości. Wpuszczą w gówno i jeszcze wodę spłuczą. :blink: :blink:

Co do auta - oczywiście, że może być pomalowany. Musiałbyś patrzeć na progi, słupki, podłużnice itd. Jak założą nowy błotnik to NIC NIE ZNAJDZIESZ, chyba tylko jedynie delikatne ślady po kluczu na śrubach błotnika :(
Na słupa powiadasz umowa - czyli na 2000% przekręt z podatkiem VAT.
Takie okazje omijaj z daleka, inaczej jeszcze pojeździsz troszkę... :(
Ale to już chyba wiesz?
Mam nadzieję, że nie gniewasz się jakoś - po prostu chciałem abyś włączył myślenie, nie patrzył tylko na cenę... :(
Pzdr i przepraszam, jeśli uraziłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/30 14:51 #26365

  • kolabor
  • kolabor Avatar
No masz rację, czasem trzeba dostać pstryczka by nie wtopić więcej. Ostro było ale faktycznie dało wiele do myślenia i tu okazało się bardziej pomocne.
Co do oględzin to niby wszytko ok... żadnych śladów ingerencji, żadnych oznak malowania, odkręcania czy tez spawania. Pozdejmowane boczki, itp... nic nie pokazują i nic nie widać, nawet jakiegoś "parcha" na lakierze. Ale ta umowa ... i to właśnie największy problem.

Jeszcze raz dzięki, a jakbym miał coś jeszcze do"obsmarowania" to napewno się zgłoszę :evil: .

Ernest
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : WOLF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/05/31 08:21 #26401

  • kolabor
  • kolabor Avatar
Dzwoniłem do sprzedawcy że rezygnuję z zakupu i że auto bite, szyte, na klej brane, beznadziejnie napisana umowa bez czytelnych danych - na słupa... raczej Auto - przeszczep.

Dostałem wiązane... :woohoo:

Więc jak przestrzec innych przed zakupem tego auta? Z tego co widzę VIN wypozycjonował się już w google... i jeden z lików kieruje do tego tematu. Wystarczy ?

W okolicach Gorzowa polecam rzeczoznawcę "Janek" , bardzo rzeczowy człowiek.

www.bezwypadkowy.net/profil/userid-184

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: OPEL VIVARO VIN : W0LF7AMA6AV610749 Prosiłbym o historię serwisową. 2012/06/01 06:14 #26440

  • tradelux
  • tradelux Avatar
Mozna kupic dobre uzywane, ale nie w tych pieniadzach!
Umowa na byle kogo, bo oprocz szkody calkowitej jeszcze dochodzi kwestia z podatkiem VAT :)

Bylo mowione na samym poczatku, ze w tej cenie jest nierealne. Szukasz po "okazjach" to nie ma sie co spodziewac dobrego auta. Jak chcesz dobre to niestety trzeba dolozyc i to sporo.
Ostatnio zmieniany: 2012/06/01 06:15 przez tradelux.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport