Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: proszę o opinię na temat tego auta SEAT TOLEDO 1,9 TDI nr. rej. 1AVG 191

proszę o opinię na temat tego auta SEAT TOLEDO 1,9 TDI nr. rej. 1AVG 191 2011/09/17 13:30 #16502

  • exodus
  • exodus Avatar
otomoto.pl/seat-toledo-1-9tdi-klima-okazja-C20408880.html

Witam. Proszę o opinię na temat tego samochodu. Auto przywiezione z Belgii. Oglądałem na żywo, lakier idealny, prócz jednego odprysku na masce. Może po numerze rejestracyjnym da się poznać historię auta, bo przebieg niewielki jak na 10 latka. I co to jest ten belgijski "TIV"? Auto ma jakiś papier podobny do książki serwisowej?
Ostatnio zmieniany: 2011/09/17 13:31 przez exodus.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o opinię na temat tego auta SEAT TOLEDO 1,9 TDI nr. rej. 1AVG 191 2011/09/18 15:40 #16532

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Ogłoszenie zniknęło, nie wiem czy się zdecydowałeś na zakup czy ktoś podkupił to auto, ale dla mnie coś jest nie tak z przebiegiem. W Belgii jak już nie raz było na forum, auta są droższe niż u nas. I słusznie zauważyłeś, że przebieg jak na 10 latka jest skromny bardzo. Na pewno trzeba by zweryfikować wszystko dokładnie. Co do "TIV" to może chodziło Ci o DIV czyli Vehicle Registration Service?
Jeśli chodzi o sprawdzenie rejestracji z Belgii to można to zrobić na stronie www.car-pass.be/nl/particulieren/wat-is-carpass.html tyle że jest to płatne i auto nie może być wyrejestrowane, a to zapewne już się stało skoro auto jest u nas w kraju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o opinię na temat tego auta SEAT TOLEDO 1,9 TDI nr. rej. 1AVG 191 2011/09/18 16:14 #16535

  • exodus
  • exodus Avatar
Ktoś widać kupił. Szukam więc dalej. Dziwne, że 10letnie diesle ściągane z Belgii często mają po 160kkm. Można temat zamknąć, no chyba, że ktoś znajdzie jakieś ciekawostki na temat tego auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o opinię na temat tego auta SEAT TOLEDO 1,9 TDI nr. rej. 1AVG 191 2011/09/18 19:13 #16552

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A tak to jest, mam znajomego handlarza i dla niego "cof" o 60-80000, to standardzik , niczym wypranie tapicery w aucie.Ma auta z Belgii , i jak twierdzi to jest jedyne miejsce gdzie można trafić auto,z autentycznym przebiegiem- oczywiście do czasu przyjazdu do Polski , bo "Niemce" też już cofają
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport