Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: prośba - interesujące komisy na Śląsku

prośba - interesujące komisy na Śląsku 2012/01/18 13:05 #20966

  • slawekj74
  • slawekj74 Avatar
Witam wszystkich,

Bardzo się cieszę, że forum wróciło (wcześniej często przeglądałem jeszcze na starym serwerze a później niestety nastąpiła przerwa :dry: ).

Pytanie kieruję do osób ze Śląska - czy ktoś może polecić jakiś ciekawy i w miarę uczciwy komis w regionie Bytomia i okolic (Gliwice, Ruda, Zabrze, CHorzów) - dalej nie chcę szukać bo niestety nie mam aż tyle czasu.

Finalnie będę pewnie coś kupował w okolicach marca. Pewnie jakiś kompakt (focus, astra, octavia) w kombi lub coś większego (vectra, mondeo itd) w okolicach 25-30kPLN. Raczej z rozsądnym przebiegiem bo nie zamierzam dobić auta (rocznie robię około 60kkm).
Pozdrowienia dla wszystkich!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba - interesujące komisy na Śląsku 2012/01/31 20:41 #21561

  • tomasz1975
  • tomasz1975 Avatar
warto się zainteresowac oferta komisu przy wesolym miasteczku
Japan Motors,Chorzów ul. Zielony Zaułek
2-brat ogladał auto mieli i pokazali cała teczke faktur co było robione, auto co ogladal było jak do tej pory najlepsze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba - interesujące komisy na Śląsku 2012/02/01 20:59 #21648

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Dlaczego chcesz auto z komisu ?szukasz rodzynka sprowadzonego w atrakcyjnej cenie? u nas ame okazje z przebiegami mniej niz 200k i oczywiscie bezwypadki?szukaj od wlasciciela na ktorego im duzej jest zarejestrowane tym lepiej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba - interesujące komisy na Śląsku 2012/02/01 21:27 #21649

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Szukaj okazji przy salonach bo często można trafić na zadbane polesingowe auta. Może niektóre mają więcej nabite na liczniku ale też często właściciele dbają o auto firmowe i nie dość że wszystko jest serwisowane w ASO to z reguły mają potwierdzone książki serwisowe a nie kupione na allegro za 50zł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba - interesujące komisy na Śląsku 2012/02/02 10:12 #21664

  • slawekj74
  • slawekj74 Avatar
niestety muszę koledze przyznać rację z tymi okazjami hmmm taniej niż poza Polską tylko nikt z naiwniaków nie zastanowi się dlaczego. Ostatnio w jednym z komisów oglądałem vectrę c chyba z 2006 za 34kPLN z przebiegiem 84kkm. Cóż z ciekawości obejrzałem oczywiście bez przyrządów bo takowych nie posiadam i nic niepokojącego nie zauważyłem. Auto ładnie się prezentowało, silnik na zimno chodził równo. Do czego zmierzam; jeżdżę dość dużo (około 50-60kkm rocznie) więc mam świadomość relacji diesel=duży przebieg=wysoki koszt serwisu :D
Więc oglądając tę vectrę z czystej ciekawości nie zadawałem żadnych pytań sprzedawcy

Co do używanych aut w salonach kiedyś myślałem, że to bezpieczny sposób ale ostatnio chyba nawet na tym forum czytałem o jakimś wałku...
Cóż, wynika z tego, że najlepiej byłoby kupić nowe z salonu (choć tam też różnie się dzieje ;) ) albo od dobrego znajomego :D ale nie ma co popadać w paranoję i nieufność :D
pozdrawiam wszystkich

EDIT:
zresztą zobaczcie tę perełkę ;)
otomoto.pl/opel-vectra-serwisowany-niwigacja-C22054004.html
Ostatnio zmieniany: 2012/02/02 10:15 przez slawekj74.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport