Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Komis Rafael, Kraków

Komis Rafael, Kraków 2012/12/12 20:05 #35178

  • dastur
  • dastur Avatar
Komis Rafael
Kraków
Dojazdów

Wymiana maili pomiędzy mną a komisem
Jestem poważnie zainteresowany kupnem samochodu z ogłoszenia:
http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a3-2-0-140km-sportback-pi-kny-14556933.html#43988ec18d06a3c5,1
Proszę o podanie mi numeru VIN w celu potwierdzenia, że samochód nie jest w krajowych bazach samochodów kradzionych.
Pozdrawiam

odpowiedź:
kradziony hi hi hi hi

oszust czy nie oszust, id.. na pewno.
Ostatnio zmieniany: 2014/03/18 11:39 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis Rafael, Kraków 2012/12/12 20:36 #35187

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis Rafael, Kraków 2012/12/13 13:30 #35200

  •  Avatar
ja mysle ze problem lezy tu w przebiegu :P dlatego nie chce dac bo bys sprawdzil sobie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis Rafael, Kraków 2012/12/14 20:37 #35259

  • dastur
  • dastur Avatar
Grubsza sprawa z tym panem. Teraz się nazywa F. H. Jabłuszko.
Chyba robaczywe hi hi hi...
rafael.otomoto.pl/audi-a3-2-0-140km-spor...iekny-C27234704.html

Może czyta to forum ;].
A niech się nazywa jak chce ;). Z KRSu (czyli z powszechnie dostępnych informacji) pod, dokładnie, tym adresem jest:
JANUSZ JUREK FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JUREK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis Rafael, Kraków 2013/04/02 19:09 #41358

  • PIOTR BOOK
  • PIOTR BOOK Avatar
TEN KOMIS FAKTYCZNIE POD TYM ADRESEM, TO JEST STACJA CPN, A OBOK TEN KOMIS.WIEM,BO KUPIŁEM TAM COROLLE W LIPCU.WŁAŚCICIELE MOŻE NIE BARDZO ROZGADANI,ALE Z AUTA JESTEM ZADOWOLONY , NIC SIĘ NIE DZIEJE, I JESZCZE ZAŁATWILI WSZYSTKIE FORMALNOŚCI,CO MI BARDZO PASOWAŁO,BO NIE MAM CIERPLIWOŚCI DO KOLEJEK W URZĘDACH.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Komis Rafael, Kraków 2014/03/17 20:57 #58651

  • kamil
  • kamil Avatar
Ja ze swojej strony mocno odradzam ten komis! Na samym początku rozmowy pan zachwala auto jako całkowicie bezwypadkowe jednak w przypadku oglądanej przeze mnie astry zupełnie tak nie było! Auto wyglądało bardzo atrakcyjnie, było nowo polakierowane - jest to całkiem normalne dla aut przyjeżdżających z włoch, jednak nie powinno to uśpić czujności, gdyż to nie pierwsza warstwa lakieru była kładziona na auto. Po dokładniejszym obejrzeniu można było dostrzec nierówno schodzące się drzwi oraz lampy, na tylnej klapie pod listwą spod nowo położonej warstwy lakieru przebijała się rdza. Cały samochód wypicowany łącznie z silnikiem, więc kupując auto "oczami" bardzo łatwo się nabrać. Jeszcze raz ostrzegam żeby dobrze się zastanowić i dokładnie obejrzeć auto przed jego zakupem lub wpłatą zaliczki, tym bardziej że komis nie wyraża zgody na sprawdzenie pojazdu na stacji diagnostycznej innej niż postawiona obok komisu należąca do tego samego właściciela.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport