Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Auto Komis LIFT Strzegom - Audi A4 B7 Kombi 2008r.

Auto Komis LIFT Strzegom - Audi A4 B7 Kombi 2008r. 2016/06/22 07:56 #77271

  • DrDomino
  • DrDomino Avatar
Witam, sprawa dotyczy Audi A4 B7 z ogłoszenia tutaj - olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-105km-klim...a9eF.html#64ea569688

Po kontakcie, auto wg opisu miało być dobrze wyposażone, bez wad (poza malowanym jednym błotnikiem), w bardzo dobrym stanie. Po przyjeździe okazało się, że z opisem niewiele ma wspólnego poza modelem i kolorem (w dwóch odcieniach jak się potem okazało). Po pierwsze brak naklejki z kodami w bagażniku. Widać liczne odcięcia lakieru po malowaniu na lewej stronie, źle spasowany błotnik lewy przedni z maską (nierówna szpara). Drzwi (przednie i tylne) lewe w innym odcieniu niż reszta auta. Na pytanie co było w aucie malowane Pan odpowiedział, że u nich nic ale jak ma pan miernik lakieru to proszę sobie mierzyć. Kolor auta na plus, bardzo ładna czerwień, wyposażenie w stosunku do opisu z ogłoszenia... Hmmm Nie ma nawet połowy tego co w opisie, brak elektryki siedzenia kierowcy (widać już na zdjęciach), brak przycielnianych szyb (zdjęcia), brak MP3 w radiu, korby w szybach tylnich, brak podgrzewanej przedniej szyby. Auto całe wilgotne w środku, buchneło mi tak, że okulary mi zaparowały. Sprzedający tłumaczył się, że wczoraj tapicerka była prana. Mogli chociaż wysuszyć auto bo bylo ciepło i bez opadów. Wszędzie, w każdym zakamarku mokro i tłusto, pomieszanie wody i plaku. Nawet w bagażdniku i wnęce koła zapasowego. Koło zapasowe wrzucone bez mocowania, brak narzędzi podsawowywch, wszystko co dało radę zabrać, wyciągnięte. We wnękach drzwi woda i plak, tapicerka mokra, szyby od środka zaparowane. Kierownica wymęczona pod nakładką. Rozumiem, że auto nie jest nowe i może mieć wady ale wilogć i plak dyskwalifikują to auto, tak samo jak więcej rzeczy malowanych powtórnie niż sprzedawca zapewniał telefonicznie, o róznicach w wyposażeniu nie wspomnę.

Jakby ktoś chciał jechać to nie polecam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Auto Komis LIFT Strzegom - Audi A4 B7 Kombi 2008r. 2016/06/22 12:31 #77277

  • kubski
  • kubski Avatar
wszystko co opisałeś, to komisowa "codzienność"
a jak mechanika?
swoją drogą z ceną troche przyszalałeś
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Auto Komis LIFT Strzegom - Audi A4 B7 Kombi 2008r. 2016/06/23 07:10 #77287

  • DrDomino
  • DrDomino Avatar
Hej,

tak jak napisałem, nie spodziewałem się cudów. Sprzedawca uprzedził o błotniku, ale o reszcie zapomniał. Auto na zwykłych alu, bez szału. Kolor tez nie jakiś populrny stąd cena taka jak jest. Z DE można w okolicach tej ceny sprowadzić auto z obtartym zderzakiem, czy błotnikiem i dużo lepszym wyposażeniem. Wolę kupić auto zakurzone, brudne w środku i sam je doprowadzić do porządku niż kupić auto, które wygląda na utopione. Do testów nie doszło bo nie byłem zainteresowany mokrym w środku autem, do końca nie wiadomo czy nie topielec :) Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport