Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: SUZUKI Durczok Tychy UWAGA!!!

Odp: SUZUKI Durczok Tychy UWAGA!!! 2011/02/06 09:55 #7197

  • Tex 32
  • Tex 32 Avatar
Nie twierdzę że u Durczoka wszystkie samochody które sprowadza są bite i klepane.Tego nie mogę stwierdzić,być może auta są po jakiś mniejszych stłuczkach lub otarciach,ale to już tylko są moje domysły.Ja szukając Suzuki dla żony zdawałem sobie sprawę że w aucie 4-5 letnim może się zdarzyć błotnik ,czy zderzak malowany.A znalezienie takiego samochodu w stanie perfekcyjnym z oryginalnym lakierem wiąże się z cudem.Ale nie lubię strasznie matactwa i oszustwa!
Sposób w jaki Durczok potraktował mnie podczas wizyty w jego salonie jest delikatnie mówiąc skandaliczny.Gdyby podczas rozmowy powiedział, że auta zdarzają się czasem po lekkich stłuczkach,lub mają jakieś ślady otarcia i salon wykonuje na miejscu naprawy,żeby klient wyjechał z salonu już wyszykowanym samochodem to ok. Podejrzewam że sfinalizowalibyśmy transakcję i zdecydował bym się na czekanie na samochód.Tym bardziej że byłem przygotowany na zostawienie zaliczki na samochód.Parę dni wcześniej odbyłem dłuższą rozmowę telefoniczną z panem Durczokiem ,który mi wyjaśnił że jak się zdecyduje to sporządzamy wstępną umowę a ja zostawiam zaliczkę na auto.Pamiętam jeszcze że powiedział że jeżeli auto które sprowadzi nie będzie mi odpowiadało to nic nie szkodzi,czekam dalej albo zwraca mi kasę.
A tak pan Durczok stracił klienta,a mi pozostał duży niesmak po spotkaniu.Wydawało mi się że mając tak znane nazwisko jest się poważną osobą o kulturze na odpowiednim poziomie,widać się myliłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUZUKI Durczok Tychy UWAGA!!! 2011/02/06 10:55 #7199

  • kafciok
  • kafciok Avatar
Tex 32, wielkie dzięki. Każda opinia jest cenna. Szczerze mówiąc, to jakoś mi się odechciało i chyba będziemy szukać na własną rękę. Ewentualnie pogadam z wujaszkiem, który zajmuje się sprowadzaniem samochodów (chociaż z rodziną to ponoć najlepiej na zdjęciu się wychodzi). Chociaż z drugiej strony koleś podczas rozmowy zapewniał, że jeśli sprowadzony samochód był uszkodzony, bądź jest, to on o tym klientowi mówi. Jak widać nie jest to do końca prawdą. A to niedobrze. Bądź tu kurna mądry ;-) Jeszcze raz dzięki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUZUKI Durczok Tychy UWAGA!!! 2011/02/06 12:03 #7202

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
kafciok napisał:
Chociaż z drugiej strony koleś podczas rozmowy zapewniał, że jeśli sprowadzony samochód był uszkodzony, bądź jest, to on o tym klientowi mówi. Jak widać nie jest to do końca prawdą. A to niedobrze. Bądź tu kurna mądry ;-) Jeszcze raz dzięki!

To co powie się, traci później na znaczeniu. I tak najważniejsze będzie to co znajdzie się na papierze. Opowiadać można niestworzone rzeczy, obiecywać gruszki na wierzbie, wszystko dla "zmiękczenia klienta". A później będzie można się bujać z takim autem i wysłuchiwać obelg i gróźb sprzedającego. Jak na etapie spisywania umowy zażąda się pewnych wpisów chroniących ciebie, jako kupującego, to będzie można później dochodzić swoich praw bez obaw. Jeżeli sprzedawca będzie unikał tego, to znaczy że próbuje naciągnąć.
Ostatnio zmieniany: 2011/02/06 12:05 przez Robert W..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUZUKI Durczok Tychy UWAGA!!! 2011/02/06 12:27 #7203

  • kafciok
  • kafciok Avatar
Robert W. napisał:
To co powie się, traci później na znaczeniu. I tak najważniejsze będzie to co znajdzie się na papierze. Opowiadać można niestworzone rzeczy, obiecywać gruszki na wierzbie, wszystko dla "zmiękczenia klienta" (...)

Amen :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport