Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi A5 3.2 2009 VIN WAUDK78TX9A009540

Audi A5 3.2 2009 VIN WAUDK78TX9A009540 2011/11/06 17:35 #18353

  • norbivr6
  • norbivr6 Avatar
Witam
Ostatnio ze znajomym szukamy dla niego auta, taki przykład z dziś.
Audi A5, właściciel w rozmowie telefonicznej powiedział, że robione były tylne błotniki.

Ogłoszenie: otomoto.pl/audi-a5-3-2-fsi-quattro-sprzedamgo-C21469055.html



A tak to wyglądało w USA:




Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A5 3.2 2009 VIN WAUDK78TX9A009540 2011/11/06 18:21 #18357

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Dzięki kolego za info :)
WAUDK78TX9A009540




Model Year2009
MakeAudi
ModelA5
Body Type2 Door Coupe
Trim Level3.2 Quattro
Engine TypeV6, 3.2L
CountryGERMANY
Assy. PlantIngolstadt
Production Seq. Number009540
Drive Line TypeAWD
Restraint SystemDual Air Bag; Active Belts; Side Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassSmall Car
Fuel TypeGasoline

Actual Cash Value$38,875 USD
Repair Cost$0 USD
Title StateALABAMA
Title TypeCERT OF TITLE-SALVAGE TITLE
Odometer0 NOT ACTUAL
Primary DamageSide
VINWAUDK78TX9A009540
Body StyleCOUPE
ColorWHITE
Engine3.2L 6
DriveAll wheel drive
Cylinders6
FuelGAS
KeysNO
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

Odometer Check InfoALERT! Problem odometer records found for this 2009 AUDI A5 QUATTRO.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 10 important vehicle history records on this 2009 AUDI A5 QUATTRO that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A5 3.2 2009 VIN WAUDK78TX9A009540 2011/12/13 11:41 #19691

  • Jan$
  • Jan$ Avatar
Witam, oglądałem ten samochód, właściciel pokazywał stare wnętrze , zdjęcia z naprawy, wygląda na to że samochód nie miał dużego wypadku, po tych zdjęciach widać że były uszkodzone drzwi lewe i tylny błotnik, była wycięta karoseria ponoć po to aby ubezpieczalnia w Usa mogła stwierdzić czy naruszone zostały wewnętrzne elementy karoserii, i podobno nie zostały naruszone, błotnik tylny kupiony w aso miał fakturkę,zawieszenie tylne też nowe, pomalowane bardzo ładnie. Co do wnętrza to wcześniej było zwykłe, takie brązowe i przez to że w Stanach powkładali plastiki jakieś opony do środka był zniszczony i jest nowy czarny środek, mierzyłem czujnikiem całe auto co prawda takim zwykłym wysuwanym ale wszystko wygląda na oryginał, widać że właściciel konkretnie podchodzi do sprawy i samochód ładny , nic nie pukało stukało, świeże auto, ale co najważniejsze to cena i nie doszliśmy do porozumienia w tej kwestii a teraz widzę że jest wystawione za 115tyś a ja już kupiłem inne. Szkoda bo ta była najładniesza z pośród wszystkich które oglądałem :(.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A5 3.2 2009 VIN WAUDK78TX9A009540 2011/12/21 20:08 #19928

  • wworms
  • wworms Avatar
Jan$ napisał:
Witam, oglądałem ten samochód, właściciel pokazywał stare wnętrze , zdjęcia z naprawy, wygląda na to że samochód nie miał dużego wypadku, po tych zdjęciach widać że były uszkodzone drzwi lewe i tylny błotnik, była wycięta karoseria ponoć po to aby ubezpieczalnia w Usa mogła stwierdzić czy naruszone zostały wewnętrzne elementy karoserii, i podobno nie zostały naruszone, błotnik tylny kupiony w aso miał fakturkę,zawieszenie tylne też nowe, pomalowane bardzo ładnie. Co do wnętrza to wcześniej było zwykłe, takie brązowe i przez to że w Stanach powkładali plastiki jakieś opony do środka był zniszczony i jest nowy czarny środek, mierzyłem czujnikiem całe auto co prawda takim zwykłym wysuwanym ale wszystko wygląda na oryginał, widać że właściciel konkretnie podchodzi do sprawy i samochód ładny , nic nie pukało stukało, świeże auto, ale co najważniejsze to cena i nie doszliśmy do porozumienia w tej kwestii a teraz widzę że jest wystawione za 115tyś a ja już kupiłem inne. Szkoda bo ta była najładniesza z pośród wszystkich które oglądałem :(.

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport