Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi A4 1.9 TDI 131KM SEDAN CLIMATRONIC - STAROGARD GDAŃSKI

Audi A4 1.9 TDI 131KM SEDAN CLIMATRONIC - STAROGARD GDAŃSKI 2013/05/17 18:34 #43571

  • JimmiPL
  • JimmiPL Avatar
Adres to oferty: otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-131km-climatronic-C28874283.html

Fakt, nie mam numeru VIN tego auta, ale właściciel pomoże ci za darmo sprawdzić "autentyczność" przebiegu i historię w serwisie Skody i KIA u autoryzowanego dealera trzeba dodać. Dlaczego akurat tam??? Bo to jego zaufany serwis, zna się dobrze z właścicielem.

Byłem i oglądałem to autko. Ładne, dobrze utrzymane. W wyżej podanym serwisie sprawdzili, wytrzepali - normalna kontrola przed zakupowa. Na moją prośbę podłączyli pod kompa i wyskoczyło 11 błędów - tak zwanych sporadycznych, które dotyczyły oświetlenia ostrzegawczego drzwi pasażera, kierowcy, bagażnika, sterowania lusterkiem. Niby nic.

Później sprawdzenie przebiegu i historii z numeru VIN. Fakt, przebieg 160000 km przy ostatniej wizycie w 2012 jak się nie mylę został potwierdzony.

A jak wyglądała historia:
Jak dobrze pamiętam (plus minus 1 rok)
2002 - wyszło auto
2003 - 2 lub 3 razy akcja serwisowa w serwisie Audi - ta ostatnia przy przebiegu około 30000km.

Kolejna wizyta - 2007 rok - przy przebiegu 106 000 km. Ta wizyta wyjaśniła mi niski przebieg, błędy po podłączeniu do kompa. Ewidentny dzwon po 2003 lub coś innego konkretnego.

W końcu po 4-ech latach go poskładali, zajechali do ASO na kontrole, aby zatwierdzić lewy przebieg i w ten sposób mieć 100% autentyczny przebieg i w 100% bezwypadkowy samochód (może i fakt, że bezwypadkowy, ale może to topielec i robił za U-BOOTA w czasie powodzi).

Nie wierze, żeby jakiś Niemiec z nowym autem prosto z salonu nie pofatygował się na kontrole po roku użytkowania.

Trochę opisałem, a sami zdecydujcie czy warto się nim zainteresować.

PS. Mam nadzieję, że ktoś zajmie się chociaż tym autoryzowanym serwisem SKODY i KIA w Starogardzie Gdańskim znajdujący się na tej samej ulicy co ten komis. Niestety, ale nadchodzą czasy, gdzie za odpowiednią prowizję z komisu i serwisy ASO będą nas oszukiwać.

I jeszcze tak przy okazji gość wystawia f-kt VAT-Marża na kwotę 14000 zł. Spora różnica.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi A4 1.9 TDI 131KM SEDAN CLIMATRONIC - STAROGARD GDAŃSKI 2013/05/18 08:19 #43591

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
szkoda ze bez vin

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport