Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sport-120km-serwis-asofiata-bezwypadek-szwajcar111000 Radom

fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sp​ort-120km-serwis-asofiata-bezw​ypadek-szwajcar111000 Radom 2016/05/03 12:34 #76684

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar
Cześć,

Oglądałem:


Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej właściciel komisu zapewnił, że samochód jest cały w oryginale. Bez żadnego problemu zaproponował nawet, żeby spotkać się przy aso fiata i jak będzie się podobał to sprawdzamy. Stwierdził, że mierzył go miernikiem i nic nie wyszło - słowem lalka...
Odległość nie była duża, więc miernik w kieszeń i jedziemy.

Na samym wstępie właściciel poprosił o telefon godzinę wcześniej. Zadzwoniłem i stwierdził, że może pokazać samochód dopiero za 1,5 godzinki - (ok 2maja...). Po przyjeździe na miejsce na wcześniej umówioną godzinę 10 zastaliśmy zamknięty komis. Czekamy do 10.30 i dzwonię znowu. Właściciel odebrał telefon i w ogóle tak jak by był zaskoczony, że jednak przyjechałem... Stwierdził, że będzie za pół godziny i dziwne pytanie czy jednak będę chciał czekać...?!
Przyjechał i to jaki stosunek zaprezentował do Klienta pozostawiał wiele... Ogólnie stwierdził - "tu jest samochód - oglądajcie". Dał kluczyk i poszedł do kanciapy w ogóle nie zainteresowany potencjalnym Klientem... Zero informacji, zero zainteresowania w ogóle łaska...

Miernik w rękę i jedziemy. Cały samochód w oryginale mierząc dokładnie od prawej strony z dachem i kierując się do przodu, następnie na prawą stronę.
Miernik pokazał, że cała lewa tylna ćwiartka malowana + szpachla na błotniku na całym nadkolu... Prawdopodobnie strzał w tyłek albo solidne przerysowanie bokiem... Najgorszy był róg błotnika przy zderzaku - nawalone szpachli. Ogólne wizualnie robota ok. Kolor dobrany ale: szpachla niedokładnie przytarta plus bezbarwny z lekkimi brakami. Widać dołki i paprochy w bezbarwnym.

Najlepszy był tekst właściciela - "panie tu z miernikiem to nie ma co mierzyć bo teraz ludzie to zdzierają lakier do gołej blachy i kładą nowy lakier i miernik nic nie wyłapie" - no myślałem, że spodnie mi spadną. Podejście właściciela do Klienta jak do typowego Janusza, który nic nie czai i wszystko łyka...
Stwierdził, że musiał być naprawiany w Szwajcarii bo on nic nie robił - taa jasne... Ogólnie zlał temat i poszedł dalej do kanciapy.
Kolejne minusy:
- całe wnętrze w kropach poprzepalanych od papierosów (fotele, boczki)
- opony góra na jeden sezon,
- grube zarysowania tak jak by od gwoździa na błotniku lewym/przód (od góry do dołu łukiem) oraz na masce plus do tego zwykła zaprawka maźnięta od niechcenia,
- głębokie zarysowanie na progu wewnętrznym od strony pasażera,
- wydarta wielka dziura w macie wygłuszającej pod maską,
- kluczy (pilot - scyzoryk) - wyglądał jak by go zjadł pies i wydalił drugą stroną. Cały wytarty - gumki od przycisków ledwo się trzymały, scyzoryk w ogóle się nie zamykał i nie trzymał pionu - latał jak chciał,
- znaczek tył - ledwo się trzymał - tak zużyty, że prawie cały odpadał przy otwieraniu bagażnika,
- książka serwisowa podejrzana - same wpisy z tymi samymi pieczątkami - jeden kolor długopisu bez informacji co było robione na przeglądzie - ostatni rzekomo przy 100 tys - 20.04.2015...

Ogólnie właściciel udaje głupiego przy pokazaniu wartości miernika na naprawianym boku, zlał temat i Klienta.
Nie polecam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sp​ort-120km-serwis-asofiata-bezw​ypadek-szwajcar111000 Radom 2016/05/03 12:35 #76685

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sp​ort-120km-serwis-asofiata-bezw​ypadek-szwajcar111000 Radom 2016/05/03 13:20 #76686

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
A masz może VIN?
Co do podejścia - wiesz co, wolę takie podejście niż np. ma łazić za mną i patrzeć na miernik czy aby dobrze mierzę. A jak coś nie tak, to wyrywa mi miernik z łapki bo na pewno źle mierze :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sp​ort-120km-serwis-asofiata-bezw​ypadek-szwajcar111000 Radom 2016/05/03 15:35 #76689

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar
Niestety VINu nie spisałem bo się od razu po tych wpadkach zniechęciłem. W razie "w" można przedzwonić i zapytać bo w ogłoszeniu jest wzmianka, że udostępnia zainteresowanym.
Co do zlania Klienta, to w sumie z jednej strony lepiej, ale ja sprzedając samochód to zawsze stoję przy Kliencie i opowiadam o samochodzie... Nie mniej jednak lepszy taki, że można w spokoju obejrzeć niż ma latać krok w krok i opowiadać typowo handlarskie bzdety...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

fiat-bravo-1-4t-jet-dynamic-sp​ort-120km-serwis-asofiata-bezw​ypadek-szwajcar111000 Radom 2016/05/03 16:14 #76690

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ech - no właśnie.
To handlarz.
Powiedz mi, co może wiedzieć o aucie mając je jeden, dwa dni? Co może Co o nim poopowiadać?
No na logikę?
Ok - nic nie puka, nie stuka, nie warczy... :)
Masz Pan kluczyki i patrz Pan :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport