Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 11:13 #80585

  • rojass
  • rojass Avatar
Witajcie,

jeśli ktoś ma taką możliwość i może sprawdzić mi cokolwiek o tym aucie będę zobowiązany.
Ford SMAX - VIN: WF0SXXGBWSAS55186
Sprzedawca przyznaje się, że auto sprowadzone z Francji, malowane oba boki po obcierkach parkingowych - co jeśli się potwierdzi jestem w stanie zaakceptować, bo każdemu może się przydarzyć.
Z góry dziękuję za pomoc.
pozdrawiam,
Radek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 13:28 #80588

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Poprosimy o link.
Rozumiem, że jak to była tylko "obcierka" to sprzedający ma zdjęcia jako dowód, żeby nie wmawiać mu nic poważnego?
Szkody jak najbardziej były, a m.in. ich wysokość można sprawdzić na automo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 13:42 #80589

  • rojass
  • rojass Avatar
Przepraszam, zapomniałem linka. Oto on : www.otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanum...-dobry-ID6yT075.html
Sprzedający niestety nie ma zdjęć sprzed lakierowania, stąd moje pytanie do Was. Przebieg ponoć udokumentowany książką serwisową, nie ma nic przeciwko wizycie w ASO Forda, który z tego co mi wiadomo nie prowadzi centralnej ewidencji - tak mi przynajmniej powiedziano przez telefon podczas rozmowy z jednym z pracowników ASO Ford.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 14:14 #80590

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Prowadzi, ale historia nie zawsze jest dostępna, a zwłaszcza dla aut z 2010r.
Przy braku zdjęć należy domniemywać, że szkody były poważniejsze niż te deklarowane, dlatego zachęcam do wykupienia raportu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 14:52 #80591

  • rojass
  • rojass Avatar
Wykupiłem raport w AutoDna - pojazd nie figuruje jako uszkodzony w żaden sposób - generalnie nie ma się do czego przyczepić.
W bazie Automo widnieje jednak wpis o uszkodzeniach - możliwym jest fakt, że AutoDna nie bada samochodów aż tak dokładnie, albo korzysta z innych baz ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie FORD SMAX - VIN : WF0SXXGBWSAS55186 2017/05/05 15:16 #80592

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Ja od razu napisałem, gdzie trzeba sprawdzić konkretnie ten VIN, a te portale korzystają z różnych źródeł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport