Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mazda 6 2003r Płock

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/18 12:22 #49483

  • Redzej
  • Redzej Avatar
tablica.pl/oferta/mazda-6-CID5-ID3BvE7.html#a25686e702

Byłem i tylko oglądałem..
-przedni zderzak przerysowany
-przedni lewy błotnik przerysowany i delikatnie wgnieciony
-tylny lewy błotnik ma kilka rysek 5 cm
-środek zniszczony (fotel kierowcy cały popękany)
-tarcze popękane i posiadają "rowki", więc pewnie klocki nie zostały zmieniony na czas
Obejrzałem tylko to i już nie chciałem jechać :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 05:12 #49526

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
no ale nie rozumiem? ile auto ma lat? rysy i wgniotki to normalne w aucie 10letnim ktore pewnie nie ma 196 a 296 albo i wiecej przelotu. Tarcze posiadaja rowki? no bo przeciez to auto uzywane jak nie chcesz rowkow to pozostaje ci salon. Tarcze sie mierzy na grubosc i wiadomo czy do wymiany czy mozna jezdzic. I rowek nie robi sie od klockow ktorych nie zmienili na czas a przez zwyczajne tarcie klockow o tarcze. Zasada uśredniona 2 zestawy klockow na 1 zestaw tarcz. Wiec pewnie te tarcze maja juz zalozony drugi zestaw albo jeszcze pierwszy. Ja przy 234 tys przebiegu zalozylem nowki tarcze i klocki. Obecnie mam 281 tys czyli zrobilem 47tys. Zeszlo prawie pol klocka a na nowej tarczy juz jest lekki rowek. To jest norma. Oczywicie jezeli tarcza popekana na powierzchni ciernej to o wymiany natychmiast. Ale przypominam to elementy eksploatacyjne. Widze ze szukasz 10 letniego auta bez rys z nowymi hamulcami, nowym olejem, rozrzadem , wypastowanego i pieknego.. budzimy sie do zycia :) i wracamy do realizmu. NIE MA TAKICH AUT :) ps. wiem ze na fotkach nie widac rys ani tego fotela ale zawsze mozna o lepsze poprosic i rob tak na przyszlosc zanim pojedziesz. Ja bym pogonil takiego kupca od razu jak by mi ktos powiedzial ze tu ryska tam ryska i rowek na tarczy. Adres salonu by dostal i do widzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 09:08 #49545

  • Redzej
  • Redzej Avatar
posiadam 15 letnie Audi i jakoś wgniotek i rysek nie mam...1 na dachu podczas kradzieży anteny...jak kto dba tak ma...nie chodzi mi o to, że klocek dopasował się do tarczy i zaczął ja zdzierać i powstał rowek...w takim razie proponuję nie wymienienie klocków na czas i zobaczymy czy nie porysują tarcz i nie zrobią się rowki gdy zostanie starty materiał cierny i zostanie płytka nośna...nie szukam takiego auta bo wiem, że takich nie ma...tylko na zdjęciach i na aukcji nie ma nic na temat tych wad...kupując auto nie mam zamiaru doprowadzać go do super stanu...zależy jak kto dba tak ma
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 09:39 #49546

  • DAVCAR
  • DAVCAR Avatar
Zgadzam się z ABC jak nie ma ryski to albo nowy albo malowany jak słyszę klijentów ze mała ryska wgniotka to płakać się chce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 09:40 #49547

  • DAVCAR
  • DAVCAR Avatar
Są rodzynki owszem ale też cena inna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 10:08 #49555

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
i raczej nie w tym kraju. Poza tym nadal twierdze ze rowek na tarczy jest normalna sprawa a nawet jak by klocki zjechalo do zera to nawet ten rowek zacisk stoczy i tarcza bedzie bez rowka. Ja tak mialem z tylu na jednej tarczy. Tu masz widoczny rowek o ktorym mowie. Na gorze i na dole ten z rdzy

Ostatnio zmieniany: 2013/09/19 10:08 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 10:11 #49557

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
tym sie robi pomiar czy jest gruba odppwiednio





a tak wyglada rowek wiekszy na zuzytej tarczy i to dosc mocno od reki do wymiany

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/19 10:56 #49568

  • Redzej
  • Redzej Avatar
to ostatnie zdjęcie opisuje stan tarcz...coś podobnego do mojego zdjęcia...ja rozumiem wgniecenie i jakieś rysy i ktoś nie chce robić, żeby nie było, że malowany itp no ale tarcze i klocki to dla własnego bezpieczeństwa trzeba wymienić...a co do rys to ktoś wjechał albo w drzewo albo w murek bo to nie były ryski tylko porysowane...
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mazda 6 2003r Płock 2013/09/20 07:17 #49594

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
takie rysy jak dodales to od czegos co wpadlo w klocki albo jakies marnej jakosci sa. Mi kamyczek wpadl kiedys to wydarl dziure ale wydmuchalem go cisneniowo woda i sie dotarla tarcza. Ta tez na klockach sie dotrze sama po jakims czasie albo na tokarce za pare zl mozna wyrownac to. Nikt ci do auta ktore na sprzedaz jest nie wsadzi nowych tarcz bo to kosztuje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport