Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Subaru Impreza 2.5 Import Ameryka z Gdańska

Subaru Impreza 2.5 Import Ameryka z Gdańska 2016/07/04 13:13 #77394

  • Mar Pich
  • Mar Pich Avatar
Samochód jak to z Ameryki sprowadzony powypadkowy czego sprzedający nie ukrywa (handlarz) w rozmowie telefonicznej, mimo tego w ogłoszeniu tradycyjnie widnieje że bezwypadkowy. Stan średni. Opadnięte drzwi kierowcy, rysy na karoserii, dość nie udolnie pomalowane elementy. Brak naklejki rejestracyjnej na szybie, rejestracja leasingowa. Brak światełka check engine czy airbag na desce przy włączonym zapłonie, sprzedający twierdzi że tylko się zapala jak komputer pokazuje błędy, zostawiam bez komentarza, jak dla mnie kontrolka wyłączona permanentnie. Po zamknięciu klapy odpadł grill. Samochód zapalał bardzo ciężko i po przy gazowaniu wydaje metaliczne dzwięki od strony wydechu. Sprzedający zaproponował spotkanie koło Biedronki na parkingu.
Link do ogłoszenia:
olx.pl/oferta/subaru-impreza-gd-kombi-2-...ny-CID5-IDgjosh.html
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Impreza 2.5 Import Ameryka z Gdańska 2016/07/04 14:27 #77396

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ooookkk, a jakiś VIN?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Impreza 2.5 Import Ameryka z Gdańska 2016/07/04 20:26 #77403

  • Mar Pich
  • Mar Pich Avatar
Chciałem najpierw obejrzeć samochód bo wiedząc że był sprowadzony z USA musiał być uszkodzony, nie było daleko to pojechałem, jeżeli by mi się podobał to wtedy wziął bym zdjęcie VIN-u i sprawdził dostępne info. Nie było takiej potrzeby bo nie doszło nawet do jazdy próbnej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Impreza 2.5 Import Ameryka z Gdańska 2016/07/04 21:30 #77405

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tu raczej chodzi o przydatność informacji, rozumiesz :)
Chciałeś uprzedzić przed bitym autem, ale bez VIN to tylko "kolejne Subaru z Polski" bo zaraz auto pojedzie do Lublina, potem do krosna, potem do Wrocławia i wyląduje w Katowicach :)
A pamiętasz chociaż numer rejestracyjny?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport