Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Renault Megane okazja system wolne ręce (sprzedawca to idiota)

Renault Megane okazja system wolne ręce (sprzedawca to idiota) 2013/08/21 21:31 #48509

  • jakubekk
  • jakubekk Avatar
Uwaga na to auto:

otomoto.pl/renault-megane-okazja-system-...-rece-C29665263.html

tel: +48 697 506 247



Sprzedający to po prostu skończony idiota!
Po pierwsze on nie jest właścicielem jak pisze w ogłoszeniu tylko auto od kogoś odkupił.
W ogłoszeniu pisze, aż zacytuje:
Samochód w bardzo dobrym stanie ( bezwypadkowy ) posiada orginalny ( fabryczny lakier ) oraz wszystkie szyby z jednego rocznika.
cała lewa strona malowana i szpachlowana tak, że czujnik ledwo łapie, na masce również szpachla.
Prawa strona oryginalna.
Sprzedawca dalej się upierał, że to oryginalny lakier. Na moje pytanie czy twierdzi, że fabryka kładzie taką grubość lakieru odpowiedział krótko "TAK"
po czym wybuchnął na mnie tak mocno, że nie wiedziałem czy mam się chować bo zaraz mnie zacznie bić.
Pomijając długą wiązankę spłętował. Że mam iść do salonu kupić nowe, bo ludziom przeszkadzają ryski i że chcieli by auto zatankowane do pełna po wymianie oleju i rozrządu z nowymi oponami, a w schowku żeby były 2 tys zł.

Środek całkiem ładnie zachowany, silnik też chodził ok.
Na jazdę próbną nie pozwolił, bo ma mało paliwa.
Opony z przodu łyse do zera!

Na koniec kazał mi ostrożnie wyjeżdżać bo ma świeżo wysypane kamyczki na placu i jeszcze nie ugniecione.


Bardzo proszę aby ktoś wrzucił screena tego ogłoszenia bo nie wiem jak to zrobić
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault Megane okazja system wolne ręce (sprzedawca to idiota) 2013/08/22 18:59 #48556

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a vin? Trzeba bylo buta dac na kamieniach i zrobic mu dziury :D

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport