Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Cwaniak podsuwa niewypełnioną umowę z Niemcem

Cwaniak podsuwa niewypełnioną umowę z Niemcem 2016/09/10 21:51 #78096

  • brosk
  • brosk Avatar
link do ogłoszenia olx.pl/oferta/seat-ibiza-klimatronicelek...wk9b.html#480e4a18a2
NR. VIN VSSZZZ6JZ9R059981 tel. 516-602-899

Ibiza najpierw była wystawiona jako uszkodzona - błotnik tył od strony pasażera mocno wgnieciony i załamany, zderzak również uderzony.
Cena początkowo kiedy miałam obejrzeć 17900 i wypytując Pan powiedział o uszkodzeniach. Z tego co mi wiadomo to auto przyjechało na lawecie z Niemiec. Widoczne były zdjęcia uszkodzeń. Teraz cena wyższa 22800 i nie bardzo widać zdjęcia z wyraźnymi uszkodzeniami. Już jechałam oglądać ale po drodze zatelefonowałam ponownie do Pana aby spytać czy wystawia fakturę. Stwierdził, że ma umowę z Niemcem. Udałam głupią i powiedziałam że rozumiem że ma umowę z Niemcem podpisaną on a ja podpiszę umowę z nim. Stwierdził żę umowa jest niewypisana i z podpisem Niemca i ja ją mam podpisać. Odpowiedziałam ze tak się nie robi na co on że mam sobie poszukać auta zarejestrowanego niegrzecznym tonem i się rozłaczył.
UWAGA W ten sposób unika odpowiedzialności za auto za jego wady prawne i techniczne. To my stajemy się importerem i podpisujemy umowę z Niemcem który nie wiadomo czy faktycznie ją podpisał. W razie problemów to my jesteśmy za wszystko odpowiedzialni lub stajemy się fałszerzami.
CWANIAK liczy na naiwnośc ludzi i z tego co mi wiadomo ma zamiar sam usunąć uszkodzenia aby auto poszło drożej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cwaniak podsuwa niewypełnioną umowę z Niemcem 2016/09/12 00:20 #78100

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Zrobiłaś bardzo dobrze.
Cieszy mnie, że jest coraz większa świadomość świństw handlarzy.






Ostatnio zmieniany: 2016/09/12 00:25 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport