Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: SEAT LEON TOP SPORT 1,9 TDI 150 KM PIĘKNY

SEAT LEON TOP SPORT 1,9 TDI 150 KM PIĘKNY 2011/04/02 13:44 #9622

  • staszek20vt
  • staszek20vt Avatar
link do aukcji:

moto.allegro.pl/seat-leon-top-sport-1-9-...kny-i1536386044.html

Po zdjęciach widać że przód był bity, bo brakuje obu przednich nadkoli i płyty pod silnikiem. Zdjęcia przodu bardzo ciemne i mało czytelne, ale już tył "cudownie" jasny :)

Auto obejrzane i wnioski:

cyt. z LeonClub.pl

"rozmowa telefoniczna: auto bezwypadkowe, sprawdzone w serwisie u kolegi, stan igła, sportowe zawieszenie, oryginalny lakier, 100% bezwypadek i udokumentowany niski przebieg. auto z niemiec, tylko wsiadać i jechać. cena była podejrzanie niska, ale skoro wlasciciel zapewnia, ze wszystko ok, to byc moze "okazja"...

rzeczywistość wygląda jednak duzo gorzej.
kilka zasadniczych rozbieżności
1) auto zastaliśmy na wyklejonych włoskich blachach, właściciel twierdzi, że kupił auto w niemczech, więc jest sprowadzone z niemiec, nie z włoch.
2)auto może i nie miało mocnego dzwona, ale mocowania lamp połamane, malowana maska i zderzak, odpryski lakieru na błotnikach po tym jak cofnely sie lampy. nierówne szczeliny na całym przodzie. szyb nie sprawdzałem, na innych elementach lakier ok (miernik pokazuje norme).
3)auto niby ma książki (których nie widziałem) ale środek szacuje na powyżej 250tys, obszyta kierownica oraz inna, nowa gałka zmiany biegów. lewy boczek siedzenia kierowcy zapadnięty i połamany, tapicerka juz delikatnie pozaciągana.
4)"sportowe zawieszenie" posiada rozwaloną prawą przednią stronę, która nawet przy niewielkich prędkościach ostro "wali" nie wiem dokładnie co to jest, jazda próbna trwała minutę i prowadził własciciel, także nie mogę nic wiecej powiedziec, poza tym, że auto nie ma w ogóle mocy, jezdzilem leonami 130KM i 110, takze z czystym sumieniem mowie, ze ten przyspiesza wolniej.
5) silnik pracuje głośno, z okolic rozrządu hałasuje jakiś element, nie wiem dokładnie co, ale na 90% coś przy rozrządzie.
6)po przejażdżce jakies 250metrów z tłumika zaczął kapać olej, na 100% był to olej a nie woda ze spalinami.
7)podsufitka może i czarna, ale robiona chyba przez jakiegos niedorozwinietego tunera, na pewno nieoryginalna."

Prośba, jakby ktoś mógł wstawić printscreena całego ogłoszenia, w tej chwili nie mam takiej możliwości.

Pozdrawiam,

Staszek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SEAT LEON TOP SPORT 1,9 TDI 150 KM PIĘKNY 2011/04/02 13:52 #9624

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Dzięki za rozległe info :) :woohoo:
Liczymy że też inni klubowicze nam trochę będą pomagali jak Ty w uzupełnianiu takich niezidentyfikowanych pojazdów - zachęcamy bardzo :)

dodam pamiątkowy zrzut z ekranu

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SEAT LEON TOP SPORT 1,9 TDI 150 KM PIĘKNY 2011/04/02 19:52 #9639

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
no cóż bywa ,jak będziesz szukać leonsio w 1,8T to proszę do mnie ;) , a na pewno takie chocki, klocki nie powychodzą :sick:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport