Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie

BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/13 18:45 #23700

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
Witam!
Co mozecie powiedziec na temat tego auta, bo ze zdjec wyglada zupelnie elegancko. Z gory dziekuje!
BMW E36
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/13 20:43 #23710

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
WoW piękne klasyki,troszkę mnie martwi opuszczenie 'ranta' klapy nad tylnym lewym 'kloszem' ale to może być kwestia czasu i użytkowania :) ale tak to fiu...fiu i cena też bardzo prawidłowa.

Jak byś się wybierał na oglądactwo i miałbyś jakieś ciekawe spostrzeżenia po wizycie to się proszę podziel z większym forum.>.............Bo aż mnie korci pogonić mojego TDI ,i się zaopatrzyć się w któreś z tych 'cudniaków ' :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/13 20:50 #23713

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Postaraj się o VIN może coś więcej da się dowiedzieć.

Druga sprawa to ten idealny lakier .... sorry ale po 15 latach żaden tak się nie świeci :) albo polerowany albo lakierowany ... chyba że się mylę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/13 21:39 #23717

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Uwagę moim zdaniem zwraca krzywo spasowana maska i lewy kierunek, który prawie wypada. Obawiam się, że taki bezwypadkowy to on nie jest. Na pewno miernik w łapkę i trzeba sprawdzać. Przebieg też trochę naciągany :/
Ostatnio zmieniany: 2012/03/13 21:41 przez kobe24la.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 05:52 #23723

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
Juz wyslalem zapytanie o nr VIN. Co do kierunkow to akurat nic, moim zdaniem, one nie mowia, mam juz jeden taki model, i u mnie z biegiem czasu tez zmieniaja pozycje, czyzby przypadlosc modelu?hmm. Nio ja jestem z lubelskiego wiec w ciemno raczej jechac nie bede, dlatego przed wyjazdem prosze o pomoc kolegow.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 06:38 #23724

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Niestety z vinnego nic nie wyjdzie, poza dekoderem ,kiedyś szukałem danych serwisowych dla siebie i przez Fuza i przez Bawarię - nic nie mieli :angry: zbyt - oldtimery 'stety'
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 11:01 #23733

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
A tak kozystajac z okazji zeby nie powielac tematow o tej bemce:
m.otomoto.pl/oferta/C23202269?fromweb
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 11:20 #23735

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Wszystko ok, ale wg mnie to są dwa różne auta kolego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 13:04 #23740

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
To ja wiem, dla mnie motor nie jest wazny, szukam dobrej bazy do wlozenia od m3, chce zrobic sobie takiego mocnego klasyka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 17:33 #23755

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Jedno auto jeden temat .... proszę zakładać nowy temat dla każdego auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/14 20:32 #23776

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
djsuchy

a to nie lepiej kupić M3,a nie tworzyć 'ulepa' ,fajnie jeśli po vinie wychodzi fabryka, a nie wydumka :dry: ot tak tylko pytam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 07:28 #23789

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
No tak. Ale znalezienie ladnej m3 graniczy z cudem bo stan pozostawia wiele do zyczenia, a na zachodzie ceny ladnych sztuk sa zabojcze. Dlatego wole sam sobie po swojemu zrobic jednoczesnie poprawiajac fabryke i robiac po swojemu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 08:51 #23791

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
To z drugiej strony - jeśli i tak auto chcesz rozbierać i swapować - nie lepiej kupic po prostu bazę? Czyli cos tańszego - do 5 tys zł? Byleby buda była zdrowa? I tak wnętrze wsadzisz inne pewnie, inny silnik - wg mnie akurat tej z Kolbud szkoda na swapa - jest to ładnie zachowany klasyk.
Ja szukałbym cos tańszego na Twoim miejscu :)
A i nawet nie wiem czy nie szukałbym np kombi... Takie BMW M3 kombi... :D :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 08:52 #23792

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Hmm........... brzmi fajnie -czyżby jakaś turbawka :woohoo: :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 15:35 #23818

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
Turbawka moze nie ale moze jakis kompresor ale w przyszlosci. A wracajac do tematu, kupic padline a pozniej malowac, czy kupic zadbana to w sumie podobnie sie kalkuluje, a przynajmniej ewentualnej szpachli bedzie mniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 15:43 #23819

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A to co na Toyo Cup się szykujesz??- uuuu a myślałem, że będziesz szukał young classic
no ale nic
;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 COUPE M-PAKIET Kolbudy k.Gdańska prośba o sprawdzenie 2012/03/15 16:33 #23820

  • djsuchy
  • djsuchy Avatar
Nigdzie sie nie szykuje, poprostu lubie BMW i chce sobie takiego sprawic malego potwora, a kompresor to tylko w myslach nic wiecej. Szukam ladnej coupe zeby pozniej w szpachli sie nie grzebac i najlepiej w co najmniej roczniku 96.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport