Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Dział forum w którym możesz się przywitać z innymi użytkownikami oraz napisać kilka słów o sobie.

TEMAT: Witaj na bezwypadkowy.net ;)

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/08 11:12 #15258

  • Dingo
  • Dingo Avatar
Witam serdecznie

Już od trzech miesięcy szukam auta. I jestem pod ogromnym wrażeniem oraz pełen podziwu dla osób prowadzących tą stronę. Niektórych ludzi ratujecie przed utratą prawie całego dorobku życia. Nie sądziłem że w Polsce jest taka wolnoamerykanka. Myślałem że czasy cofania liczników itd.. to już zamierzchła przeszłość (spotkało to mnie teraz dwa razy). Jestem z wami!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/08 13:07 #15260

  • kuules
  • kuules Avatar
Witajcie, nie wiecie jak bardzo się cieszę że was znalazłem. Brakowało mi takiej strony w sieci aż tu nagle całkiem przypadkiem wpadłem do was. Poszukuję auta i informację od was będą bardzo przydatne.

Pozdrawiam
Marcin P.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/10 11:35 #15337

  • Manex
  • Manex Avatar
Witajcie, szukam auta w wersji z USA i mam (niewielką) nadzieję, że z pomocą forum nie kupię odpicowanego "przystanku" B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/10 15:00 #15343

  • klackier
  • klackier Avatar
Witam,

Już od jakiegoś czasu szukam auta, oczywiście dobrego auta. Jeśli przypadkiem umówię się z właścicielem i poświęcę czas na dojazd oraz poniosę koszty i pojawię się przy tym aucie a wg mnie i dostępnej mi wiedzy będę uważał ,że auto jest niezgodne z opisem, lub trafię na oszusta to oczywiście taką informację umieszczę na tej stronie( co z resztą można już zaobserwować). Może po części zakup samochodu (nie wraku) stanie się bezpieczniejszy dla osób nie mających większej wiedzy.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/15 08:52 #15495

  • kuba102
  • kuba102 Avatar
Witam serdecznie wszystkich i szczerze podziwiam starania o ujawnienie oszustów samochodowych, z mojej strony mogę zapewnić iż dołożę wszelkich starań które spotęgują działania tej witryny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/08/18 12:12 #15583

  • Nosfer
  • Nosfer Avatar
Cześć,

od dłuższego czasu jestem związany z motoryzacją poprzez a4-klub.pl, ponieważ zaczynam rozglądać się za samochodem bardziej rodzinny, bezbłędnie trafiłem tutaj.

Swoją drogą cieszę się, że moje auto przeszło test // teraz będę szukał kolejnego ;)

Pozdrawiam
Nosfer
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/09/11 19:09 #16276

  • Alhazar
  • Alhazar Avatar
Witam. Prawdę mówiąc znalazłem Was już spory czas temu,ale dopiero teraz się zalogowałem. Przeglądając sobie forum doszedłem do wniosku,że pomogliście zaoszczędzić ludziom grube miliony, które mogłyby zostać wyrzucone w błoto na "bezwypadkowe perełki". Byłem zaskoczony,że dysponujecie takimi możliwościami, aby przedstawić dokładną historię samochodu. Wielki szacunek za włożoną pracę i oby tak dalej. Bajobongo i do przodu. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/09/21 08:52 #16594

  • lgrodeck
  • lgrodeck Avatar
Witam,
dobrze znaleźć takie strony jak ta. Pozdrowienia dla moderatorów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/15 11:46 #17318

  • macreli
  • macreli Avatar
witam.
będę starał się razem z wami utrzymywać duch 'bezwypadkowej morotyzacji'
pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/17 16:10 #17398

  • samikon
  • samikon Avatar
Witam wszystkich, mam nadzieję że pomożecie mi ocenić samochody przed ich kupnem, oczywiści i ja mogę pomóc koleżankom i kolegom z forum (np. podjechać gdzieś w okolice 3miasta). Pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/26 19:21 #17768

  • keme
  • keme Avatar
Jestem tu nowy, szukam auta i nie chcę wpakować się na zlepa :) z góry dzięki za pomoc przy analizie auta z pierwszego posta liczę na waszą pomoc :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/29 00:26 #17871

  • adym
  • adym Avatar
Witam mam na imię Adam.O tej stronce dowiedziałem się z tv kąkretnie z tvn turbo program turbo,net czy jakoś tak zalogowałem się tu gdyż aktualnie zmieniam autko i zdażło mi się trafiać podczas oględzin na niezłe bąby a niechcę zaliczyć kupna trupa,zgury dziękuje za wszelką pomoc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/31 12:51 #18047

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
Witam wszystkich,

na imię mi Sebastian, aktualnie szukam motocykla dla siebie bo moja Virka 535 przestaje mi wystarczać.

O stronie dowiedziałem się od kolegi.
Mam nadzieję że pomożecie w dobrym wyborze :)

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/10/31 20:05 #18080

  • Michal
  • Michal Avatar
Witam, mam na imie Michal. Dowiedzialem sie o tej stronce tak jak paru kolegow wczesniej z programu "Turbonet" Od kilku dni studjuje te strone i widze ze odwalacie tu kawal dobrej roboty. Mam zamiar w niedalekiej przyszlosci zmienic autko i licze ze znajde tu duzo przydatnych i pomocnych informacji. Pozdrwiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/11/02 21:29 #18196

  • carpasja
  • carpasja Avatar
witam wszystkich. jako, że jestem obecny na kilku innych forach postanowiłem pojawić się i tutaj.
Bardzo chętnie podzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem o samochodach używanych. Jeśli ktoś szuka auta mogę je również sprowadzić z Niemiec lub innego kraju UE.
pozdrawiam
Bartek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/11/18 15:48 #18809

  • gkrumia
  • gkrumia Avatar
Witam

Zalogowałem się tutaj..hmm chyba dlatego że sprawdziwszy numer VIN samochodu rodziców natknąłem się na artykuł w którym były zdjęcia z jego "poprzedniego życia". Na przyszłość będę wspierał się stroną, a kto wie? Może i sam będę pomocny w niektórych decyzjach!
Ostatnio zmieniany: 2011/11/18 15:48 przez gkrumia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/11/29 07:30 #19155

  • brio11
  • brio11 Avatar
Witam wszystkich, jak większość osób na forum szukam samochodu, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć zadbany egzemplarz.

Pozdr z pomorza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/12/01 00:10 #19257

  • mosiu
  • mosiu Avatar
Witam wszystkich serdecznie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/12/03 15:51 #19319

  • goldmank
  • goldmank Avatar
Witam wszystkich userow!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witaj na bezwypadkowy.net ;) 2011/12/07 19:30 #19467

  • Benassi
  • Benassi Avatar
witam serdecznie z Poznania
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport