Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: [INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/04/28 18:58 #60973

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
bard napisał:
Przyjąłeś takie granice jak mniej niż 50 km i więcej. Bo nas z Warszawy pewnie jest całkiem sporo i by nam odpowiadała kategoria mniej więcej 100 km, tyle jest około drogi z Warszawy do Radomia.

Bard, ja Cię proszę...
A nam by odpowiadało za inspekcje brać 500 zł...
Wtedy i Radom byłby :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/05 09:32 #61184

  • Keanu
  • Keanu Avatar
Jak najbardziej Polecam!! Dobra inspekcja, doradzanie co do kupna nic nie mozna za rzucić temu Panu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/12 09:16 #61629

  • frein
  • frein Avatar
Poszerzenie gamy diagnostyki:
BMW do 2008

Zapraszam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/15 10:57 #61848

  • wlkp11
  • wlkp11 Avatar
Polecam. Zaoszczędziłem czas i pieniądze dzięki frein
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/15 13:34 #61856

  • Apollo79
  • Apollo79 Avatar
Witam,

Polecam - świetne sprawdzenie samochodu (nawet sprzedający byli w szoku, że tak można). Dokładny i szybki raport ze zdjęciami i wyceną ewentualnych potrzebnych nakładów po zakupie. Telefon zaraz po inspekcji z najważniejszymi informacjami o samochodzie.
Frein - godny polecenia inspektor. Dużo cierpliwości dla osób, które mają znikomą wiedzę na temat samochodów.
Dzięki niemu kupiłem w Radomiu Citroena C5 :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/15 18:11 #61870

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
fajnie ze sie udalo ;) jak mysle to ten co widzialem link :) ciekawe czy ten z Dabrowy sie sprzedal?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/05/15 19:30 #61898

  • Apollo79
  • Apollo79 Avatar
Tak, ten z Dąbrowy poszedł w środę, ale nie żałuję - widocznie nie był mi przeznaczony :-) - jak z kobietą :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/08/08 07:56 #65204

  • frein
  • frein Avatar
Od dnia 11.08.2014 do dnia 18.08.2014 przebywam na urlopie.

Na wszystkie zapytania odpowiem po urlopie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/08/11 12:08 #65286

  • forces7
  • forces7 Avatar
Witam
Wielkie podziękowania dla frein'a za super inspekcje i "uratowanie" mnie przed kupnem szrotu!! :cheer: Od dłuższego czasu szukałem wymarzonej Alfy GT i trafiłem na takie ogłoszenie:

ach.otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9-jtd-ful...caria-C33807795.html

Po opisie i rozmowie telefonicznej ze sprzedawcą który zapewniał mnie o bez-wypadkowości auta jak i o jego super stanie i podróżach nim po samochody do Szwajcarii, zdecydowałem się poprosić o pomoc frein'a. Okazało się że auto to totalny złom - niskie ciśnienie oleju, całe malowane chyba w stodole i wiele innych usterek które wykrył frein.
Oczywiście "AUTA" nie kupiłem, a tydzień później udało mi się kopić moją wymarzoną Alfę GT :woohoo:

Chciałbym zaprosić wszystkich do korzystania z usług frein'a... profeska w każdym calu...

Pozdrawiam i życzę wszystkich tak udanego zakupu jak moja Bella :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/09/19 12:53 #66388

  • frein
  • frein Avatar
Witam serdecznie,

Od 1 października 2014 istnieje możliwość sprawdzenia również auta w Lublinie koszt 100PLN oraz woj. lubelskie tu cena do ustalenia plus dojazd (z Lublina).

Inspekcja Radom - Warszawa oraz woj. mazowieckie nadal aktualna - ceny bez zmian.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/09/21 11:57 #66416

  • drfugazi
  • drfugazi Avatar
Dziękuję za oględziny BMW 335i w Warszawie, dzięki temu zaoszczędziłem czas i kasę na dojazd oraz przede wszystkim nie kupiłem kombinowanego ulepka, który miał być "perełką na allegro".

Pozdrawiam i polecam innym.
DrFugazi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/09/29 12:14 #66616

  • Kjub
  • Kjub Avatar
Również dziękuję za profesjonalne oględziny, sporo pomocnych informacji dla człowieka zielonego w dieslach i przy okazji namiary na lokalnego mechanika, u którego zrobiłem "pakiet startowy" dużo taniej niż w Warszawie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/11/17 14:12 #67735

  • element77
  • element77 Avatar
Polecam. Szybko i rzeczowo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2014/11/25 08:37 #67877

  • gmroz
  • gmroz Avatar
Czy Ostrów Mazowiecka wchodzi w grę lub jakiś namiar na kolegę ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/01/08 15:20 #68615

  • orbb
  • orbb Avatar
Polecam gorąco usługi kolegi Frein. Przez kilka miesięcy szukałem Audi A8. Kolega sprawdził dla mnie kilka sztuk, z czego ostatnie oględziny zakończyły się zakupem auta :)
Bardzo dobrze mi się z kolegą współpracowało. Dziękuję :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/03/02 07:25 #69514

  • frein
  • frein Avatar
Z okazji zbliżającego się roku działania na forum przez najbliższy tydzień do 8.03.2015 na hasło: IGŁA ciekawe zniżki i promocję :) Zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/04/02 14:22 #69998

  • michal9988
  • michal9988 Avatar
Podziękowania za pomoc w zakupie Hondy :) Dzięki odpowiednim działaniom kolegi frein udało się nawet sporo zbić cenę. Współpraca w bardzo miłej atmosferze, bardzo dobry kontakt i czas reakcji, polecam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/05/11 21:20 #70909

  • frein
  • frein Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/07/16 16:39 #72022

  • daro2221
  • daro2221 Avatar
Polecam jak najbardziej, dzięki Koledze kupiłem dobre Volvo S60 i to w Radomiu.
Pełny profesjonalizm

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/07/30 20:48 #72284

  • frein
  • frein Avatar
Koszt Inspekcji podstawowej 100PLN, badanie komputerem diagnostyczny 50PLN.
Koszt dojazdu 0,60PLN/KM
Wystawiam faktury VAT.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AutoRaport