Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: [INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/08/26 13:27 #72670

  • frein
  • frein Avatar
Nowe urządzenie do diagnostyki:
Profesjonalny diagnoskop V-Scan DS936

Zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/10/05 20:02 #73253

  • lukasz1701
  • lukasz1701 Avatar
Jak najbardziej polecam. Dzięki koledze kupiłem super astre h 1.8 125 i ustrzegłem się zakupu innego modelu który okazał się bardzo kiepskim egzemplarzem, chociaż zdjęcia były idealne. Pełen profesjonalizm, ciągły kontakt telefoniczny, miła atmosfera. Inspekcje obszerne, opisany każdy szczegół, fotografie oraz filmy.Pomimo udanego zakupu kolega pomógł mi wynegocjować dobrą cenę. Polecam każdemu kto szuka pewnego auta! Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/11/26 12:55 #74355

  • Igor94
  • Igor94 Avatar
Nadal aktualne?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2015/11/26 12:59 #74356

  • frein
  • frein Avatar
Tak proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/01/21 19:41 #75252

  • frein
  • frein Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/01/24 23:06 #75300

  • Marcin J
  • Marcin J Avatar
Witam napisałem do Pana meila z zapytaniem o ofertę bardzo bym prosił o odpowiedz...

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/03/08 09:47 #75941

  • geos
  • geos Avatar
w ubiegłą niedzielę zdecydowałem się skorzystać z usług Pana Łukasza (frein) i jestem bardzo zadowolony. poza oględzinami auta usłyszałem wiele cennych porad. Pan Łukasz służył też radą już po zakupie samochodu - serdecznie dziękuję! dzięki niemu Subaru Forester w dobrym stanie stał się moją własnością. Pozdrawiam i polecam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/07/04 21:12 #77404

  • frein
  • frein Avatar
Oferta sprawdzania auta została poszerzona o badanie endoskopem (podłużnice, mocowania itp) :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/07/29 22:48 #77663

  • adrian18
  • adrian18 Avatar
Jestem po dwóch (zdalnych, bez mojej obecności) oględzinach u autora tematu, Łukasza i...Pozwólcie, że opiszę dokładnie.

Pierwsza:
Zleciłem po długotrwałych poszukiwaniach wymarzonego samochodu sprawdzenie dostępnej w Radomiu sztuki. Co tu dużo mówić - piękny stan, świetny środek, zdjęcia dopełniają obrazu doskonałości, opis też malinowy. Zadałem więc Łukaszowi chyba dobre 20 pytań na które dostałem mega szybką i mega wyczerpującą odpowiedź. Co najlepsze - Łukasz nie miał pojęcia czy jednak podejmę decyzję skorzystania z jego usług czy też nie, a jednak odpowiadał na maile z pełnym zaangażowaniem i bez "olewactwa". Po drugie - termin szybki, bez zbędnych ceregieli i mimo, że jestem upierdliwy jak mało kto, to Łukasz pomagał mi spokojnie, zadawałem mnóstwo pytań i żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Dodatkowo - jest bardzo ugodowy, więc moje "szczególne" ustalenia brał w pełni pod uwagę. Po inspekcji Łukasz wykonał telefon (dobre pół godziny rozmowy...), ja czekałem gotowy na wycieczkę po samochód, ale dostałem w "tyłek". Samochód z zewnątrz piękny - ale silnik szrot na tyle duży, że naprawa mimo ewentualnego zbicia ceny o kilka tys. i tak się nie opłaca. Dostałem informacje jak z książki, od wnętrza oglądanego chyba lupą aż do spodu silnika, również chyba z lupą albo mikroskopem neutronowym. Generalnie rzecz ujmując - z samochodu nie było co zbierać, pod silnikiem schodziły płaty zaschniętego oleju, valvetronic z błędami, łańcuch i osprzęt do wymiany, z tyłka fioletowe kłęby dymu (a to benzynka), to tak z grubsza. Samochód więc odpadł, a wieczorem dostałem wyczerpujący raport i ponad setka zdjęć.

Druga:
Ten samochód znalazłem na ogłoszeniu bez zdjęć, ale jego opis i wyposażenie wybrane w opcjach sugerowały, że powinno być spoko. Jako, że ten samochód również (o ja radosny!) znajdował się w Radomiu to postanowiłem na samym wstępie napisać do Łukasza (powiedział, że mogę pytać o każdy komis przed obejrzeniem jakiejkolwiek sztuki) co myśli o tym komisie. I tu uwaga, Łukasz podjechał obejrzeć samochód z grubsza przed moją jakąkolwiek decyzją, wysłał parę zdjęć zrobionych w garażu w komisie (!) i dostał parę krótkich informacji. Bez żadnych zapewnień, że ją w ogóle będę chciał oglądać. Czekałem więc na fotki komisowe, które w pewnym momencie się pojawiły a ja podjąłem decyzję, że kurde, warto sprawdzić, wygląda ładnie a wyposażenie pełne, przebieg w miarę. Wszystko wyglądało tak samo, ja przekazałem Łukaszowi znowu dobre "kilka" :D maili i nadszedł dzień sprawdzenia. Samochód tym razem sprawny mechanicznie (łańcuch rozrządu tylko lekko naciągnięty) ale nie po stłuczce, tylko konkretnej kolizji angażującej cały przód, aż po słupki. Dramat, poduszka zdaje się odpalona. Szpachli na kilogramy, spasowanie jak w przedszkolu, przerwy jak u Karolaka. Coś niesamowitego, auto zaczęło się rozłazić we wszystkie strony i zderzak praktycznie wisi. Nie ciągnęliśmy tego dalej do SKP, tylko ucięliśmy sprawie łeb, po oczywiście półgodzinnej rozmowie. Teraz czekam na raport, mam dostać za parę chwil więc mam lekturę do poduchy. Szkoda, że horror :D

Na ten moment żal mi, że Łukasz obsługuje tylko te województwa w których działa teraz. Najlepiej by było gdybyś robił tour po Polsce ;) To spory problem, bo teraz ciężej mi się szukać dobrego inspektora/rzeczoznawcy. Serio mówię. Nie ograniczam teraz też już wyboru przyszłego samochodu do tego jedynego modelu samochodu. Co jak co, czułem się bezpiecznie. No i niedrogo, chłopak się bardzo dobrze ceni jak na Polskie warunki. U mnie koszt sprawdzenia to mniej niż ~1% ceny auta.

A, no i nie jestem opłaconą opinią, tylko szczerze zadowolonym klientem. Pierwszy raz skorzystałem z inspekcji i nie wyobrażam sobie kupna samochodu na czuja, za dużo niespodzianek i min. Powinno się tego typu usługi reklamować w TV, nie wiem właściwie czemu tak nie jest. Widocznie wielu ludziom na rękę aktualny stan rzeczy, no i dobrych inspektorów w Polsce nie jest wielu, więc 100% ludzi którym o tym mówię nigdy o takiej usłudze nie słyszało. No nic, trzeba szukać dalej.

Dzięki Łukasz! Szczęścia i więcej klientów życzę!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2016/09/01 23:01 #77980

  • t.poduch
  • t.poduch Avatar






Skorzystalem z uslug Kolegi Lukasza I bardzo dobrze wszystko sie ulozylo.
Najpierw historia serwisowa, historia po VINie, ogledziny (bez mojej obecnosci) I ostatecznie zakup.
Dzieki!
Polecam. Konkretne badanie, opis I ok. 180 zdjec z inspekcji.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/03/27 09:42 #80274

  • frein
  • frein Avatar
Ostanie przykładowe inspekcje:

Tu 3 przykładowe raporty w PDF oraz zdjęcia spakowane:
1drv.ms/f/s!AlSOt5zyO7O2frQ-qcivfanWv8M

A to zdjęcia luzem z jednego przykładowego raportu:
1drv.ms/f/s!AlSOt5zyO7O2gQVdmBkZEmsR--uB
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/07/18 22:45 #81062

  • Delirium
  • Delirium Avatar
Jestem po 2 inspekcjach wykonanych przez Pana Łukasza (samochody Fiat i Alfa Romeo), i szczęśliwie udało mi się kupić z jego pomocą samochód. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tak fantastycznego podejścia do tematu.

Przede wszystkim za co należą się podziękowania dla Pana Łukasza - z chęcią wyczerpująco odpowiadał na wszelakie, nawet najprostsze pytania laika w temacie motoryzacji.

Co do samych inspekcji wykonanych Pana Łukasza - naprawdę najwyższy poziom profesjonalizmu, wyczerpujący raport PDF na maila, dokumentacja fotograficzna zawierająca każdy istotny szczegół - nawet najmniejsze ryski, oraz rzeczowe sprawozdanie wszystkiego przez telefon.

Dodatkowo miałem również okazję korzystać z usług ASO przy inspekcji samochodu i moim zdaniem usługi świadczone przez Pana Łukasza zdecydowanie wygrywają ze sprawdzaniem samochodu w ASO.

Jeszcze raz dziękuję za Pomoc :)

Pozdrawiam serdecznie! :) :) :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/10/26 13:11 #81895

  • Dominik
  • Dominik Avatar
Napisałem maila. Czekam na kontakt.

Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/10/27 23:37 #81916

  • frein
  • frein Avatar
Odpisałem wczoraj, czekam na kontakt :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/12/04 21:30 #82159

  • Piwnik
  • Piwnik Avatar
Witam,
01772
Wysłałem wiadomość na maila. Nadal aktualne?

Pozdrawiam
Karol
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/12/04 23:06 #82160

  • frein
  • frein Avatar
Tak nadal aktualne. Już odpisuję
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/12/05 16:41 #82162

  • Piwnik
  • Piwnik Avatar
Witam,
Niestety nie mam żadnej odpowiedzi na poczcie. Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem.
Pozdrawia Karol
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2017/12/05 17:07 #82163

  • frein
  • frein Avatar
W sprawie Insigni ?

Może nie dotarł mail proszę wysłać na tego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić 505483969
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2019/04/05 15:33 #86542

  • llukass
  • llukass Avatar
Witam

Napisałem maila.
Proszę o kontakt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[INSPEKCJA] MAZOWIECKIE RADOM WARSZAWA oraz Lublin oraz woj. lubelskie 2019/05/16 16:28 #87119

  • frein
  • frein Avatar
Witam,
Jeśli nie odpisałem to proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić 505483969
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AutoRaport