Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Audi A4 B7 - VIN: WAUZZZ8EX6A234342 - prośba o ocenę - UWAGA KOREKTA AUTOKOMFORT opine GNIEZNO

Audi A4 B7 - VIN: WAUZZZ8EX6A234342 - prośba o ocenę - UWAGA KOREKTA AUTOKOMFORT opine GNIEZNO 2013/11/28 17:54 #53055

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Gniezno i komis nie wróży nic dobrego i jeszcze jedno te wszystkie opowiadania ,że można autem wracać do domu na kołach np.na podrobionych,nieważnych tablicach to bajka.....ani oc ani przegląd nie uprawnia do jazdy takim samochodem musi być spełniony trzeci warunek WAŻNE TABLICE REJESTRACYJNE!!! a auta sprowadzone stojące tygodniami w komisie są wyrejestrowane w danym kraju jeżeli nie są to jest wtedy problem z rejestracją PL.Zwykle komis podsuwa do podpisu dokumenty zrzekające sie odpowiedzialności a jeżeli ktoś nie wierzy w moje słowa - proponuje zapytać sie w Drogówce - ja tak zrobiłem,ponieważ znajomemu też ktoś naopowiadał bajek o możliwości powrotu na kołach a żeby było ciekawiej próbne tablice upoważniają tylko do zrobienia pierwszego przeglądu jest na kartce odnotacja i na nich tez nie można sobie jeżdzić trzeba poprostu w swoim urzedzie odebrać oryginalne tablice z miękim dowodem ale z tym jest problem ,jeżeli kupujemy auto w innym mieście
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi A4 B7 - VIN: WAUZZZ8EX6A234342 - prośba o ocenę - UWAGA KOREKTA AUTOKOMFORT opine GNIEZNO 2013/12/02 12:04 #53212

  • misiu94
  • misiu94 Avatar
Kolego tylko nie BMW strasznie drogi serwis nawet poza ASO ponadto nagminnie padające przekładnie kierownicze, Volvo myślę że będzie rozsądnym wyborem ewentualnie coś od Fiata
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi A4 B7 - VIN: WAUZZZ8EX6A234342 - prośba o ocenę - UWAGA KOREKTA AUTOKOMFORT opine GNIEZNO 2013/12/02 12:31 #53213

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Misiu - ale nie siej zamieszania.
Tak jakby Volvo się nie psuło.
Jeżdzę beemką szósty rok za chwilę i absolutnie nie narzekam.
Znajomy miał Audi A4 B6 i sprzedał po roku, kupił BMW.
Audi sprzedał bo się sypała na umór.
Więc może nie uogólniaj, ok?
BMW ma trwałe motory (zwłaszcza te starszej generacji), mocno poprawione zawieszenie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi A4 B7 - VIN: WAUZZZ8EX6A234342 - prośba o ocenę - UWAGA KOREKTA AUTOKOMFORT opine GNIEZNO 2013/12/02 13:15 #53214

  • bomati13
  • bomati13 Avatar
Panowie,

decyzja zapadła - Ford Mondeo MK4.

Dzięki za pomoc!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport