Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

SuperVolvo! Czyli S60 T8 Polestar Engineered w pełnej krasie [FOTORELACJA] 
2019-10-10
SuperVolvo! Czyli S60 T8 Poles

405 KM, przyspieszenie do 100 km/h w 4,4 s., zawieszenie Öhlins, wzmocnione hamulce firmy Brembo i dwa silniki elektryczne – tak w skrócie można opisać Volvo S60 T8 Polestar Engineered.


  • 405 koni mechanicznych i 4,4 sekundy do setki
  • 45 kilometrów zasięgu w trybie elektrycznym 
  • Regulowane zawieszenie Öhlins oraz hamulce Brembo
  • Cena od 290 tysięcy złotych

 

 

Na pierwszy rzut oka S60 T8 Polestar Engineered niewiele różni się od bazowej wersji T5 – nie jest wulgarne i nie krzyczy: "jestem najmocniejszym Volvo w całej gamie". T8 Polestar Engineered ma jednak wiele smaczków, które odróznia go od zwykłego Volvo, np. takich jak żółte pasy bezpieczeństwa czy piękne felgi z dedykowanymi zaciskami hamulcowymi firmy Brembo. 

 

 

Super szybkie Volvo to mistrz elegancki i dobrego szyku, a także praktyczne auto za rozsądną (jak na tę klasę samochodu) cenę. Jeśli będziemy nim podróżować na krótkich dystansach, to okaże się też bardzo ekonomicznym sportowcem, bo S60 T8 Polestar Engineered jest hybrydą plug-in, która pokona nawet 45 kilometrów nie zużywajac ani jednej kropli benzyny.

 

 

Tylko kilka sztuk Volvo S60 T8 Polestar Engineered trafi na polski rynek, więc można zarykować stwierdzenie, że S60 T8 Polestar Engineered będzie klasykiem za życia. Zamówienia na ten model już są przyjmowane i trzeba się spieszyć, bo z pewnością ta wyjątkowa wersja S60-tki zostanie szybko wyprzedana.

 

 

Więcej można zobaczyć na dole – w naszej galerii zdjęć.Źródło: Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować