Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Volkswagen Multivan  
2022-06-10
Volkswagen Multivan "Rodzinnym

Już po raz piąty redakcje Autokult.pl i Autocentrum.pl wspólnie wybrały najlepsze motoryzacyjne premiery roku. W 2022 r. 38 samochodów walczyło o tytuły w 10 kategoriach, a dodatkowo, w jednej z nich o zwycięstwie decydowali internauci za pośrednictwem internetowego głosowania. Decyzją jury tytuł „Rodzinnego Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2022” otrzymał Nowy Multivan marki Volkswagen Samochody Dostawcze.


Nagrodzony przez dziennikarzy Autokult.pl i Autocentrum.pl Nowy Multivan, to dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze model przełomowy. Odróżnia się od swoich poprzedników - został zbudowany według zupełnie nowej koncepcji. Samochód bazuje na platformie MQB i wyposażono go w najnowsze rozwiązania z zakresu infotainment, łączności, systemów wspomagania kierowcy, innowacyjne rozwiązania we wnętrzu, a przede wszystkim w gamie pojawił się absolutnie nowy wariant modelowy: hybryda typu plug-in. Nowy Multivan to samochód wielozadaniowy – dla rodzin, wypoczynku, relaksu, długich podróży, ale także do pracy, a dzięki sprawdzonemu systemowi foteli i przestrzeni bagażowej, rysuje przed nami wiele scenariuszy wykorzystania jego zalet.
 
Jak wskazuje jury konkursu w uzasadnieniu przyznania Nowemu Multivanowi tytułu „Rodzinnego Samochodu Roku 2022”: „Przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów auta, inżynierowie dali maksimum przestrzeni dla pasażerów, bo udało im się w przemyślany sposób wykorzystać każdy skrawek wnętrza Volkswagena Multivana. Przesuwane fotele i rozkładane stoliki pozwolą zaaranżować wnętrze w dowolny sposób, a miejsca nie zabraknie także w bagażniku.”
 
Volkswagen Multivan oferuje cały wachlarz napędów, zarówno w wersji benzynowej, wysokoprężnej, jak i – co jest nowością – w wersji hybrydowej typu plug-in. Multivan z napędem hybrydowym typu plug-in otrzymał w nazwie przyrostek eHybrid.
 
„Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ Nowy Multivan wygrał w kategorii „Rodzinny Samochód Roku”. Model ten powstał od podstaw właśnie z myślą o rodzinach i ich potrzebach.” – podkreśla Magda Piekarczyk – Olszak, kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Nowy Multivan jest samochodem wszechstronnym, a elastyczność aranżacji jego wnętrza oraz zróżnicowana gama napędów, z hybrydą typu plug-in na czele, to cechy, które z pewnością docenią rodziny chcące używać tego samochodu zarówno do codziennych, miejskich zadań, ale również podczas dłuższych wyjazdów.”
 
Nowy Multivan to również samochód o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. W prestiżowym teście Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) zdobył imponujące oceny w kategoriach bezpieczeństwa zderzeniowego i działania systemów wspomagania. W wyniku tego otrzymał najwyższą notę testu: „pięć gwiazdek”.


Źródło: Volkswagen, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.