Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania

Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania 2011/04/20 20:35 #10469

  • qwas0987
  • qwas0987 Avatar
VIN: JM1CR29L890330848
bezwypadkowa (sprawdziłem miernikiem), ale kosztuje tylko 48 tyś. Za rocznik 2009 ????
moze jest po powodzi ? silnik ma strasznie ochlapany jakimś błotem.... dziwna sprawa. Ale zaglądałem w różne zakamarki i nic nie widać. Jeżeli carfax nic nie pokaze to może jest kradziona - podobno mazda 5 cieszy się niezłym wzięciem :(

Sprawdźcie proszę w Carfaxie co jest grane. Podoba mi się to autko, ale o co chodzi z tą ceną - cudów nie ma. Ogłoszenie nie ma, jeszcze handlarze nie wystawili.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania 2011/04/20 20:38 #10473

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
- zły dział forum
JM1CR29L890330848

Model Year2009
MakeMazda
Model5
Body Type4 Door Wagon
Trim LevelSport; Touring; Grand Touring
Engine TypeL4, 2.3L
CountryJAPAN
Assy. PlantHiroshima
Production Seq. Number330848
Drive Line TypeFWD
Vehicle TypeVan
Vehicle ClassMini Van
Fuel TypeGasoline

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 6 important vehicle history records on this 2009 MAZDA MAZDA5 that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania 2011/04/20 21:07 #10479

  • qwas0987
  • qwas0987 Avatar
wielkie dzięki !
jak rozumieć, że w carfaxie jest 6 wpisów, ale pokazał na liście tylko 3 wpisy ?
i co jeszcze oznacza ten ostatni wpis, samo TITLE ? jakieś dodatkowe info można zdobyc, jakie title ?
czy jeżeli został wysłany do Polski, to nie powinno być to odnotowane w carfaxie ?
Ostatnio zmieniany: 2011/04/20 21:09 przez qwas0987.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania 2011/04/20 21:16 #10482

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
niestety do carfax'a nikt na forum nie ma dostępu (przynajmniej tak mi się wydaje) i to co widzisz powyżej to cała dostępna historia jaką dysponujemy.
Z carfaxu pochodzi tylko informacja o liczniku, poduszkach i ilości rekordów w ich raporcie, który można kupić.

Samo Title nie wiem co oznacza - zazwyczaj jest bardziej szczegółowy raport, ale w tym przypadku jest tylko tyle ile widać powyżej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie VIN w carfaxie - Mazda 5 - podejrzanie tania 2011/06/13 20:55 #13088

  • qwas0987
  • qwas0987 Avatar
ostatecznie autka nie kupiłem, zbyt dużo rzeczy mnie dziwło... auto miało 20 tyś. km przejechane a zmieniono w nim opony, podłokietniki były mocno wytarte - ogólnie wyglądała jakby przejechała ze 3 x tyle. Tym bardziej że właściciel miał serwis i sam podobno zmieniał olej, zero wpisów w serwisie mazdy i ksiązce serwisowej. Potem się zastanowiłem, po co zmieniać olej w aucie z tak małym przebiegiem.....
Tarcze hamulcowe też były jak nowe, po przejechaniu 20 tyś. powinny mieć większy rant.
Jechałem dla porównania mazdą z przebiegiem 60 tyś. i wręcz pachniało nowością, wszystko było świeże, bez wytarć. Chyba że mocno była zaniedbana ta mazda i taki efekt.

Błędne dane w dowodzie rejestracyjnym podobno poprawiono po moim zwróceniu uwagi że nic się nie zgadza :)
Ale może się czepiam....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport