Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK

MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK 2011/07/14 21:41 #14361

  • smoczaki
  • smoczaki Avatar
WITAM ZNOWU PROSZĘ O POMOC RZUCENIEM CHŁODNYM OKIEM NA TE AUTKA
OTO LINKI
otomoto.pl/mazda-6-ideal-41tys-km-ks-serw-xenon-C19760259.html

I DRUGI
otomoto.pl/mazda-6-xenon-szyberdach-serwis-dsr-C19738142.html

Z GÓRY DZIĘKUJE
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK 2011/07/14 22:20 #14363

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
pierwszą sobie od razu odpuść - przebieg jest na 99% skręcony i to sporo - mimo że ma piapier z Mazdy - w tej drugiej też bym sprawdził te kwity.

druga ma papier z Mazdy i badań okresowych, a to trzeba by było dodatkowo zweryfikować w Mazdzie :) Na pewno jak byś był nią zainteresowany to pojedź do ASO i niech ją dokładnie prześwietlą. Dla mnie z zewnątrz wygląda ok - ale blachy trzeba obadać miernikiem.
A tą pierwszą mazdę od razu możesz sobie darować.
Ostatnio zmieniany: 2011/07/14 22:21 przez NoozyMan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK 2011/07/14 23:18 #14365

  • paw3512
  • paw3512 Avatar
Zwróć uwagę na datę początku gwarancji tej 1 13.09.2005 :S na pewno nie jest produkcja 2006 może model 2006 :angry: miałem podobny nr z motocyklem :sick:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK 2011/07/15 00:13 #14366

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Ten pierwszy papierek z ASO w ogłoszeniu nr1 można zastosować w toalecie w celu wiadomym. Ktoś sprowadził samochód i pojechał do ASO wymienić filterek + olej za śmieszne pieniążki możliwe że tylko dlatego aby mieć podkładkę^^ Auto przy tym przebiegu powinno mieć już 2 wpisy, a z tego co widzę ma tylko i wyłącznie jeden. Więc albo jeżdżone od nowości do 40kk z jednym olejem, albo korekta, wyjazd na ASO ze śmiesznym licznikowym przebiegiem (dokładnie piszę: wskazanie licznika) i można pisać : SUPER ASO SERWIS co znaczy wymianę oleju i filterka za 200zł... ot co...
Drugi egzemplarz też jest dziwny. Też wymiany filterków, oleju, płyn hamulcowy no i świeczki od 92 do 127tyś... Żadnych innych części nie widać... Nie wiem jak Mazda zaleca wymianę rozrządu, ale w jej wypadku nie było to robione w ASO pomiędzy 92-127tyś... Przeważnie wymiana wypada na 90/120tyś (ja przynajmniej tak mam w Citroenie) a tutaj o rozrządzie brak jakiejkolwiek informacji...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MAZDA 6 PROSZE O OPINE TYCH AUTEK 2011/07/15 12:06 #14377

  • merymak
  • merymak Avatar
xsarabreak napisał:
Drugi egzemplarz też jest dziwny. Też wymiany filterków, oleju, płyn hamulcowy no i świeczki od 92 do 127tyś... Żadnych innych części nie widać... Nie wiem jak Mazda zaleca wymianę rozrządu, ale w jej wypadku nie było to robione w ASO pomiędzy 92-127tyś... Przeważnie wymiana wypada na 90/120tyś (ja przynajmniej tak mam w Citroenie) a tutaj o rozrządzie brak jakiejkolwiek informacji...

w mojej ocenie niepotrzebnie demonizujesz to auto ... :huh: nie uważam, aby ten samochód był dziwny ... jeżeli on jest dziwny z powodów, które podałeś to należałoby uznać, że ta sama ocena czeka i mój samochód - kupiony w salonie i do dnia dzisiejszego serwisowany w ASO dla przykładu: mam wbite przeglądy po 23 kkm, 54 kkm, 84 kkm, a nie po 30 kkm, 60 kkm i 90 kkm i jeśli coś było wymieniane to filtry, olej oraz klocki hamulcowe ... a mam tylko Opla nie zaś niezawodną Mazdę ...)

nie obraź się ale nie porównuj książki serwisowej Cytryny do Mazdy ...

co do rozrządu to np. w moim samochodzie wymienia się go przy przebiegu 150 kkm ... stąd w książce serwisowej nie znajdziesz ani słowa o wymianie rozrządu ... B)

proponowałbym sprawdzenie jaki ta Mazda ma dokładnie silnik i ustalenie jaki jest interwał wymiany rozrządu ... to tak na dobry początek ...
Ostatnio zmieniany: 2011/07/15 12:10 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport