Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD

Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/01 16:10 #15049

  • zdenek
  • zdenek Avatar
Witam wszystkich

Bardzo prosze o opinie na temat Mazdy 6 136KM 2.0 CITD :

allegro.pl/show_item.php?item=1747054178

Czy warto się nia interesować?
Widzę, że auto ma kratkę. Może to znaczyć , że w Niemczech przejechalo 500tyś w jakiejś firmie.
Niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia dlatego proszę o wasze opinie.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/01 16:52 #15051

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Jak dla mnie to cena + trzy odcienie szarości + niezbyt udany diesel = odejście ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/02 07:30 #15065

  • nowy_pn
  • nowy_pn Avatar
Cena faktycznie za niska i te odcienie lakieru no ale może po prostu beznadziejny lakiernik był poza tym zdjęcia słabe. 6l na trasie - heh dobre jeżdżę długo takim samochodem i jeszcze mi się nie udało. A i kolego Tomaszu skąd ta opinia o niezbyt udanym dieslu? Ja w takiej Mazdzie mam nalatane obecnie 221 tys z czego ponad 60 tys ja przejechałem a i kolegę od pozostałego przebiegu znam dobrze i zaskakująco nic się nie działo i nic się nie dzieje.... moim zdaniem to kwestia eksploatacji. ale wracając do opinii skoro to handlarz i kupił go u niemca to cena nie pasuje, coś musiało być w nim kombinowane, sprawdź dokładnie ten samochód w jakimś serwisie bo mazda ceny części ma wysokie:) Pozdrawiam :)
aha no i 8 poduszek to ona nie ma tylko 6 ;) i kratki nie ma tylko siatkę która jest w standardzie do rolety bagażnika zresztą bardzo przydatna :)
Ostatnio zmieniany: 2011/08/02 10:58 przez nowy_pn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/02 10:32 #15074

  • zdenek
  • zdenek Avatar
Dziękuję za odpowiedzi.
Pojadę pomacać auto i zobaczę czy te rożne odcienie lakieru to kiepskie zdjecie czy lakiernik.
Z tego co sie dowiedziałem w sieci to mazda 6 za ok 20 tys to raczej słaby interes tzn. z autem jest cos nie tak (np. bite, uszkodzony silnik itp.).
Ciekawe czy ktos z Forumowiczów kupił mazde 6 za takie pieniadze i jakie sa jego doświadczenia z tym autem.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/02 11:11 #15077

  • nowy_pn
  • nowy_pn Avatar
nie znam nikogo kto zaryzykował taki egzemplarz, ja za swoją 2 lata temu dałem 32 tyś i to było mało jak na tamte czasy... z tym że kupowałem sprawdzony egzemplarz trochę po znajomości B) ale przyznam że nic się z tym samochodem nie działo i długo jeszcze się nie będzie działo. Poza tym sam sprzedaję teraz, między innymi poprzez tą stronę i może mało nie chcę ale wiem co sprzedaję i jestem pewien każdego podzespołu w moim samochodzie, czym pewnie większość handlarzy nie jest w stanie się pochwalić. Powodzenia życzę w poszukiwaniach. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/02 17:04 #15082

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No sorki ale ładowanie pieniędzy w przegląd (zakładam ze asssso) autka, które ewidentnie ma na sobie pełną gamę Pantone , lekko mówiąc, można nazwać brakiem rozsądku, bądź wyjątkowym optymizmem ;).
Co do niezawodności tego czy siamtego , zawsze trafi się lepszy bądź gorszy egzemplarz, i licząc ze samochód za 20tysia sinikowo będzie pod tym względem w idealnym stanie TO JEST TOTALNY OPTYMIZM , ale wiadomo każdy może się mylić , a okazje stoją za każdym rogiem większej miejskiej wylotówki :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/02 18:49 #15086

  • nowy_pn
  • nowy_pn Avatar
to jak się trafi lepszy bądź gorszy egzemplarz to nie generalizuj... bo po takich opiniach wyczytanych w internecie, a nie opartych na odrobinie doświadczenia z samochodem ludzie dzwonią i głupoty gadają na temat jakie te samochody są awaryjne i najlepiej "weź Pan je oddaj za darmo albo dopłać" :angry:
Co do jednego się z Tobą zgodzę i to samo już raz napisałem za 20 "tysia" z tym modelem można jedynie w gówno wdepnąć, bo nikt poniżej ceny rynkowej samochodu nie sprzeda (czy to jest mazda czy jakakolwiek inna marka samochodu) a tym bardziej handlarz który musi na tym jeszcze zarobić.
A kolega może pojechać i się przekonać bo możemy obydwaj się mylić i właśnie to auto o którym mowa jest prawdziwą okazją... w co wątpię. :P
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/04 19:15 #15152

  • zdenek
  • zdenek Avatar
Witam.
Ciekaw ilu handlarzy po przeczytaniu takiego watku zmieni cene z 20 na 30 kzł bo auto igiełka, bezwypadkowe od dziadka z niemiec.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/04 19:43 #15154

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Bravo :) prosimy o kilka słów o autku, po pewnym czasie użytkowania :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o opinię na temat auta Mazda 6 136KM 2.0 CITD 2011/08/04 21:26 #15166

  • nowy_pn
  • nowy_pn Avatar
w końcu jak z niemiec to na pewno od dziadka :) hehe popieram prośbę Tomasza :laugh: może wtedy wznowimy wątek "szóstek" za 20 tyś :P
Ostatnio zmieniany: 2011/08/04 21:27 przez nowy_pn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport