Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008

Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008 2011/08/04 17:38 #15146

  • Sukinkotek
  • Sukinkotek Avatar
Sprzedawca twierdzi, że samochód ma w 100% oryginalny przebieg i może to zapisać w umowie, jednak oglądałem zdjęcia innej mazdy którą sprzedaje i tam przebieg pokazywał ok 70 tys. a na zdjęciu udalo mi się wyczytać ponad 80 tys.. Jeśli chodzi o bezwypadkowość, to twierdzi że jeden element był malowany, a tak poza tym wszystko w oryginale i idealnym stanie, komora silnika rzekomo nie była uszkodzona itd.

Oceńcie proszę:

otomoto.pl/mazda-6-lpg-prins-bi-xenon-bose-diody-C19893134.html
VIN JMZGH12L601176907

Z góry dzięki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008 2011/08/09 20:51 #15317

  • maarec
  • maarec Avatar
witam, odnośnie tego auta - nie widziałem na żywo, więc się nie wypowiem.

co do handlarza - trochę w google o nim znajdziesz - opinie różne, nie tragiczne.

oglądałem u niego kilka szóstek, zdecydowałem się ostatecznie na zakup od kogo innego w drugim końcu polski - ale to dlatego, że trafiła się lepsza wersja wyposażenia.

odnośnie jego aut - często i gęsto gość myli się w opisach - myślę, że to pośpiech i brak dbania o szczegóły, przeważnie stan licznika był nie zgodny z opisem w przedziale do 10.000km (w różną stronę).

gość specjalizuje się w mazdach, sprawdzałem skąd je ma - często wstawiał fotki jeszcze z niemieckich placów a czasem i niemieckich ogłoszeń z aukcji. Jego główny trik polegał na tym, że podawał, że auto od 1 właściciela - a w niemczech na aukcji jak byk, że było ich 2 - i od tego bym zaczynał teraz sprawdzanie.

sprawdzałem kilka jego aut miernikiem elektronicznym - nigdy nie kłamał w opisie i aut za bardzo nie picował na miejscu, niektóre nawet za brudne - takie jak dotarły z niemiec.

auta, które oglądałem, miały przeważnie książkę serwisową + faktury potwierdzające + podpięte paragony do faktur + dane właściciela niemca - można zadzwonić jak się ma fuksa i zna język.

Ogółem, patrząc na tego Pana Gubalskiego, jego kultura i znajomość tematu mazdy - głównie 6 w porównaniu do innych handlarzy mogę go spokojnie polecić, co oczywiście nie zwalnia z czujności.

dla przykładu handlarz przeciwieństwo - z okolic Kępno - Bralin - komis gdzie każde auto ma mega kręcony licznik i chama za ladą, który i tak powie, że książka serwisowa zniknęła, wpisy ze stron z dani są fałszywe a poza tym nie zejdzie z ceny bo ktoś to auto jutro kupi - i nie kłamał - auta schodzą w 2-3 dni
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008 2011/08/09 21:23 #15318

  • Sukinkotek
  • Sukinkotek Avatar
Dziękuję kolego za odpowiedź, długo trzeba było czekać, ale warto, jestem bardzo wdzięczny :)

A powiedz mi jeszcze jeśli możesz- orientujesz się może jak wyglądają możliwości negocjacyjne u tego sprzedawcy? Kupowałem pół roku temu podobną Mazdę dla swojego ojca i wtedy zeszliśmy ok 4000 z ceny, co wydaje mi się, jest świetnym wynikiem, chciałbym wiedzieć co można by ugrać w tym wypadku ;)
Ostatnio zmieniany: 2011/08/09 21:24 przez Sukinkotek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008 2011/08/10 07:39 #15329

  • kubski
  • kubski Avatar
byc moze sie myle,ale ta mazda jest z 2008 roku
a grill ma chyba od wersji poliftowej? :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie - Mazda 6 2008 2011/08/10 10:51 #15334

  • Sukinkotek
  • Sukinkotek Avatar
Nie masz racji kolego, to wersja przed liftem, musisz zwrócić uwagę na halogeny. Dla porównania:

otomoto.pl/mazda-6-sport-dealer-mazda-demo-C19821460.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport