Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii

Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii 2011/11/16 13:29 #18718

  • DRaco
  • DRaco Avatar
Witam, czy ktoś ma może dojście do bazy Mazdy i może mi sprawdzić Mazdę 3 o numerze VIN JMZBK14Z281681632

Chodzi głownie o informacja o przebiegu i wypadkach (bo książka serwisowa "zaginęła"). Z oględzin wynika, że auto dostało w tył (wymieniony zderzak) i być może w przód (chłodnica wygląda na nową).

Chcę ją wysłać na przegląd przed kupieniem do ASO Mazdy we Wrocławiu, ale zanim wydam 400zł wolę się upewnić czy warto.

Dziekuję!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii 2011/11/17 12:03 #18746

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Podaj link do ogłoszenia jak masz, bo chyba na forum nie ma nikogo kto sprawdzi serwisówkę w Mazdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii 2011/11/17 12:37 #18759

  • DRaco
  • DRaco Avatar
AutoRaport napisał:
Podaj link do ogłoszenia jak masz, bo chyba na forum nie ma nikogo kto sprawdzi serwisówkę w Mazdzie.

Nie wiem, czy link do ogłoszenia coś pomoże: otomoto.pl/mazda-3-skora-xenon-bose-C21204990.html

Liczyłem choćby na info czy auto było naprawiane oryginalnymi częściami w ASO czy nie. Ale dowiem się chyba dopiero w ASO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii 2011/11/17 12:57 #18761

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Ten sprzedawca miał jeszcze

gielda.autocentrum.pl/renault-clio-1-2-1...tomat-C21118470.html
2010 Renault Clio z Niemiec z przebiegiem 10.000km

oraz
webcache.googleusercontent.com/search?q=...&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
2009 Toyota Yaris COOL z przebiegiem 21.000 km

Mazda 2008 ma 62.000km co dla mnie jest dość mało jak na tamte warunki, biorąc pod uwagę że Mazdy są dość popularne ze względu na ich bezawaryjność to przypuszczam, że Twoje przypuszczenia o wypadkowości mogą być bardzo prawdziwe, zwłaszcza że sprzedawca nie zaznaczył opcji 'bezwypadkowe', a inne auta np. wspomniana wcześniej Yariska była po dzwonie o czym sprzedawca napisał w ogłoszeniu.

Co do historii serwisowej to ASO chyba niewiele pomoże bo pewnie powiedzą, że takowej nie mają, ale na pewno mogą prześwietlić auto i stwierdzić co było naprawiane. Ja po zdjęciach nic nie widzę bo auto czarne jak smoła :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 3 2007 z Niemiec Prośba o sprawdzenie historii 2011/12/06 19:17 #19441

  • rinho
  • rinho Avatar
Mazda ma europejską elektroniczną bazę danych aut. Od 2006 nie było już książki w wersji papierowej.
Z tego co widać z fotek autko nie ma fabrycznej podstawy pod tablicę z przodu. Ciekawe jak to wygląda pod pokrywą silnika?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport