Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mazda 6

Mazda 6 2010/08/27 23:25 #709

  • Dominooo
  • Dominooo Avatar
Proszę o ocenę tego autka.
Wygląda przyzwoicie.

otomoto.pl/mazda-6-piekna-mazda-diesel-136ps-C14842546.html

EDIT Jeszcze tą poproszę: otomoto.pl/mazda-6-okazja-climatronic-136-km-C14832307.html

Dzięki
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2010/08/27 23:40 przez Dominooo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 6 2010/08/27 23:34 #710

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Tak na wstępie proszę o poprawienie tematu i ikony tematu :)
Mazda 6 to moje ulubione autko ostatnimi czasy - generalnie polecam - problem w tym że trudno jest znaleźć diesla od niemieszków, który ma mniej niż 250tyś kilometrów - wiem bo kiedyś sam szukałem i po obejrzeniu chyba z 20szt. kupilem VANa :)
Moja propozycja to pojedź zobacz samochód, ale weź koniecznie miernik lakieru bo szczerze wątpię w uczciwość większości sprzedawców.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 6 2010/08/27 23:36 #711

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Od razu Ci powiem że Mazda 6 diesel 2003 z Niemiec NA PEWNO nie ma tyle przejechane ile podaje sprzedawca - dodaj sobie z 80-100tyś km. Co do samej Mazdy 6 to są to dobre samochody, praktycznie bezawaryjne jak się trafi na dobry egzemplarz (gdzie do aut z Niemiec mam mieszane uczucia) - jak byś chciał je oglądać to weź kogoś znającego się dobrze na temacie (mechanik czy ktoś taki co się zna) i miej ze sobą czujnik lakieru - to zweryfikujesz sobie odrazy czy nie była bita (wątpię coś żeby nie była)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mazda 6 2010/08/28 10:27 #714

  • Dominooo
  • Dominooo Avatar
Liczę się z tym, że będzie mi trudno znaleźć w przyzwoitym stanie, ale na razie się nie poddaję.
Tak wogóle to popatrzyłem kilka razy na te dwa ogłoszenia i zastanawiające są dla mnie atrakcyjne ceny- to raz, a dwa to w tej Madzi granatowej z pierwszego linku przyjrzałem się dokładniej i na jednym zdjęciu widać jakby zaparowany reflektor przedni. Wydaje mi się, że nie jest to normalny objaw i chyba było już coś grzebane.

Mogę się mylić bo jestem w tym temacie zupełnym laikiem, ale od tygodnia non stop siedzę i czytam "jak kupić auto i czego szukać".
Powiem szczerze, że jestem na razie bardzo negatywnie nastawiony i podejrzliwy. Będę miał chyba duży problem z zakupem jaiegokolwiek auta używanego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport