Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON

Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/01 21:29 #8325

  • Anit
  • Anit Avatar
Witam,
Będę wdzięczna za wszelkie uwagi o tym samochodzie. Mazda 6 FACELIFT SALON MAZDA K-CE! otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17540135. Poprosiłam o numer vin i czekam na odpowiedź. Co sądzicie o tej ofercie? Pozdrawiam Ania
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/01 22:06 #8327

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
nie bardzo się przyjrzałem samej Maździe, ale przebieg dla mnie jest zupełnie nierealny - 100tys. km w 5 letnim aucie z Niemiec - sorry, ale ja nie wierzę.

To jest jedna z pierwszych wersji M6 po lifcie w pełnej opcji bez skóry i navi - audio BOSE gra rewelacyjnie, silnik jest praktycznie bezawaryjny tyle że pali więcej niż podobne silniki w innych markach. Generalnie polecam M6tki bo to bardzo dobre samochody, ale ten mi nie pasuje z tym przebiegiem na maxa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/02 08:46 #8335

  • Sabat
  • Sabat Avatar
W klubie mazdy mazdaspeed Dyga ma zróżnicowane opinie .
www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=...p=1753181#postingbox może sama wyciągniesz wnioski z w/w linku.
generalnie sam nie wierzę w przebieg 100tys przy dislu .
Z drugiej strony to auto jeżeli było serwisowane tylko w aso mazdy będzie miało udokumentowany przebieg.
Salon sam może przedstawić historię po vinie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/02 11:43 #8342

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Powyższa mazda do nie diesel tylko benzyna :) a silniki benzynowe mazdy mają dobrą opinię - problem z nimi jest taki że palą więcej niż odpowiedniki w innych markach pojazdów.
Salon owszem może sprawdzić historię, ale wypną się tyłkiem bo auto jest sprowadzone i będą udawali że nie mogą sprawdzić historii auta w Niemczech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/02 11:54 #8343

  • Sabat
  • Sabat Avatar
Faktycznie benzynka. silnik nie do zajeżdżenia, sam obecnie szukam 6 2.3 lub 3 z 2.0 w benzynie.
Co do spalania to nie jest tak źle . wszystko zależy od nogi :> obecną maździną już parę lat jeżdżę nie narzekam. w porównaniu do innych aut też nie widzę dużej różnicy. Wszytko zależy od stylu jazdy a te autka ładnie śmigają :>
Co do powyższej, gdyby nie kawał drogi to sam bym ją oglądnął chociaż cena nie jest zbytnio zachęcająca, można by rzec że nawet wygórowana :)
Co do sprawdzenia powyższy rocznik już powinien być w bazie, więc można obdzwonić aso i w końcu się trafi na takiego który sprawdzi i poinformuje.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/02 11:55 przez Sabat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/02 12:06 #8344

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
No próbować można zawsze, ale 99% tego co usłyszysz w słuchawce to że nie sprawdzają historii pojazdu przez telefon powołując się na ochronę danych (tak jak by samochód był osobą i miał dane osobowe). Druga kwestia to auto jest sprowadzone więc daję kolejne 99% że powiedzą że się nie da sprawdzić bo nie mają dostępu do centralnej bazy danych - co znowu jest bzdurą bo mają.
Sama Mazda 6 w benzynie to bezawaryjne auto - styl jazdy do spalania - owszem :) ale i tak benzyny mazdy (te starsze poniżej 2008 roku) palą więcej niż by można zaobserwować u konkurencji -FAKT warto bo konkurencja nawala częściej niż M6, a sama Mazda 6 jest liderem w rankingach bezawaryjnych samochodów. Sam mam M6 tyle że MPS 2.3 turbo i jedyne co robię w tym samochodzie to przeglądy okresowe w ASO i z autem NIC się nie dzieje. Miałem przez 3 lata dwie usterki, 1 - auto ściągało w jedną stronę, naprawili mi to przy okazji przeglądu za FREE w ASO i 2ga usterka to wymieniałem przycisk i antenę do systemu bezkluczykowego w tylnej klapie. Reszta to zwykła okresowa obsługa pojazdu, oleje, filtry, klocki - jak się robi w ASO na fabrycznych rzeczach to auto jeździ i nic się z nim nie dzieje.
Ta o której tu rozmawiamy wygląda na prawdę ładnie, ale przebiegu nie stwierdzisz na oko w zadbanej maździe - moja ma niecałe 40tys mil i wygląda jak z pewexu w środku :) nic nie trzeszczy, nic nie stuka, wszystko działa jak należy i nie widać śladów użytkowania - sądzę, że ten stan rzeczy utrzyma się do czasu sprzedaży auta :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o sprawdzenie Mazda 6 FACELIFT SALON 2011/03/02 20:59 #8387

  • Anit
  • Anit Avatar
Dzięki za wszystkie uwagi. Vinu dalej nie mam, firma nie odpisała :(. W poprzednich przypadkach serwis Mazdy we Wrocławiu przez telefon udzielił mi informacji, więc mam nadzieję, że tym razem też by się udało. Faktycznie zdania o firmie sprzedającej na forach są różne. Jak nie odpiszą, to będę do nich dzwonić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport