Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD

PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 21:41 #8801

  • smoczaki
  • smoczaki Avatar
WITAM
Proszę o spojrzenie chłodnym okiem na tą 6 myśle ze licznik napewno kręcony
otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17705767#contact_form
jutro mam dostac nr vin to podam

dziękuje za opine
Mariusz
Ostatnio zmieniany: 2011/03/10 21:43 przez smoczaki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 21:54 #8805

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
Technikalia zostawiając innym zwrócę uwagę tylko, że
- sprzedawca jest niezłym bajkopisarzem (przyspieszenie 0-100 7,5 sekundy przy 136 KM;) - to tak lepiej o połowę od danych fabrycznych)
- Przygodzice to jedna z tych nazw na dźwięk których włącza mi się "sensor dreszczu" :) - ostrowskie i okoliczne zagłębie metaloplastyki samochodowej
- za jakieś 5k PLN więcej widziałem ostatnio na aukcji bankowej krajową Mazdę 6 kombi z takim samym silnikiem z 2006 roku z wyceną Dekry w całkiem przyzwoitym stanie i nie powypadkową - której żaden handlarz nie kupił, bo najwyraźniej nie dało się jej wystarczająco zrewitalizować żeby wystarczająco porządnie na niej zarobić; myślę że na 99% będzie ponownie wystawiona (albo już jest - nie linkuję bo to nie miejsce na reklamę).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 22:00 #8806

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
To z rozpędu Ci powiem, że to sprowadzony z Niemiec Diesel z 2003 roku i moim skromnym zdaniem z mega nierealnym przebiegiem.
Tu sprzedawca napisał całą prawdę o Mazda 6
Mazda 6 przez FAW Car Company Limited. Uznany za jeden z najbardziej niezawodnych samochodów. Przeszedł szereg testów i według niemieckiego magazynu "Auto Bild" zdał test 100000 km bezawaryjnej jazdy. A w 2003 uplasował się na drugim miejscu, w konkursie samochód roku.
Prawda jest taka jak powyżej - bardzo dobry i niezawodny samochód na lata - pod warunkiem, że kupi się zadbany model z faktycznie oryginalnym przebiegiem - wtedy nie będzie niespodzianek - np. kosztownej naprawie turbiny i pompy wody - 5000zł na dzień dobry.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 22:43 #8808

  • paw3512
  • paw3512 Avatar
Tak na szybko dołączę si do powyższych Lampy Xsenony + spryskiwacze na lampy gdzie te spryskiwacze :woohoo: rzadki do kupienia zderzak :dry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 22:53 #8809

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
ziemekb napisał:
- sprzedawca jest niezłym bajkopisarzem (przyspieszenie 0-100 7,5 sekundy przy 136 KM;) - to tak lepiej o połowę od danych fabrycznych)
- Przygodzice to jedna z tych nazw na dźwięk których włącza mi się "sensor dreszczu" :) - ostrowskie i okoliczne zagłębie metaloplastyki samochodowej
- za jakieś 5k PLN więcej widziałem ostatnio na aukcji bankowej krajową Mazdę 6 kombi z takim samym silnikiem z 2006 roku z wyceną Dekry w całkiem przyzwoitym stanie i nie powypadkową - której żaden handlarz nie kupił, bo najwyraźniej nie dało się jej wystarczająco zrewitalizować żeby wystarczająco porządnie na niej zarobić; myślę że na 99% będzie ponownie wystawiona (albo już jest - nie linkuję bo to nie miejsce na reklamę).

- miedzy 6.5, a 7sek. do setki to mam mój MPS 260KM z napędem 4x4 :) takiego diesla zostawiam z tyłu w moment :)
- mazd w wersji GG i GY(kombi) nie było krajowych - wszystkie to import

a spryskiwaczy faktycznie nie zauważyłem - wiem że nie są montowane w wersjach U.S. bo tam nie ma takich wymogów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 23:11 #8812

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Niezły bajer... :)
Ja myśle, że auto może mieć 99 tys km...
Bo w niemieckiej ubezpieczalni stało po wypadku z przodu - spójrzcie na spasowanie, kolory błotników... :)
Co za kretyn...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PROSZĘ O OCENE AUTA Mazda 6 2.0 CiTD 2011/03/10 23:23 #8813

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
noozy napisał:
- mazd w wersji GG i GY(kombi) nie było krajowych - wszystkie to import
mea culpa - sprawdziłem i rzeczywiście, wspominane przeze mnie auto była to GY sprowadzona, a moja pomyłka wynikała z faktu że z dekry wynika iż zarejestrowana w PL miesiąc po 1 rejestracji za granicą; notabene to autko z santander banku ma na cyferblacie 180 kkm od lutego 2007 przejechane w PL. No i w to można uwierzyć. A w te 99 w Przygodzicach - no to jak każde 99, promocja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport